Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2011-12-31, 00:24
Zapisy do grupy 2
Autor Wiadomość
Hanusia
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-14, 18:05   

EL. napisał/a:
P.S. Hanusia jest z południa Polski.....


Dzięki El, że czuwasz :-)
Potwierdzam południe.
Pozdrawiam :-)
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-14, 19:03   

Uaktualniam listę :

1.katblo
2.Asik
3.ewulek
4.mada27
5.Jarek321
6.Wiki
7.n_tesia4
8.izabela1115
9.bogusia
10.Bafi
11.Ania77
12.hankaolej
13.liu
14.ela.s
15.chaberek
16.Akwila
17.mila91
18.Mirela
19.maryniaa
20.Pietzia
21.kinga2
22.lilit
23.Aleksandra 1001
24.Mirka 5
25.eldz
26.arlen
27. chris
28. Anais
29.Zuzka
30.colin
31.kecaj
32. Jedna
33. gurgulka
34.Hanusia
35 Ola28
36. Agata

Anula1, lilia, Agnieszka_ns1, wiara47, tysiak, jeszcze nie potwierdziły


Zbliża się czas zamykania grup. Jest nas juz bardzo dużo.

Będa trzy grupy :

- Grupa Północ
- Grupa Centrum
- Grupa Południe

Pozdrawiam !! EL.
 
 
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-14, 19:29   

Dziś kończą się zapisy chetnych do kolejnej edycji internetowego 12 krokowego warsztatu ku pełni życia.
El.podała już wstępny podział na 3 grupy.
Pewnie za chwilę poda też sponsorów poszczególnych grup
Ostatnio zmieniony przez nałóg 2011-04-14, 20:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-14, 19:46   

Tak....zapisy dzisiaj sie kończą - jest nas juz bardzo dużo.

Powstaną 3 grupy :

- Grupa Północ - prowadzący Marakulum i Jaroslaw http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=6066

- Grupa Centrum - prowadzący Danka9 i Cola http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=6067

- Grupa Południe - prowadzący EL.i Kamerun http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=6068


I teraz UWAGA - powstały już nowe podtematy w tym temacie - proszę wpisujcie sie do poszczególnych grup, juz w tych podtematach - oznaczonych nazwą grupy ....jak chcecie i jak Wam będzie dobrze. Moge podpowiedzieć to, że grupy 12 kroków spotykaja sie 2-3 razy w realu , dobrze by było, żeby grupy dla wygody tworzyły sie wg regionów....ale to nie jest przymus.

Nad całaścią pracy w trzech grupach będzie czuwał Nałóg - jako naczelny= główny sponsor.

Każda grupa zostanie przez Admina przeniesiona do forum zamkniętego tylko dla tej grupy....do grupy tej będą wchodzić tylko jej członkowie + prowadzący + Nałóg + Admin- nikt więcej- grupa zostanie zamknięta .


Osoby prowadzące częściowo juz Wam sie przedstawiły w podtemacie Świadectwa, zerknijcie tam....http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=5951

Jeżeli macie pytania - proszę, odpowiemy.

Proszę , zapisujcie się do wybranych grup.

Pozdrawiam i cieszę sie, ze jesteście !! EL.
 
 
maryniaa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-14, 22:12   

jeszcze chwila i ruszamy
 
 
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-15, 08:02   

Informacja techniczne dla wpisujących się do poszczególnych grup..................Wpisywanie się na listy grup powinno się zakończyć do.......... 18.04 i będzie to termin zamknięcia grup.Po tym czasie nastąpi przerwa techniczna dla Admina aby nadał każdemu z wpisanych na konkretna listę(grupę)jego uprawnienia do pisania i uczestniczenia oraz "zamknął " grupę ,tak by nie było podglądu na to zamknięte forum z zewnatrz.Od momentu zamknięcia grup ,sponosrzy zaproponują organizację i sposób pracy poszczególnych grup.

Byłoby dobrze gdyby uczestnicy wpisywali się terytorialnie do grup.Po co??
A po to aby grupy mogły się spotykać możliwie często(przynajmniej po 3-4x w trakcie pracy oraz na zakończenie).Skupienie terytorialne pozwala na łatwiejsze i tańsze zorganizowanie spotkań grup.


