Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Modlitwy za małżonków w kryzysie-Sanktuarium B. Miłosierdzia
Autor Wiadomość
Basia23
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-27, 11:33   

Z całego serca proszę o modlitwę za miłości mojego męża do mnie oraz nawrócenie męża, błagam by odrodziła się moc sakramentu naszego małżeństwa i o jego uratowanie, żeby nasze małżeństwo byłe szczęśliwe.
 
 
Macadamia
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-04, 12:03   

Witam!

W tym trudnym dla naszej rodziny czasie, bardzo proszę o modlitwę za nasze małżeństwo (Monika i Tomasz) i rodzinę, o pokój naszych serc, dary Ducha Św., wzajemne pojednanie i wybaczenie, o powrót naszej bliskości, o szczęśliwy powrót męża i ojca do naszego domu, o łaskę dla naszych dzieci.

JEZU UFAM TOBIE!
 
 
bozydar63
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-11, 09:59   

Ufam,że jest wolą pana odrodzenie sakramentu małżeństwa Bożeny i Wojtka,aby mogło objawić się miłosierdzie Boga w nas i przez nas w naszych okaleczonych dzieciach.Boże miłosierny otwórz nasze serca i przemień je ku Twojej chwale.JEZU UFAM TOBIE.
 
 
Malco
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-04, 17:54   

proszę o modlitwe za moje małżeństwo(Weronika i Rafał),żeby mój mąz zbliżył się do Boga i znów uwierzył :-)
 
 
bozydar63
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-16, 08:04   

PROSZĘ O MODLITWĘ W 29 ROCZNICĘ ŚLUBU. PANIE TY WIESZ TY ZNASZ NASZE SERCA .PROWADZ NAS KU NIEBU WIEKUISTĄ DROGĄ .AMEN.
 
 
nutka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-16, 20:51   

Z wdzięcznością za otrzymane łaski i prośbą o modlitwę, abyśmy zwłaszcza w kryzysach małżeńskich umieli znaleźć sposób na okazywanie miłości Chrystusowej mimo gniewu, urazów i nieumiejętności wybaczania. Panie - obdarz nas potrzebnymi łaskami, by pozbyć się lęku, buntu i zniechęcenia w kroczeniu jedyną słuszną drogą: jedności małżeńskiej ku Twojej chwale.
Małżeństwo moje i nasze potomstwo ukryj w Swych Ranach Panie!
 
 
mariolkas
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-02, 17:44   potrzebuje modlitwy

Bardzo proszę o modlitwę za małżeństwo Sławomira i Marioli ,które właśnie przeżywa poważny kryzys.Obyśmy oświeceni mocą Ducha
Świętego znależli nić porozumienia ,ponownie sobie zaufali i odbudowali łączące nas więzi.Proszę Boga również o to ,by mąż zmienił swój stosunek do mnie .Bóg zapłać.
 
 
Karmel
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-03, 20:53   

Bardzo gorąco proszę o modlitwę w intencji Ewy i Mariusza, aby ominął nas dramat rozwodu, by mąż odstąpił od tej decyzji.
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-12, 23:18   

Jutro (w czwartek) o godz. 15.00 mam spotkanie z żoną. Pierwsze spotkanie na szczerą, dłuższą rozmowę od kilku lat. Proszę o opiekę Ducha Świętego podczas tego spotkania zarówno dla mnie jak i mojej żony. Jezu ufam Tobie. Bądź wola Twoja.
Proszę o wsparcie modlitewne.
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-13, 07:12   

Wspieram modlitwą!
 
 
Blada
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-13, 07:22   

Proszę o modlitwę o naszą przemianę i odrodzenie małżeństwa Hanny i Wiesława. Bóg zapłać.
 
 
walczak12
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-13, 15:21   

Proszę o modlitwę w nieustającej intencji
o siłę w budowie normalności
 
 
Maga2
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-20, 08:06   

Za Dawida i Ilonę o uratowanie i uświęcenie tego małżeństwa.
 
 
ewulek
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-03, 08:42   

Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza aby się nawrócił i o uzdrowienie naszego małżeństwa, dla mnie o siłę i pogodę Ducha Świętego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8