Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
HalinaTeresa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-22, 10:10   

Oliwko, mam już w sercu Twego Męża a także Pawła, o którego prosił Pavel-Michał.
Proszę także o modlitwę o nawrócenie Walentego...Już Wam dziękuję :-D

Pięknych, pełnych pokoju Świąt Bożego Narodzenia Wszystkim życzę!
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-25, 21:20   

Zaczynamy tydzień modlitwy w intencji iwonkas

iwonkas napisał/a:
Dziękuję za modlitwę. Dopisuję się do kolejki. Intencja: "O uzdrowienie małżeństwa Iwony I Dawida".


ewy1974

Cytat:
Prosze o modlitwę za mojego męża o łaskę nawrócenia i przebczenia,o miłośc do mnie i uwolnienie sie od życia w grzechu. JEZU UFAM TOBIE



kasedo

Cytat:
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny. O spokój dla mnie i łaskę ukojenia. A dla Utki o wyjaśnienie wszystkich spraw, zabliznienie ran i odnowy rodziny.



marzenie

Cytat:
Proszę o łaskę nawrócenia męża jeżeli jest taka Boża Wola oraz o przetrwanie wszystkich trudności w małżeństwie abyśmy wytrwali w wzajemnej miłośći aby nikt nas nie rozdzielil
Amen



Elżbiety1974

Cytat:
Dziękuję za modlitwę i ustawiam się w kolejce niezmiennie: o uzdrowienie naszego małżeństwa, jeśli taka jest wola Boża i o opiekę Maryi dla naszych dzieci i moich rodziców. Bóg zapłać



wertor1

Cytat:
Proszę o modlitwę o ratowanie małzeństwa prze ostatnia sprawą rozwodową w dniu 9 grudnia .Wszyscy przygotowują sie do świąt a dla mnie to najsmutnieszy okres w zyciu.
Bądź Wola Twoja Panie



Malłgoś1

Cytat:
Pokornie proszę o modlitwę o uratowanie małżeństwa Małgorzaty i Igora przed orzeczeniem rozwodu.

Chyba przyszedł czas aby wspomnieć w modlitwie również osoby które namawiają go do rozwodu.

JEZU UFAM TOBIE!



Oto Dziewica pocznie i porodzi Syna, któremu nadadzą imię Emmanuel, to znaczy: Bóg z nami. Zbudziwszy się ze snu, Józef uczynił tak, jak mu polecił anioł Pański: wziął swoją Małżonkę do siebie, lecz nie zbliżał się do Niej, aż porodziła Syna, któremu nadał imię Jezus.

Mt 1,23-25
 
 
kasedo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-25, 21:41   

Proszę ponownie o modlitwę w intencji uratowania naszego małżeństwa, nawrócenia mojego męża i jego kochanki a dla mnie o łaskę cieriwosci i wytrwałości, wybaczenie obojgu i siłę na nadchodzący rok z wizja rozwodu. Dziękuję za otrzymane łaski i Wasze wsparcie. Bóg zaplac
 
 
wertor1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-26, 06:27   

Ustawiam ię w kolejce z prosbą o modlitwę za mnie ,o polepszenie warunków ,wytrwałość i cierpliwość i spokój
 
 
MKPINS
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-27, 07:18   prosze o modlitwe

Dziękuję za modlitwę.
Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki.
Moja intencja: proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o pokój w Jej sercu.
Proszę również w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
 
 
Maga2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-28, 09:00   

Dziękuje serdecznie za modlitwę. Ustawiam się ponownie na końcu prosząc o modlitwę. O wygranie konkursu na stanowisko pracy - jeśli jest to zgodne z wolą Pana.
 
 
Elżbieta1974
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-29, 09:24   

dziękuję za modlitwę i ustawiam się w kolejce: o uzdrowienie naszych relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o opiekę Maryi dla naszych dzieci.

Bóg zapłać
 
 
Karolina12
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-30, 18:08   

Proszę o modlitwę : o dar szczerej rozmowy...o opiekę Bożą dla naszych dzieci

Bóg zapłać
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-30, 19:29   

Proszę modlitwę: o łaskę Wiary w mojej rodzinie.
 
 
kochana26
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-03, 15:44   

Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża oraz o uzdrowienie naszego małżeństwa.
 