Gdyby były pytania,to je zadawajcie a my będziemy odpowiadać

Pogody Ducha
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-15, 09:24   

Ja właśnie a propos tego podziału terytorialnego. Zdaje mi się, że wszędzie będę miała daleko :-/ bo choć wypadam w środku między północą a południem, więc niby "centrum", ale jak rozumiem to "wasze centrum" jest raczej wschodnie niż zachodnie (pewnie Warszawa). Więc nie mogę się zdecydować, Mirka to Trójmiasto, a z jakiego miasta jest EL? Żebym chociaż miała tam pociągi bez przesiadek.
Oczywiście mogę jeździć na takie spotkania tylko w weekendy, w które nie mam dzieci.
 
 
Jarosław
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-15, 09:36   

Cytat:
Oczywiście mogę jeździć na takie spotkania tylko w weekendy, w które nie mam dzieci.

Spotkania są planowane z ok miesięcznym wyprzedzeniem tak by każdemu w miarę pasowało. I odbywają się w weekendy od piątkowego wieczoru.
Jedna napisał/a:
a z jakiego miasta jest EL?

A to już El odpowie, chyba do niedzieli zdąży? :-P
 
 
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-15, 09:55   

Kochani, nie mogę wyjść z podziwu....Jak życie człowieka zmienia się gdy zaufa Bogu....

Pamiętam, gdy marek12b7 rok temu bodajże, rzucił hasło, że będzie przerabiał 12 kroków i zapytal czy ktos się do niego przyłączy.... Później moje pytanie do nałoga czy zajmie się tą tworzącą sie grupą.....Jego TAK,spróbujmy...pamiętam wątpliwości Jacka, nasze też, czy to ma szansę sprawdzic się w warunkach wirtualnych....pamiętam entuzjazm Mirki.....pamiętam ojca Jerzego na "ławeczce".pierwszy meeting w Otwocku....A dzisiaj 3 grupy, sponsor w osobie nałoga, super moderatorzy grup....CHWAŁA PANU!!!
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-15, 10:33   

Jedna.....mysle sobie, że może grupa Południe spotykała sie w okolicy Cżestochowy, w samej Częstochowie....mysle, że to byloby takie dogone miejsce i dobry dojazd....ale to kwestia dogadania sie grupy Południe. EL.
 
 
arlen
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-16, 00:03   

Witam,
Mam pytanie, osoby z Poznania/ Wielkopolski gdzie się zapisują?
Mamy wszędzie tak samo blisko jaki i daleko. Najlepsze i najszybsze połączenie jest chyba z Warszawą.
Pytam bo zawsze przyjemniej i raźniej byłoby podróżować w grupie a nie samotnie tułać się pociągami.
Ja osobiście nikogo nie znam a chętnie przyłączyłabym się do takiej mini grupy regionalnej.
:-)
 
 
marzena0711
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-16, 10:58   

Jeśli jest to jeszcze możliwe to potwierdzam
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-16, 10:59   

Arlen ja jestem z Poznania i jeszcze się nie zdecydowałam, chyba się pomodlę o jakąś jasność umysłu. Do Warszawy w miarę dobre i częste połączenia choć osobiście muszę przebierać żeby nie trafić na EC czy IC bo za drogo, na północ z kolei osoba Mirki mnie pociąga, Częstochowa na pewno odpada, najdłuższa podróż.
 
 
Jarosław
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-16, 11:15   

Cytat:
Jeśli jest to jeszcze możliwe to potwierdzam

Marzeno zdążyłaś rzutem na taśmę :lol: , zadeklaruj teraz z którą z trzech grup chciałabyś pracować.

[ Dodano: 2011-04-16, 11:19 ]
Cytat:
Mam pytanie, osoby z Poznania/ Wielkopolski gdzie się zapisują?

No różnie Arlen, hankaolej np. do grupy centrum, a Bafi do grupy południe...
Dla niektórych priorytetem jest łatwość dojazdu, dla innych osoba sponsora. Zajrzyj do świadectw, westchnij do Ducha św., a oświecenie przyjdzie.
Pogody ducha

[ Dodano: 2011-04-16, 11:21 ]
Jedna napisał/a:
na północ z kolei osoba Mirki mnie pociąga

No to Jedna jeszcze modlitwa o światłość umysłu i na START!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9