Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
iwonkas
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-18, 17:56   

Dziękuję za modlitwę. Dopisuję się do kolejki. Intencja: "O uzdrowienie małżeństwa Iwony I Dawida".
 
 
ewa1974
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-27, 16:39   

Prosze o modlitwę za mojego męża o łaskę nawrócenia i przebczenia,o miłośc do mnie i uwolnienie sie od życia w grzechu. JEZU UFAM TOBIE>>>
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-30, 22:39   

Przeprasza, nie zdawałam sobie sprawy, że tak dawno nie aktualizowałam naszej modlitwy...

Zaczynamy tydzień modlitwy w intencji BjD


BjD napisał/a:
Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o jeszcze. Moja intencja dziękczynna za otrzymane łaski i błagalna o nawrócenie mojego męża Marcina, o uzdrowienie naszego małżeństwa sakramentalnego, o słowa i znaki dla męża, a także o moje uzdrowienie z lęków, niepokoju i napięcia. Proszę Boga o pokój w moim sercu i ciele.


robert1405
Cytat:
Dziekuje za modlitwe, oraz proszę o kolejna modlitwę o łaskę przebaczenia wszystkich, których
skrzywdziłem- żonę oraz jej najbliższych, proszę o modlitwę, aby wróciła
do domu z dzieckiem bo bardzo ich kocham


Kochamto

Cytat:
Bardzo, naprawdę z całego mojego, popękanego serca... :( proszę Was o modlitwę: o uzdrowienie mojej rodziny, o to, aby Bóg przemył oczy mojemu mężowi, tak aby spojrzał na swojego, jedynego syna i na mnie swoją, sakramentalną żonę Bożymi oczami :))).... i wrócił do domu z tej zgubnej wędrówki!!! Oraz, aby kochanka jego zaprzestała uprawiania tego wstrętnego okultyzmu:(..... i mąż mój wócił do siebie wewnętrznie!!!!!!
Dziękuję i wielkie Bóg zapłać!!


marzenie

Cytat:
Dziękuję za modlitwę i zapisuje się do następnej kolekcji
Intencja:

Proszę o łaskę nawrócenia męża jeżeli jest taka Boża Wola oraz o przetrwanie wszystkich trudności w małżeństwie abyśmy wytrwali w wzajemnej miłośći aby nikt nas nie rozdzielil
Amen


Nirwanny

Cytat:
Dziękuję Wam za modlitwę, ustawiam się w kolejce ponownie, z intencją:

- dziękczynną za Boże prowadzenie i błagalną o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.


Halina Teresa

Cytat:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Patryka terminalnie chorego chłopaka i jego samotnej mamy: o łaskę wiary i miłosierdzie Boże.
Dziękuję Panu za otrzymane łaski i proszę o dary Ducha Świętego dla wszystkich sycharków ze szczecińskiego Ogniska.
Proszę też gorąco by Pan dotknął serc tych osób w rodzinie, które żyją z dala od Niego.



Milli

Cytat:
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża - za łaskę wiary w sens naszego małżeństwa, za łaskę modlitwy za nas, o uwolnienie od zwątpienia i wszystkiego co go blokuje, aby nasza relacja mogła zostać uzdrowiona. O siły i Boże prowadzenie w sytuacji, w której jesteśmy, dla mnie.
Bóg zapłać.




Gdy Jezus przechodził obok Jeziora Galilejskiego,
ujrzał dwóch braci: Szymona, zwanego Piotrem, i brata jego, Andrzeja,
jak zarzucali sieć w jezioro; byli bowiem rybakami.
I rzekł do nich: Pójdźcie za Mną, a uczynię was rybakami ludzi.
Oni natychmiast zostawili sieci i poszli za Nim.
A gdy poszedł stamtąd dalej,
ujrzał innych dwóch braci, Jakuba, syna Zebedeusza, i brata jego, Jana,
jak z ojcem swym Zebedeuszem naprawiali w łodzi swe sieci.
Ich też powołał.
A oni natychmiast zostawili łódź i ojca i poszli za Nim.

