Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2011-12-31, 00:24
Zapisy do grupy 2
Autor Wiadomość
ela.s
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-16, 12:16   

Ja też jestem z okolic Poznania i zdecydowałam się na grupę centrum , głównie z uwagi na łatwiejszy dojazd ewentualnie do Warszawy. A może jak nas będzie więcej to zrobimy zjazd w Poznaniu (lub okolicy)? Właśnie odebrałam książkę do pracy w programie "Wreszcie żyć", zaczęłam ją przeglądać i czekam na rozpoczęcie z niecierpliwością.
Pozdrawiam wszystkich,
Elżbieta
 
 
marzena0711
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-16, 16:29   

Ja jestem z centrum ale i jesli Częstochowa to pasuje mi południe bo mam tam 100km
 
 
arlen
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-17, 00:16   

Cytat:
westchnij do Ducha św., a oświecenie przyjdzie


Czynię to cały czas.
Gdyby nie modlitwa do Ducha św to by mnie tu nie było...

Wszystko wskazuje, że to będzie grupa centralna
 
 
Jarosław
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-17, 11:26   

Więcej, więcej zdecydowania w wyborze grupy, czyżby chęci opadły?
Czas płynie nieubłaganie :lol: .
Pogody ducha
 
 
lilia
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-17, 18:28   

Ja niestety nie tym razem, chyba nie jestem gotowa. Pozdrawiam.
 
 
hankaolej
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-17, 19:27   

Obecnie mieszkam kilka km od Poznania,jestem mobilna-posiadam stary samochód, w razie dojazdu na spotkania służę 4 miejscami, też nikogo nie znam, z Bożą pomocą poznam i odkryję na nowo co znaczy zaufanie i przyjaźń. Nie jestem super kierowcą, ale ufam Bogu, że dojedziemy szczęśliwie.
Pogody Ducha Kochani
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-17, 19:35   

Witajcie! Ciesze sie ze taki tu ruch, grupy się organizują
dziekuje za zgłoszenia na priv, dopiszcie się proszę osobiście do list :)

Grupa z Poznania rzeczywiscie jest mocna! To dobrze bo bedziecie mogli rownież samo bez sponsorów się spotykać i rozmawiać.
Tych spotkan większych będzie nie za dużo pewno, u nas w ciągu roku i 3 msc, odbyły się 3. Najwazniejsza codzienna praca osobista.

Pogody Ducha
 
 
lilit
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-17, 20:46   

chętnie dołączę do Was, co prawda nie jestem z tego rejonu, ale często bywam teraz w centrum Polski. Poza tym jakoś serce mi podpowiada, żeby tutaj dołączyć :-)
 
 
Jarosław
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-18, 08:46   

Cytat:
Ja niestety nie tym razem, chyba nie jestem gotowa. Pozdrawiam.

Oczywiście Lilia rozumiem to, dobrze że powiadamiasz, może w następnej edycji...

Dziś 18 IV, a więc upływa termin zamknięcia grup, kto jeszcze się boryka z decyzją ma dzisiejszy dzień na jej podjęcie jej decyzji.
Termin wyznaczony przez Nałoga, więc myślę, że powinniśmy się go trzymać, a od jutra lista następnej edycji. ;-)

Wchodząc w warsztat decydujemy się na systematyczność, pewne podporządkowanie się pracy grupy/grup.
Tak więc nie możemy przeciągać tych zapisów w nieskończoność, są osoby, które czekają już kawał czasu na to by ruszyć w drogę. Tak więc nie ociągajmy się, razem raźniej.
Czekamy i Pogody ducha
 
 
Rostek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-18, 11:29   

Witam Was wszystkich. Proszę także o zapisanie mnie do grupy północ. Juz nie mogę sie doczekać kiedy zaczniemy :)
 
 
Pearl
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-18, 11:46   

Dopisuję się do grupy Północ
 
 
Jarosław
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-18, 11:56   

Rostek napisał/a:
Witam Was wszystkich. Proszę także o zapisanie mnie do grupy północ. Juz nie mogę sie doczekać kiedy zaczniemy :)

Pearl napisał/a:
Dopisuję się do grupy Północ
\

Czy stanowicie parę? Jeżeli tak to przykro mi, ale tylko jedno z Was będzie mogło brać udział w warsztacie, naszej grupy. Takie są zasady.
 
 
Rostek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-18, 12:04   

W takim razie jedno z nas nie moze sie zapisac np do grupy centrum ?
Z drugie strony prosze wytłumacz gdzie jest problem jesli chcemy sobie pomóc i obydwoje juz zaczelismy prace nad sobą ?
CZyli jedno z nas musi poczekać ponad rok czasu aby zacząc pracę nad sobą w 12 krokach ? mamy rzucić monetą ?
 
 
Jarosław
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-18, 13:06   

Cytat:
CZyli jedno z nas musi poczekać ponad rok czasu aby zacząc pracę nad sobą w 12 krokach ? mamy rzucić monetą ?

Można rzucić monetą, można też poukładać swoje sprawy związane z Sakramentem Małżeństwa i wtedy wrócić po roku, spokojnie. Bez Chrystusa nic się nie wypracuje, naprawdę. To fundament pierwsze 3 kroki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9