Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
iwonkas
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-10, 16:10   

Dziękuję za modlitwę. Dopisuję się do kolejki. Intencja: "O uzdrowienie małżeństwa Iwony I Dawida".
 
 
Bożena123
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-11, 09:32   

Bóg zapłać za modlitwę.Proszę o dalszą.Intencja-O łaskę nawrócenia dla męża Bogusława i żywą wiarę dla naszego syna Rafała.
 
 
wertor1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-11, 19:24   

Proszę o modlitwę za męża o nawrócenie i o błogosławieństwo Boże dla moich synów i pogodę ducha dla mnie
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-15, 22:51   

Ten tydzień poswięcony jest modlitwie w intencji zuzi73

zuzia73 napisał/a:
Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji...Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja: o powrót syna Jakuba do mnie, o rozwiązanie problemów rodzinnych i w pracy, dobre relacje z dziećmi, o pokój serca dla mnie, o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu, o dary Ducha Św dla całej mojej rodziny...Bóg zapłać....


kasedo

Cytat:
Dzisiaj wyjątkowo prosze o modlitwę nie za moje małżeństwo, bo jego już dzisiaj nie ma, ale za mnie. Żebym przetrwała, nie zwariowała i odzyskała radość życia. Kaska



dorwdow

Cytat:
Bardzo dziękuję za modlitwę i ponownie ustawiam się w kolejce.
Intencja dziękczynna - za wszystkie otrzymane łaski. Intencja błagalna - o nawrócenie męża i wypełnianie się woli Bożej w życiu wszystkich członków rodziny.



Jacek-sychar

Cytat:
Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla żony i dzieci.



GosiaH

Cytat:
I ja dziękuję za modlitwę, ustawiam się ponownie w kolejce z intencją dziękczynną za wszystko, co dostaję.


katalotka72

Cytat:
dziękuję za modlitwę i nadal o nią proszę w intencji ukochanych dzieci i wnuków


Oliwka

Cytat:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia męża oraz dary Ducha Świetego dla niego.



Jan dał takie świadectwo:
Ujrzałem Ducha, który jak gołębica zstępował z nieba
i spoczął na Nim.
Ja Go przedtem nie znałem, ale Ten, który mnie posłał,
abym chrzcił wodą, powiedział do mnie:
Ten, nad którym ujrzysz Ducha zstępującego i spoczywającego nad Nim,
jest Tym, który chrzci Duchem Świętym.
Ja to ujrzałem i daję świadectwo,
że On jest Synem Bożym.


J 1,32-34
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-16, 06:25   

Dziękuję Wam za modlitwę w ubiegłym tygodniu i proszę o dalszą: dziękczynną za Boże prowadzenie i błagalną o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
 
 
SebastianM
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-17, 09:16   

Proszę o modlitwę w intencji Małgorzaty. Na początek, abyśmy znów potrafili ze sobą rozmawiać
 
 
BjD
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-17, 18:53   

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Marcina i o uratowanie i odrodzenie się naszego małżeństwa sakramentalnego. Proszę o łaskę zdrowia, spokoju, wyciszenia dla mnie oraz zdrowie dla całej rodziny.
 
 
marzenie
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-17, 22:10   

Ustawiam się do kolejki

Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia mojego męża z choroby kręgosłupa aby Pan Nasz go uzdrowil aby mógł wrócić do pelnej sprawnosci, jeżeli jest to w woli Bożej
 
 
HalinaTeresa
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-19, 10:49   

Dziękuję z serca za modlitwę. :-D
Ustawiam się w kolejce z prośbą modlitwę w następujących intencjach:
O łaskę żywej wiary dla: Pauliny, Walentego, Tomasza, Oli, Patrycji i rodzeństwa mojego i Męża, a także ich rodzin, by Pan Bóg dotknął ich serc.
O światło Ducha Świętego i otwarcie na Prawdę dla wszystkich uczestniczących w rozpoczynającym się otwartym mityngu 12 kroków.
 
 
marttaa
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-21, 13:43   Re: Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę

Witam, proszę o dopisanie mnie do kolejki.
Proszę o modlitwę o uzdrowienie małżeństwa Marty i Tomasza, o wybaczenie dawnych urazów i zesłanie Ducha Świętego oraz o siłę w walce o ratowanie naszego małżeństwa
 
 
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-21, 18:44   

dziękuję za modlitwę
ustawiam się w kolejce ponownie w intencji dzieci i wnuków <3
 
 
dorwdow
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-22, 15:31   

Bardzo dziękuję za modlitwę i ponownie ustawiam się w kolejce.
Intencja dziękczynna - za wszystkie otrzymane łaski. Intencja błagalna - o nawrócenie męża i wypełnianie się woli Bożej w życiu wszystkich członków rodziny.
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-22, 22:55   

Zaczynamy tydzień modlitwy w intencji Pavla

Pavel napisał/a:
Proszę o modlitwę w intencji wszystkich małżeństw w kryzysie, w szczególności Pawła, którego poznałem w Siemiatyczach. Mam nadzieję, że wspólna modlitwa będzie miała wiekszą moc :)


wertor1

Cytat:
Ustawiam się w kolejce z prośbą o modlitwę za mnie ,o polepszenie warunków ,wytrwałość i cierpliwość i spokój



MKPINS

Cytat:
Dziękuję za modlitwę.
Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki.
Moja intencja: proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o pokój w Jej sercu.
Proszę również w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.



Maga2

Cytat:
Dziękuje serdecznie za modlitwę. Ustawiam się ponownie na końcu prosząc o modlitwę. O wygranie konkursu na stanowisko pracy - jeśli jest to zgodne z wolą Pana.


Elżbiety1974

Cytat:
dziękuję za modlitwę i ustawiam się w kolejce: o uzdrowienie naszych relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o opiekę Maryi dla naszych dzieci.

Bóg zapłać



Karoliny12

Cytat:
Proszę o modlitwę : o dar szczerej rozmowy...o opiekę Bożą dla naszych dzieci

Bóg zapłać



twardego

Cytat:
Proszę modlitwę: o łaskę Wiary w mojej rodzinie.


Upominam was, bracia, w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa,
abyście byli zgodni,
i by nie było wśród was rozłamów;
byście byli jednego ducha i jednej myśli.
Doniesiono mi bowiem o was, bracia moi, przez ludzi Chloe,
że zdarzają się między wami spory.
Myślę o tym, co każdy z was mówi:
Ja jestem Pawła, a ja Apollosa; ja jestem Kefasa, a ja Chrystusa.
Czyż Chrystus jest podzielony?


1 Kor 1,10-13a
 
 
zuzia73
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-23, 07:35   

Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja: o powrót syna Jakuba do mnie, poprawę relacji z dziećmi, o pomoc w pracy, zdrowie i dary Ducha Św dla całej rodziny i o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10