Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
WOŁAM DO CIEBIE, PANIE, PROSZĘ O CUD
Autor Wiadomość
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-26, 18:35   

I ja :-D
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-26, 22:32   

Dołączam
 
 
dorwdow
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-04, 09:14   

Dziś pierwszy dzień Nowenny do Bożego Miłosierdzia w intencji odrodzenia wszystkich małżeństw sakramentalnych pozostających w kryzysie lub rozpadzie.
Panie, Chryste umęczony i zmartwychwstały, proszę Cię o cud - cud odrodzenia wszystkich sakramentalnych małżeństw. Ty doprowadziłeś nas do dnia zaślubin, Ty pozwoliłeś nam przeżywać radość i szczęście z drugim człowiekiem, by zakosztować już teraz, na ziemi, przedsmaku tego, do czego powołałeś każdego z nas - wiecznego zjednoczenia z Miłością.
Chryste Miłosierny udzielaj mi codziennie Twojej mocy i siły do zmieniania siebie, by przeze mnie wypełniała się wola Twoja. Chryste Miłosierny przemieniaj moje serce, by było pełne miłości pokornej, łaskawej, cierpliwej, bez egoizmu i wypominania. Chryste Miłosierny ulecz moje spojrzenie na współmałżonka, by dostrzegać w nim Twojego umiłowanego syna.
Chryste ukrzyżowany i zmartwychwstały spraw cud zmartwychwstania wszystkich małżeństw sakramentalnych, mojego małżeństwa! Niech przez każde zwycięstwo Twojej łaski wzrasta Twoja chwała! Niech przez odrodzenie sakramentalnych małżeństw rozchodzi się świadectwo, że dla Ciebie, Boga, nie ma nic niemożliwego! Niech każdy małżonek odrodzonego sakramentalnego małżeństwa będzie Twoim apostołem, Chrystusa zmartwychwstałego i miłosiernego!
 
 
Bell
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-04, 11:20   

Dolaczam
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-04, 12:49   

Ja też dołączam.
 
 
magda422
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-04, 15:10   

Modle sie z Wami.
 
 
Malgorzata80
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-05, 22:50   

Dolaczam sie do modlitwy
 
 
Hipek
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-06, 09:09   

Jestem z Wami.

"Zmartwychwstanie przekracza historię i na zawsze pozostaje tajemnicą wiary."
 
 
jaaga
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-06, 20:08   

Ja też
 
 
dorwdow
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-12, 19:54   

Dziś ostatni dzień naszej Nowenny i jednocześnie Uroczystość Miłosierdzia Bożego. To czas niewyczerpanych łask, których Pan udziela każdemu, kto ufnie do niego się zwraca. To czas szczerych nawróceń, goryczy wyznawanych grzechów, mocnych postanowień, że od dziś to już będzie inaczej... Czas pocieszenia, przygarnięcia przez Ukochanego Ojca, poczucia, że życie zaczyna się na nowo!
Uwielbiony bądź Panie, za wszystkie łaski, którymi mnie w tym czasie obdarowałeś. Uwielbiony bądź Panie, za wszystkie dzieła, których dokonałeś. Uwielbiony bądź Panie, za każde odrodzone małżeństwo sakramentalne. Uwielbiony bądź Panie, za każdy cud przez Ciebie dokonany.
Ufam, że wszystko, co postanowiło miłosierne serce Twoje, skierowane jest na zbawienie każdego człowieka. Bądź wola Twoja! w każdej chwili ludzkiego życia.
Ty znasz serce każdego człowieka, jego pragnienia i zamiary. W ogromie Miłosierdzia swego i zgodnie z Twoją wolą, użycz wszystkim małżonkom sakramentalnym, których małżeństwo pozostaje w kryzysie lub rozpadzie, łaski odrodzenia ich przymierza miłości! Niech przez każdy ten cud wzrasta Twoja chwała i wiara w bezgraniczność Twojego Miłosierdzia!
 
 
dorwdow
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-12, 20:03   

Dziękuję też wszystkim i każdemu z osobna, Wam, którzy razem ze mną wypraszaliście łaski Bożego Miłosierdzia. Ufam, że ta modlitwa szybko przyniesie owoce w Waszych małżeństwach i tego szczerze Wam życzę.
Jeśli Pan Bóg pozwoli, to znowu pod koniec września rozpocznę kolejna Nowennę.
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-12, 20:22   

:-) :-) Piękna Twoja modlitwa. Ja też dziękuję.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-12, 22:34   

AMEN :mrgreen:
 
 
dorwdow
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-24, 18:03   

Zbliża się 28 września. Po raz kolejny w tym dniu rzesze wiernych zamanifestują swoją cześć do Miłosierdzia Bożego na ulicach Polski i świata o godz. 15.00. Wykaz miejscowości na www.iskra.info.pl. W związku z tym zbieram znów ekipę chętnych do rozpoczęcia kolejnej Nowenny do Bożego Miłosierdzia, z uwzględnieniem zarówno Koronki, jak i Litanii do Miłosierdzia Bożego. Oczywiście całą Nowennę ofiaruję w intencji odrodzenia wszystkich małżeństw sakramentalnych pozostających w kryzysie lub rozpadzie. Kto chce dołączyć do modlitwy, zapraszam 28 września o 15.00.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9