Mt 4,18-22
 
 
kasedo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-01, 08:35   

Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny. O spokój dla mnie i łaskę ukojenia. A dla Utki o wyjaśnienie wszystkich spraw, zabliznienie ran i odnowy rodziny.
 
 
marzenie
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-02, 09:25   

Proszę o łaskę nawrócenia męża jeżeli jest taka Boża Wola oraz o przetrwanie wszystkich trudności w małżeństwie abyśmy wytrwali w wzajemnej miłośći aby nikt nas nie rozdzielil
Amen
 
 
Elżbieta1974
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-02, 10:21   

Dziękuję za modlitwę i ustawiam się w kolejce niezmiennie: o uzdrowienie naszego małżeństwa, jeśli taka jest wola Boża i o opiekę Maryi dla naszych dzieci i moich rodziców. Bóg zapłać
 
 
wertor1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-05, 12:00   

Proszę o modlitwę o ratowanie małzeństwa prze ostatnia sprawą rozwodową w dniu 9 grudnia .Wszyscy przygotowują sie do świąt a dla mnie to najsmutnieszy okres w zyciu.
Bądź Wola Twoja Panie
 
 
kasedo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-05, 13:35   

wertor1, masz moją modlitwę.
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-06, 22:03   

tydzień modlitwy w intencji wertor1


wertor1 napisał/a:
Ustawiam się w kolejce i proszę o dalszą modlitwę za małżeństwo i niedopuszczenie do rozwodu ,o nawrócenie męża i błogosławieństwo dla synów,


twardy

Cytat:
Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.
Intencja:

O łaskę wiary dla mojej żony i dzieci.


kasedo

Cytat:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa, uzdrowienia mojego męża Sebastiana i wyrwania go z rąk złego, uzdrowienia jego kochanki i zerwania wszelkich więzi duchowych, emocjonalnych i fizycznych, które ich łączą, łaskę cierpliwości i mądrości dla mnie a dla naszego syna o opiekę i łaskę Bożą.



LDA

Cytat:
Zapisuję się na koniec kolejki prosząc o modlitwę: o łaskę prawdziwej wiary i życie zgodne z wolą Bożą dla siebie, mojej małżonki, oraz dla naszych dzieci.



dorwdow

Cytat:
Bardzo dziękuję za modlitwę i ponownie ustawiam się w kolejce.
Intencja dziękczynna - za wszystkie otrzymane łaski. Intencja błagalna - o nawrócenie męża i wypełnianie się woli Bożej w życiu wszystkich członków rodziny.



tesia

Cytat:
Dziękując dobremu Bogu za otrzymywane Łaski proszę o modlitwę o Łaskę wiary dla męża i córki Agnieszki, o uzdrowienie relacji w naszym młzenstwie i rodzinie



Maga2

Cytat:
Ups!, zapomniałam podziękować za modlitwę :oops: , tyle się dzieje. Już to czynię :-) Ustawiam się ponownie i proszę o owoce rekolekcji, które już są a, by były jeszcze większe. Bóg zapłać.



Jezus powiedział do swoich uczniów:
Jak wam się zdaje?
Jeśli kto posiada sto owiec i zabłąka się jedna z nich:
czy nie zostawi dziewięćdziesięciu dziewięciu na górach i nie pójdzie szukać tej,
która się zabłąkała?
A jeśli mu się uda ją odnaleźć,
zaprawdę, powiadam wam:
cieszy się nią bardziej niż dziewięćdziesięciu dziewięciu tymi,
które się nie zabłąkały.
Tak też nie jest wolą Ojca waszego,
który jest w niebie,
żeby zginęło jedno z tych małych
.
Mt 18,12-14
 
 
Malłgoś1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-07, 11:07   

Pokornie proszę o modlitwę o uratowanie małżeństwa Małgorzaty i Igora przed orzeczeniem rozwodu.

Chyba przyszedł czas aby wspomnieć w modlitwie również osoby które namawiają go do rozwodu.

JEZU UFAM TOBIE!
 
 
HalinaTeresa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-07, 12:29   

Dziękuję gorąco za modlitwę i nadal o nią proszę:

W intencji chorego terminalnie Patryka: o łaskę wiary dla niego i jego samotnej mamy. A także dla nich o ludzkie siły i te z Wysoka, o pomoc fizyczną i psychiczne oparcie dla nich w codzienności. Niech Bóg przyśle im dobrych ludzi (mieszkają na wsi, z dala od ludzi).
Proszę o łaskę wiary i szczerą spowiedź dla Pauliny, Tomka i Walentego.
Proszę o nawrócenia w mojej rodzinie i rodzinie mojego Męża.
Proszę o łaskę żywej, głębokiej wiary dla sycharków ze szczecińskiego Ogniska.
 
 
ewulek
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-09, 00:17   

O uwolnienie dla mojego męża Grzegorza od nałogu palenia papierosów - Bóg zapłać za modlitwę
 
 
Aga8
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-09, 11:12   rozprawa

Proszę o modlitwę w związku z rozprawą rozwodową 13 grudnia i o odwagę w skladaniu świadectwa miłości oraz łaskę zrozumienia Woli Bożej w moim życiu
 
 
OlkaW
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-11, 22:29   

Proszę o modlitwę w intencji Aleksandry i Marcina. O uzdrowienie małżeństwa i powrót męża do domu. O wiarę i zaufanie dla męża oraz o uzdrowienie z lęków mnie samej...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 4