Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
WOŁAM DO CIEBIE, PANIE, PROSZĘ O CUD
Autor Wiadomość
Zagubiona!
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-03, 23:43   

ja także się łączę z Wami w tej modlitwie :->
 
 
Ife
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 02:47   

Przyłączam się do modlitwy.
 
 
Elcia42
[Usunięty]

  Wysłany: 2010-01-04, 08:50   

I ja też się dołączam.
Dziękuję Kasiu, na progu nowego roku potrzeba nam wszystkim świeżego powiewu .
 
 
Kwiecień
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 08:52   

Przyłączam się do modlitwy
 
 
Pappilon
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 09:42   

Ja też się przyłączam.
Dodatkowo podejmę jakieś wyrzeczenia w czasie nowenny.
Pozdrawiam wszystkich noworocznie.
Wiara czyni cuda!!!
 
 
avis
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 09:54   

Kasiu, jestem z Tobą.
 
 
marzena0711
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 10:47   

Jestem z wami w modlitwie.
 
 
malizna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 10:57   

cudowny ruch- tez sie dołączam- pewnie nie o 15 tylko wieczorem ale z Wami
 
 
Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 11:03   

Raduje się moje serce, gdy widzę, że tylu z Was będzie modlić się razem ze mną...

Zachęcam Was do rozważenia fragmentu: Mt. 21, 18-22, Mk. 11, 20-24.

Z książki: "Otrzymacie wszystko o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie" Andrea Gasparino (Wyd. Salezjańskie, str.8):

Jezus mówi: "Otrzymacie wszystko o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie".

Jezus uczy przede wszystkim, że na modlitwę PEŁNĄ GŁĘBOKIEJ WIARY OTRZYMUJE SIĘ NATYCHMIASTOWĄ ODPOWIEDŹ BOGA. Udowadnia to: w trakcie wewnętrznej modlitwy Chrystusa drzewo figowe natychmiast usycha.

Jezus mówi, że ODPOWIEDŹ BOGA JEST BEZDYSKUSYJNA, JEŚLI TYLKO MODLITWA BĘDZIE PRZEPEŁNIONA WIARĄ.

:shock:

:mrgreen:
 
 
Halszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 22:48   

I ja się dołączam do modlitwy. Podobno 14 stycznia mam pierwszą sprawę rozwodową. Piszę podobno, bo nie dostałam wezwania z sądu, ale tak poinformował mnie mój mąż. Jego kochanka dostała rozwód 21 grudnia 2009 roku... płaci alimenty na swoje dziecko, bo jej syn został z ojcem...
 
 
żona Artura
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 23:03   

Halszka,
ja rowniez mam 14 stycznia pierwsza sprawe rozwodowa...
 
 
Halszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 23:06   

Oby dobry Bóg był z nami i kierował naszymi poczynaniami, a Duch Święty natchnął nas w tych trudnych chwilach.
 
 
gogol
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 23:19   

Dziewczyny!
bardzo Was podziwiam i chyle przed wami czoła.Nie wiem czy bym tak potrafiła. :oops:
 
 
agnicha
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 23:25   

Chmurko,
pamiętam jak wtedy - w czasie Świąt - gdy mi powiedziałaś o swoich planach na nowennę, miałam wątpliwości....
Ale powiedziałaś mi coś, co mnie zastanowiło i przekonało....powiedziałaś, że masz prawo wymagać od Boga potwierdzenia, że nasza wierność jest tym czego On od nas oczekuje i że ma ona sens...

Panie Ty przecież chcesz "żywej", prawdziwej relacji z nami - relacji jak z ukochanym PRZYJACIELEM...
i wierzę, że jesteś Bogiem, któremu mogę wykrzyczeć mój ból i złość, opowiedzieć o moich obawach....tupnąć nogą gdy się na coś nie zgadzam....
...jesteś Bogiem od którego mogę wymagać odpowiedzi na moje wołanie...
...ale i wtulić się w Twoje Ramiona, gdy jest mi źle

.....tak....wymagasz od nas czegoś bardzo trudnego...
...dziś proszę, daj nam świadectwo sensu trwania w wierności przysiędze małżeńskiej...proszę wlej w nas nowego Ducha - tchnij nadzieję...
Proszę daj nam świadectwo uzdrowienia małżeństwa, które jest w sytuacji beznadziei...


przyłączam się do nowenny
agnicha
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8