Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Modlitwy za małżonków w kryzysie-Sanktuarium B. Miłosierdzia
Autor Wiadomość
jolcia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-18, 15:34   

Boże proszę o uzdrowienie małżeństwa Joli i Wojtka.Wlanie przez Ducha Świętego miłości w serce męża oraz stwierdzenie ważności sakramentu małżeństwa.
 
 
ElaTe
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-23, 06:48   

Serdecznie proszę o łaskę uzdrowienia naszego małżeństwa ( Elżbieta i Marek), o dar miłości od Ducha Świętego dla mojego męża, o skruszenie zatwardziałości jego serca, zdolność rozmowy i chęć naprawy tego, co złe.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-23, 20:00   

Proszę o modlitwę za wszystkich użytkowników Forum Pomocy WTM Sychar oraz moderatorów tegoż Forum , o rozwagę , spokój i miłosierdzie we wzajemnych kontaktach, spełnienie się Woli Bożej co do naszej posługi. Bóg zapłać
 
 
Maga2
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-09, 07:43   

Proszę o modlitwę w intencji Dawida i Ilony. Są rok po rozwodzie ,ale wszystko jest na dobrej drodze,że będą ze sobą :mrgreen: Panie ocal to sakramentalne małżeństwo.

[ Dodano: 2014-05-09, 07:47 ]
I jeszcze jedno. Jako matka syna, gdy było bardzo źle modliłam się tą modlitwą. Skończyłam już po rozwodzie. Ona naprawdę działa :lol: :lol:
Krucjata Modlitw w Intencji Małżeństw Zagrożonych Rozbiciem

Krucjata ta ma na celu ratowanie zagrożonych rozbiciem sakramentalnych związków małżeńskich. Przystępujący do niej zobowiązuję się do codziennej modlitwy w ciągu 6 miesięcy w intencji jednego zagrożonego małżeństwa.

PODJĘTE ZOBOWIĄZANIA:
- codzienne odmówienie modlitwy w intencji małżeństwa zagrożonego rozbiciem;
- codzienne odmówienie jednej tajemnicy różańca;
- częsta Komunia św. w intencji tego małżeństwa;
- dodatkowa , dobrowolna ofiara.
A oto modlitwa codzienna w intencji małżeństwa zagrożonego rozbiciem:


Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Świętej Jedyny, proszę Cię obdarz cudem przemiany małżeństwo zagrożone rozbiciem. Przemień urazy w przebaczenie, oziębłość w żar miłości ofiarnej, smutek w radość, oddalenie w bliskość. Oby w tym małżeństwie objawiła się Twoja Boska miłość i Twoja chwała. Maryjo i Józefie - święci małżonkowie, wstawiajcie się za tymi, którzy ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Niech ich rodzina stanie się prawdziwym środowiskiem miłości i życia. Amen.
 
 
Kecaj
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-13, 07:15   

Proszę o modlitwę.

Panie Boże jestem bezradny. Proszę Ciebie przez wstawiennictwo świętych od spraw trudnych : Św. Rite ,Św. Ekspedyta, Św Judę Tadeusza .Ty Jezu wiesz co się dzieje. Miej miłosierdzie nad nami. Ratuj nas.
 
 
dorwdow
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-13, 11:01   

Proszę o modlitwę w intencji szczerego nawrócenia się mojego męża Huberta. Niech Duch Święty udzieli mu potrzebnych darów, by zechciał przyjąć Boże miłosierdzie.
 
 
ania.....
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-20, 12:04   

Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, o miłość w jego sercu, o odbudowę mojego małżeństwa.
 
 
Maga2
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-20, 17:06   

Aniu masz moją modlitwę.
Przeczytaj również wyżej mój post. Jeszcze raz powtarzam,że ta modlitwa zdziałała CUD w przypadku moich dzieci. http://www.modlitwaserca....w_int_malzenstw
 
 
pawel80
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-17, 15:39   pro

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa nawrócenia mojej żony ktora odeszła z 3tyg. dzieckiem o odbudowę mojego małżeństwa miłość zrozumienie
 
 
tpi7
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-24, 15:26   

Bardzo prosze Was o modlitwe za moja wewnetrzna przemiane i uzdrowienie naszego malzenstwa ! Bog zaplac!
 
 
delta19
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-30, 15:58   

PROSZĘ O MODLITWĘ O ODRODZENIE MAŁŻEŃSTWA JOLI I ROMKA

Lączę sie w modlitwie o 20.30
 
 
beniek
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-20, 12:03   

Prosze o modlitwe za Lukasza i Weronike
 
 
Karmel
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-20, 20:00   

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Mariusza i odrodzenie naszego małżeństwa.
 
 
Maga2
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-29, 10:11   

Proszę o modlitwę za Dawida i Ilonę, o wyjście z bardzo trudnej ,wręcz tragicznej sytuacji finansowej :cry: .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9