Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
Lilka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-12, 00:57   

Szczęść Boże,
Zapisuję się w kolejkę do intencji mszalnych: za Anię i Pawła - aby Bóg uczynił cud przemiany męża, a Ani przywrócił zdrowie. Boże miej w opiece też synka, by wreszcie poczuł spokój i radość.
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-12, 06:09   

Drodzy,
Dziękuję Wam za modlitwę w ubiegłym tygodniu i proszę o dalszą: dziękczynną za Boże prowadzenie i błagalną o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-12, 21:56   

Teraz tydzień modlitwy w intencji marzenie

marzenie napisał/a:
Bardzo dziękuję za wasza modlitwę i ustawiam do się do następnej kolejki.

# intencja
Proszę o modlitwę za męża o łaskę nawrócenia i przemiany serca, o przebaczenie dla nas obojga, aby nasze małżeństwo przetrwało trudny kryzys spowodowany zdradą i dzieckiem poza małżeńskim. Aby nikt nam nie zniszczył naszego małżeństwa

Panie Jezu pomóż nam jest ciężko.



kasedo
Cytat:

Ja równięż gorąco dziękuję za modlitwę...i znowu w kolejkę na kolanach...
Proszę o modlitwę w intencji naprawienia naszego małżeństwa, uzdrowienie duszy mojego męża i jego kochanki, nakierowanie mojego męża na odpowiednią drogę do Boga i rodziny, naprawę relacji z synem, dla mnie o siłe i o łaskę wybaczania sobie, mężowi oraz tej kobiecie( z tym mam największy problem). Dziękuje za wszystkie otrzymane w ostatnich dniach łaski.
Mirakulum..pozwól, ze sobie pożyczę http://www.youtube.com/watch?v=F9x5y8da-xU
Nie ma takich gorzkich łez , nie ma takich smutnych chwil , których nie uleczył by Pan...zaczynam i kończę tą piosenką dzień...


boa

Cytat:
Proszę o modlitwę o to, żebym nie spotkała Kowalskiej na konferencji na którą jadę, o odpowiedzialność dla męża i dary Ducha Świętego dla nas obojga.


zuzia73

Cytat:
Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji. Proszę o dopisanie mnie do kolejki; Intencja: o powrót syna Jakuba do mnie, poprawę relacji z dziećmi, rozwiązanie w sprawach sądowych, pomyślny przebieg kontroli i wszelkie potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny oraz dary Ducha św dla całej rodziny...



Jacek-sychar

Cytat:
Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla żony i dzieci.


GosiaH

Cytat:
I ja dziękując za modlitwę ustawiam się ponownie w kolejce z prośbą o pracę i z podziękowaniem za to, co otrzymuję na co dzień


ewulek

Cytat:
Bóg zapłać za modlitwę i ponownie proszę:
O uwolnienie dla mojego męża Grzegorza od nałogu palenia papierosów.


Naucz mnie chodzić Twoimi ścieżkami

Daj mi poznać Twoje drogi, Panie,
naucz mnie chodzić Twoimi ścieżkami.
Prowadź mnie w prawdzie według Twych pouczeń,
Boże i Zbawco, w Tobie mam nadzieję.

Wspomnij na swoje miłosierdzie, Panie,
na swoją miłość, która trwa od wieków.
Tylko o mnie pamiętaj w swoim miłosierdziu,
ze względu na dobroć Twą, Panie.

Dobry jest Pan i prawy,
dlatego wskazuje drogę grzesznikom.
Pomaga pokornym czynić dobrze,
pokornych uczy dróg swoich.


Ps 25,4-9

Nowa kolejka:

karinka48
Bożena123
Pastylka
katalotka72
MKPINS
HalinaTeresa
Monika36
iwonkas
ewa1974
kasedo
marzenie
Elżbieta1974
wertor1
Malłgoś1
ewulek
Aga8
OlkaW
Lilka
Nirwanna
 
 
BjD
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-13, 10:46   

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę nadal o modlitwę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Marcina, aby zakończył grzeszny związek z kochanką. Proszę o łaskę zdrowia, spokoju, wyciszenia dla mnie oraz zdrowie dla całej rodziny.
 
