Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Modlitwy za małżonków w kryzysie-Sanktuarium B. Miłosierdzia
Autor Wiadomość
kangoo
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-01, 00:17   

Prosze o modlitwe w intencji nawrocenia mojego meza Vincenzo i o laske uzdrowienia malzenstwa...Bog zaplac
 
 
Beata1
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-04, 19:35   

Dziękuję za modlitwę w intencji małżeństwa Beaty i Wojciecha i nadal o nią proszę.
 
 
Jola90
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-04, 22:00   

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia małżeństwa Marzeny i Krzysztofa oraz o nawrócenie i oddalenie złego ducha dla Krzysztofa.
Będę z Wami w modlitwie o 20.30. Bóg zapłać.
 
 
malwa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-13, 18:16   

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, wyleczenie ran i wyjście z depresji. Bóg zapłać.
 
 
Ewek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-19, 14:19   

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa Ewy i Mirka oraz Naszego syna Łukasza.
Aby dobry Bóg doprowadził do Naszego pojednania.
Bóg zapłać.
 
 
belcia
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-21, 15:50   

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa Izabeli i Rafała - o uzdrowienie małżeństwa, cierpliwość i siłę wytrwania i przywrócenie Bożej miłości i zaufania
 
 
ewulek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-21, 16:11   

Jestem z Wami w modlitwie różańcowej.
Jeżeli można to proszę o modlitwę w intencji mojej przemiany, siły, cierpliwości i pogody ducha

z Panem Bogiem
 
 
KAZIA
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-22, 16:02   

Proszę o modlitwę w intenacji uzdrowienia dla mnie i mojego synka.
 
 
Agnieszka_ns1
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-22, 22:34   

proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Krystiana i Agnieszki. W miarę możliwości będę włączać się w różaniec o 20:30 ale to gorąca dla mnie godzina.
Dziękuję za całe duchowe wsparcie i dotychczasową modlitwę.
 
 
jednoskrzydla
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-29, 20:58   

i ja proszę z serca o podobną modlitwę jak Ania - mąż został przyłapany na romansie który trwa już pół roku, mówi jak oczadziały - pokazał się mi zupełnie niezany człowiek o zupełnie innych wartościach

deklaruje się, że tamta jest dla niego niesłychanie ważna i do 11 kwietnia ma podjąć ostateczną czy odchodzi

nie dba o naszego synka, o to że zawali się dotychczasowy świat dziecka

muszę o niego walczyć, żeby spadły mu te łuski z oczu
proszę o wsparcie modlitewne
dziękuję Ania

[ Dodano: 2010-03-29, 20:59 ]
będę starała się włącząła w modlitwę nieco później niż 20:30 ze względu na opiekę nad dzieckiem
 
 
Beata1
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-29, 21:19   

Nadal bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia małżeństwa Beaty i Wojciecha.
O wsparcie dla siebie w tych trudnych dniach i o mądrość postępowania, by mąż zaprzestał picia i nawrócił się do Boga, o wierność.
Dziękuję za modlitwy, staram się łączyć z innymi w różańcu.
 
 
dk2008
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-01, 13:10   

Proszę o modlitwę za małżeństwo Beaty i Dariusza .
O łaskę wzajemnego wybaczenia win i porót miłości do naszego związku

Z Panem Bogiem
 
 
ewulek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-06, 16:46   

Jestem z Wami w modlitwie różańcowej. Od jutra zamierzam odmawiać nowennę pompejańską :-D
Nadal proszę o modlitwę w intencji mojej przemiany, siły, cierpliwości i pogody ducha.

z Panem Bogiem
 
 
marzena0711
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-07, 08:48   

Boże nawróć mojego męża i sprowadź go do domu,wyrwij ze szponów zła i spraw byśmy umieli sobie wybaczyć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8