Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2011-12-31, 00:24
Zapisy do grupy 2
Autor Wiadomość
Jarosław
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-14, 09:42   

Jako, że nikt się nie kwapi to może ja coś wyjaśnię:
Warsztat 12-u kroków trwa około roku, a program jest na całe życie, obecnie pracująca grupa zawiązała się na przełomie stycznia/lutego br. a więc jeszcze "trochę" pracy zostało.
Niewskazane jest dołączenie do grupy w trakcie trwania warsztatu, a krokowicze winni być mniej więcej na tym samym etapie. Tak więc wypada uzbroić się w cierpliwość (można zaopatrzyć się w płytkę i posłuchać o co w tym chodzi), a jesień szybko zleci.
Program 12-u kroków jest programem absorbującym i sponsor nie jest w stanie udźwignąć dwóch grup jednocześnie.
Pogody ducha.
 
 
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-18, 09:30   

Jak chcecie popracować nad sobą przy pomocy "12 Kroków ku pełni życia" to dobrze byłoby zaopatrzyć się z skrypt x.Jaworskiego :12 Kroków dla chrześcijan.
Można kupić w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich w W-wie na u.Bednarskiej(od Krakowskiego Przedmieścia lub na Kinowej w pawilonie Kamionek(od Waszyngtona).
Pomocna też może być płytka Jacka R. jakby objaśniająca 12 Kroków dla Chrześcijan.
Polecam też ksiażkę Gorskiego "Jak rozumieć 12 kroków".Ta jest co prawda kierowana bardziej do osób uzależnionych (ale czy ktoś jest zupełnie wolny od uzaleznień???) ale bardzo fajnie podaje i rozwija schematy wchodzenia w dysfunkcje i obnaża w przystępny sposób zachowania dysfunkcyjne.
Jest na forum kilka osób już pracujących nad swoim rozwojem osobistym i duchowym przy pomocy 12 Kroków.Sa nawet dość mocno zaawansowani.Monitujcie........może ktoś z nich zechce nieść dalej posłanie 12 kroków pracując z nową grupą .
Ja ze swojej strony zachęcam do dzielenia się swoim doświadczeniem,siłą i nadzieja jakie niesie program 12 Kroków
Zasada jest jedna............darmo dostałeś ,darmo oddaj dalej.

Pogody Ducha
 
 
Wiki
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-23, 23:12   

Czekam na zapisy do 2 grupy:)
 
 
n_tesia4
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-25, 08:28   

Ja też chciałabym znaleźć się w 2 grupie.
 
 
wiara47
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-28, 21:28   

Ja tez chce sie przylaczyc .
Szczesc Boze !
 
 
izabela1115
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-30, 19:52   

Robika zapisz mnie :-)
 
 
tysiak
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-01, 21:00   

witam zwracam się z pytaniem czy tworzy się nowa, internetowa grupa 12 kroków? dziękuje za odp.justyna
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-02, 16:22   

witajcie! Jestem w 1 grupie, ktora jest teraz na 7 kroku, nie wiemy kiedy skonczymy jeszcze.
Cytat:
może ktoś z nich zechce nieść dalej posłanie 12 kroków pracując z nową grupą .
?
Na razie polecam kupno ksziazki jak wyzej, plyty
a takze rozejrzenie sie za grupa na zywo w swoim miejscu zamieszkania.
Pogody Ducha.
 
 
bogusia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-05, 19:54   

Witam. W moim miejscu zamieszkania nie ma podobnej grupy. Proszę mnie zapisać, jak będzie można.
 
 
Wiki
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-06, 06:24   

izabella,ja też czekam ,by i mnie zapisano :-) może w nowym roku grupa 2 ruszy?kto chętny,by nas poprowadzić krokowicze z grupy 1? :lol: pozdrówka!płytę już mam,ale ksiązki jeszcze nie.
 
 
marzena0711
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-26, 15:40   

Również chciała bym dołączyć.
Była bym wdzięczna gdy by ktoś pomógł mi zdobyć książkę
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-27, 15:29   

Na razie z tego co wiem jest kłopot z książką, juz parę osób pytało.
Jak będzie dostępna w miejscu mi znajomym, to dam znać :)
 
 
marzena0711
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-27, 17:09   

dzięki bardzo
:-)
 
 
mgła
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-30, 00:52   

Rezygnuję
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 6