 
Pastylka
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-05, 23:06   

Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą w intencji nawrócenia mojego męża oraz odary Ducha Świętego dla mojej rodziny, a dla mnie o łaskę zdrowia i błogosławieństwa w nowej pracy.
 
 
kasedo
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-06, 08:52   

Kochani proszę o modlitwę w intencji mojego męża Sebastiana, który we wtorek 10 stycznia, obchodzić będzie swoje 39 urodziny, z dala od całej swojej rodziny. Proszę o modlitwę o jego uzdrowienie, uleczenie duszy i siłę na powrót do domu.
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-08, 16:26   

Zaczynamy tydzien modlitwy w intencji ewulka

ewulek napisał/a:
O uwolnienie dla mojego męża Grzegorza od nałogu palenia papierosów - Bóg zapłać za modlitwę


Aga8

Cytat:
Proszę o modlitwę w związku z rozprawą rozwodową 13 grudnia i o odwagę w skladaniu świadectwa miłości oraz łaskę zrozumienia Woli Bożej w moim życiu



OlkaW

Cytat:
Proszę o modlitwę w intencji Aleksandry i Marcina. O uzdrowienie małżeństwa i powrót męża do domu. O wiarę i zaufanie dla męża oraz o uzdrowienie z lęków mnie samej...



Lilka

Cytat:
Szczęść Boże,
Zapisuję się w kolejkę do intencji mszalnych: za Anię i Pawła - aby Bóg uczynił cud przemiany męża, a Ani przywrócił zdrowie. Boże miej w opiece też synka, by wreszcie poczuł spokój i radość.



Nirwanna

Cytat:
Drodzy,
Dziękuję Wam za modlitwę w ubiegłym tygodniu i proszę o dalszą: dziękczynną za Boże prowadzenie i błagalną o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.



BjD

Cytat:
Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę nadal o modlitwę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Marcina, aby zakończył grzeszny związek z kochanką. Proszę o łaskę zdrowia, spokoju, wyciszenia dla mnie oraz zdrowie dla całej rodziny.



HalinaTeresa

Cytat:
Kochani, bardzo dziękuję w imieniu mamy chorego terminalnie Patryka. Prosiłam o modlitwę w ich intencji 7 grudnia prosząc, by Pan Bóg przysłał im ludzi dobrej woli.
ZOBACZCIE JAK WIELKI JEST NASZ PAN! Zaledwie napisałam prośbę...Jeszcze stoję w kolejce do modlitwy sycharków, a Pan który zna najlepiej ich sytuację już przysłał im pomoc.
Chcę i tu podziękować osobie, która odezwała się na prywatną pocztę oferując pomoc. Nie brak wśród sycharków ludzi wielkiego serca :mrgreen:
Niemniej gorąco proszę o modlitwę za terminalnie chorego Patryka i jego samotną mamę. :-(




To mówi Pan: Oto mój Sługa, którego podtrzymuję.
Wybrany mój, w którym mam upodobanie.
Sprawiłem, że Duch mój na Nim spoczął; On przyniesie narodom Prawo.
Nie będzie wołał ni podnosił głosu, nie da słyszeć krzyku swego na dworze.
Nie złamie trzciny nadłamanej, nie zagasi knotka o nikłym płomyku.
On niezachwianie przyniesie Prawo.
Nie zniechęci się ani nie załamie,
aż utrwali Prawo na ziemi, a Jego pouczenia wyczekują wyspy.
Ja, Pan, powołałem Cię słusznie, ująłem Cię za rękę i ukształtowałem,
ustanowiłem Cię przymierzem dla ludzi, światłością dla narodów,
abyś otworzył oczy niewidomym, ażebyś z zamknięcia wypuścił jeńców,
z więzienia tych, co mieszkają w ciemności.


Iz 42,1-4.6-7
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-08, 20:42   

A oto nowa kolejka:
zuzia73
kasedo
dorwdow
Jacek-sychar
GosiaH
katalotka72
Oliwka
Pavel
wertor1
MKPINS
Maga2
Elżbieta1974
Karolina12
twardy
kochana26
Pastylka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9