Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-23, 10:23   

Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla żony i dzieci.
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-23, 19:52   

dziękuję za modlitwę i ustawiam się ponownie w kolejce z intencją dziękczynną za wszystko, co dostaję.
 
 
Madzia_x123
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-25, 10:04   Prośba o modlitwę

Proszę o modlitwę za mojego małżonka Radka.
O nawrócenie na drogę miłości małżeńskiej, żeby zrozumiał, że rodzina jest w życiu najważniejsza. żeby pokochał na nowo i podjął próbę ratowania naszego małżeństwa.
Proszę o łaskę pojednania. Żeby wrócił na łono rodziny. 6 letnia córka bardzo za nim tęskni.
Chce złożyć pozew rozwodowy, ale ja tego rozwodu nie chcę.
Proszę o gorącą modlitwę za jego nieszczęśliwą duszę.
Pobłogosław mu Boże i okaż u swoje miłosierdzie.
Amen
 
 
HalinaTeresa
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-25, 17:51   

Madziu, zanim grupa modlitewna otoczy Cię modlitwą, już od dzisiaj Ciebie, męża i dzieci mam w sercu i zanoszę Twoje prośby Panu.
Niech Bóg ześle Ci pokój, Niech Ci błogosławi!
 
 
kesolk
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-26, 12:50   

Proszę o modlitwę o nawrócenie w mojej rodzinie. Dla mnie, Moniki i naszych dzieci.
 
 
Monika36
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-26, 18:03   

Dziękuję za modlitwę i proszę o następną :

" Panie Boże nasz ukochany dziękuję za otrzymane łaski i proszę Ciebie o zdrowie i Dary Ducha św. dla mojej Rodziny. "
 
 
MKPINS
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-28, 12:39   Dziękuję za modlitwę

Ustawiam się na koniec kolejki.
Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o pokój w Jej sercu. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej chemii i operacji), aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem
 
 
ewa1974
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-29, 18:10   

proszę o modlitwę za męża Jana ,o cud przemiany,o łaskę przebaczenia i powrót do rodziny.
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-29, 21:00   

Zaczynamy tydzień modlitwy w intencji kochana26

kochana26 napisał/a:
Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża oraz o uzdrowienie naszego małżeństwa.


Pastylka

Cytat:
Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą w intencji nawrócenia mojego męża oraz odary Ducha Świętego dla mojej rodziny, a dla mnie o łaskę zdrowia i błogosławieństwa w nowej pracy.



kasedo

Cytat:
Kochani proszę o modlitwę w intencji mojego męża Sebastiana, który we wtorek 10 stycznia, obchodzić będzie swoje 39 urodziny, z dala od całej swojej rodziny. Proszę o modlitwę o jego uzdrowienie, uleczenie duszy i siłę na powrót do domu.


iwonkas

Cytat:
Dziękuję za modlitwę. Dopisuję się do kolejki. Intencja: "O uzdrowienie małżeństwa Iwony I Dawida".


Bożena123

Cytat:
Bóg zapłać za modlitwę.Proszę o dalszą.Intencja-O łaskę nawrócenia dla męża Bogusława i żywą wiarę dla naszego syna Rafała.



wertor1

Cytat:
Proszę o modlitwę za męża o nawrócenie i o błogosławieństwo Boże dla moich synów i pogodę ducha dla mnie


Nirwanna

Cytat:
Dziękuję Wam za modlitwę w ubiegłym tygodniu i proszę o dalszą: dziękczynną za Boże prowadzenie i błagalną o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.


Przypatrzcie się, bracia, powołaniu waszemu!
Niewielu tam mędrców według oceny ludzkiej,
niewielu możnych, niewielu szlachetnie urodzonych.
Bóg wybrał właśnie to, co głupie w oczach świata,
aby zawstydzić mędrców,
wybrał to, co niemocne, aby mocnych poniżyć;
i to, co nie jest szlachetnie urodzone według świata i wzgardzone,
i to, co nie jest, wyróżnił Bóg,
by to co jest, unicestwić,
tak by się żadne stworzenie nie chełpiło wobec Boga.
Przez Niego bowiem jesteście w Chrystusie Jezusie,
który stał się dla nas mądrością od Boga i sprawiedliwością,
i uświęceniem, i odkupieniem,
aby, jak to jest napisane, w Panu się chlubił ten, kto się chlubi.


1 Kor 1,26-31
 
 
ewulek
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-30, 12:05   

Bardzo proszę Maryjo o wysłuchanie moich próśb i za nawrócenie męża Grzegorza.
 
 
Maga2
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-30, 14:57   

Dziękuję za modlitwę i ustawiam sie ponownie w kolejce. Moja intencja: o nawrócenia i pojednanie w rodzinie, silną,żywą wiarę dla nas i łaskę stałej , dobrej pracy dla mnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9