 
HalinaTeresa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-13, 19:18   

Kochani, bardzo dziękuję w imieniu mamy chorego terminalnie Patryka. Prosiłam o modlitwę w ich intencji 7 grudnia prosząc, by Pan Bóg przysłał im ludzi dobrej woli.
ZOBACZCIE JAK WIELKI JEST NASZ PAN! Zaledwie napisałam prośbę...Jeszcze stoję w kolejce do modlitwy sycharków, a Pan który zna najlepiej ich sytuację już przysłał im pomoc.
Chcę i tu podziękować osobie, która odezwała się na prywatną pocztę oferując pomoc. Nie brak wśród sycharków ludzi wielkiego serca :mrgreen:
Niemniej gorąco proszę o modlitwę za terminalnie chorego Patryka i jego samotną mamę. :-(
 
 
zuzia73
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-19, 11:12   

Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji...Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja: o powrót syna Jakuba do mnie, o rozwiązanie problemów rodzinnych i w pracy, dobre relacje z dziećmi, o pokój serca dla mnie, o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu, o dary Ducha Św dla całej mojej rodziny...Bóg zapłać....
 
 
kasedo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-19, 14:57   

Dzisiaj wyjątkowo prosze o modlitwę nie za moje małżeństwo, bo jego już dzisiaj nie ma, ale za mnie. Żebym przetrwała, nie zwariowała i odzyskała radość życia. Kaska
 
 
dorwdow
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-19, 20:44   

Bardzo dziękuję za modlitwę i ponownie ustawiam się w kolejce.
Intencja dziękczynna - za wszystkie otrzymane łaski. Intencja błagalna - o nawrócenie męża i wypełnianie się woli Bożej w życiu wszystkich członków rodziny.
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-19, 21:23   

W tym tygodniu modlimy się w intencji karinki48

karinka48 napisał/a:
Ustawiam sie w kolejce i prosze o modlitwe za mnie, bym potrafila mimo wszystko zaufac Bogu. Za nawrocenie meza, by odnalazl Boga na swojej drodze i podazal za Nim. I goraco prosze o uzdrowienie 1,5-rocznej corki kolezanki, ktora ma najprawdopodbniej nowotwor.


Bożeny123

Cytat:
Bóg zapłać za modlitwę, ustawiam się do kolejki, intencja niezmienna.O łaskę nawrócenia dla Bogusława i łaskę wiary dla Rafała.


Pastylki

Cytat:
Dziękuję za modlitwę, przyniosła wiele dobrego. Proszę o dalszą, w intencji łaski nawrócenia dla mojego męża Piotra oraz o Światło Ducha Świętego w ważnej dla mnie sprawie.


katalotki72

Cytat:
dziękuję i proszę nadal o modlitwę w intencji dzieci i wnuków




MKPINS

Cytat:
Dziękuję za modlitwę.
Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki.
Moja intencja: proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać sakramentalnego męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o pokój w Jej sercu.
Proszę również w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.



HalinyTeresy

Cytat:
Dziękuje kochani za modlitwę. I nadal o nią proszę: o łaskę wiary dla Walentego, Pauliny, Tomka i jego rodziny.


Moniki36

Cytat:
Dziękuję za modlitwy i proszę o następne:

" Panie Boże nasz Ukochany dziękuję za wszelkie płynące na nas łaski i proszę o Dary Ducha Św. i zdrowie dla mojej Rodziny".



Naraz ukazał mu się anioł Pański, stojący po prawej stronie ołtarza kadzenia.
Przeraził się na ten widok Zachariasz i strach padł na niego.
Lecz anioł rzekł do niego: Nie bój się Zachariasz! Twoja prośba została wysłuchana:
żona twoja Elżbieta urodzi ci syna, któremu nadasz imię Jan.
Będzie to dla ciebie radość i wesele;
i wielu z jego narodzenia cieszyć się będzie.
Będzie bowiem wielki w oczach Pana;
wina i sycery pić nie będzie i już w łonie matki napełniony będzie Duchem Świętym.
Wielu spośród synów Izraela nawróci do Pana, Boga ich;
on sam pójdzie przed Nim w duchu i mocy Eliasza,
żeby serca ojców nakłonić ku dzieciom,
a nieposłusznych - do usposobienia sprawiedliwych,
by przygotować Panu lud doskonały.

Łk. 1,11-17
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-19, 21:49   

Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla żony i dzieci.
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-20, 09:01   

I ja dziękuję za modlitwę, ustawiam się ponownie w kolejce z intencją dziękczynną za wszystko, co dostaję.
 
 
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-20, 17:23   

dziękuję za modlitwę i nadal o nią proszę w intencji ukochanych dzieci i wnuków
 
 
Oliwka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-21, 10:19   

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia męża oraz dary Ducha Świetego dla niego.
 
 
Pavel
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-21, 23:08   

Proszę o modlitwę w intencji wszystkich małżeństw w kryzysie, w szczególności Pawła, którego poznałem w Siemiatyczach. Mam nadzieję, że wspólna modlitwa będzie miała wiekszą moc :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 8