Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Modlitwy za małżonków w kryzysie-Sanktuarium B. Miłosierdzia
Autor Wiadomość
marzena0711
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-31, 20:43   

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa o powrót męża do domu i o łaski dla naszych dzieci
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-31, 21:47   

Proszę modlitwę o prowadzenie mnie i mego męża przez Ducha Świętego, oraz o nasze pojednanie
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-01, 00:10   

Jezu Miłosierny . dziekuję za wielkie łaski dla naszej rodziny , dla naszego małżeństwa , proszę o dary Ducha św . na nasze pierwsze spotkanie - po ponad dwóch latach - Panie to Twoje dzieło , dziękuję Ci , wielbię Cie i wywyższam . Panie Nasz i Królu .
 
 
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-01, 07:50   

"Kochani,

przypomnę prośbę Ojca Jerzego:

Szczegółowe modlitewne intencje można zgłaszać osobiście na Furcie Klasztornej; listownie na adres: Klasztor Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, ul. Św. Siostry Faustyny 3, 30-420 KRAKÓW; albo wysyłając e-mail na adres: "Siostry_Lagiewniki" klasztor@faustyna.pl
Wszystkie modlitewne intencje będą włączane do codziennego różańca i do Mszy św.

Jeśliby ktoś chciał złożyć dobrowolnie ofiarę dla Sióstr może to uczynić osobiście na furcie klasztornej albo na konto bankowe: Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, PLN 25 1500 1487 1214 8005 2117 0000.

Dodam jeszcze, że różaniec będzie na pewno bardziej skuteczny, jeśli w domach i rodzinach naszych będziemy się duchowo łączyć ze Sanktuarium odmawiając wieczorne modlitwy w tym samym czasie, w miarę możliwości.

z modlitwą
ojerzysj"

Siostry regularnie zaglądają do skrzynki e-mailowej i drukują właśnie TAM umieszczone prośby, które przedkładają podczas koronki u Matki Bożej Miłosierdzia naszemu Miłosiernemu Tacie.
Jeśli piszecie tu, to też myślę, że wysyłacie tam :-)

Ja Tato Miłosierny dziękuję ci za wszystkie dobra jakie nam tak hojnie dajesz ♥
 
 
ewulek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-02, 14:52   

Matko Kochana dziękuję Tobie za wszystko i proszę o dalsze światlo Ducha Świetego dla mnie i mojego męża Grzegorza
 
 
piotyc
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-12, 23:53   

Proszę Cie Serce Jezusa o Cud w naszym 1,5 rocznym związku małżeńskim, które jest w bardzo głębokim kryzysie! oraz o uwolnienie mojej żony z mocy złego
 
 
pafcioooo
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-01, 01:48   Proszę o modlitwę

Bardzo proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Anny i Pawła będącego w głębokim kryzysie.
O 20.30 codziennie będę starał się w miarę możliwości łączyć się duchowo w modlitwie z Wami. Dziękuję.
 
 
Piotr++
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-01, 19:09   

Kochani obejmijcie moje mąłeństwo (Kasia I Piotr) modlitwą............niech przetrwa, niech nasza córeczka nie ponosi konsekwencji naszego zła. Pomóżcie !!!!
 
 
gogol
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-05, 22:59   

Prosze o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa oraz o opiekę nad moimi wszystkimi dziećmi Boga Ojca.
Wiem ,że nie mam wpływu na dorosłe dzieci dlatego tym bardziej prosze was wszystkich ,cała rodzinę SYCHAR o modlitwę za moja 4 dzieci aby ich decyzje nie były tak bardzo raniące serca matki,która ich bardzo kocha i cierpi przez nieobliczalne błedy dzieci.
 
 
Łezka13
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-08, 06:30   

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa, a nie rozwiązywania go poprzez rozwód. Jezu ufam Tobie.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-08, 09:34   

Jezu proszę Boga Ojca w Imię Twoje o przemianę serc Roberta i Agnieszki, aby pełne nawróceniei uzdrowienie małżeństwa, gdy się dokona, było trwałe i pożyteczne nie tylko dla nas samych, ale i dla otoczenia.
 
 
Łezka13
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-08, 09:47   

Jezu ufam Tobie. Proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa, nie rozwiązywanie go przez rozwód, o siłę i wytrwałość w dążeniu do dobra.
 
 
Annaa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-11, 23:14   

Proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa.
 
 
Renata42
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-14, 20:21   

Proszę o modlitwę za pojednanie małżeństwa Hani i Zdzisława a Dobry Bóg miał w opiece ich dzieci oraz ich samych.


Bóg zapłać!
Renata

[ Dodano: 2010-07-14, 20:35 ]
Proszę o modliwę za małżeństwo Hani i Zdzisława
o wyjaśnienie i wybaczenie dawnych urazów, o uzdrowienie ran i wszystkiego, co chore, o uwolnienie od nałogów i złych nawyków.




Renata
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9