Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-04, 14:13   

Proszę o modlitwę, o łaskę żywej wiary dla mnie, mojego męża Sławka oraz dla synów Huberta i Mikołaja.
 
 
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-06, 18:05   

Kochani , proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Magdy i Tomka i za dzieciątko które ma się urodzić w czerwcu.
 
 
Oliwka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-06, 20:01   

Dziękuję bardzo za modlitwę i proszę o dopisanie mojej intencji w kolejce w intencji"
"o nawrócenie serca oraz dary Ducha Świętego dla męża Damiana".
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-06, 20:16   

Dziękuję Wam za modlitwę i proszę o jeszcze. :-) Intencja - o dary Ducha Świętego, nieustannie o dobre owoce 12 Kroków, o nawrócenia w rodzinie.
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-10, 20:53   

W tym tygodniu modlimy się w intencji zeni1780

zenia1780 napisał/a:
Dziękuję za modlitwę i ustawiam się ponownie do kolejki.

Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia małżeństwa Bożeny i Ireneusza oraz o dary DŚ dla osoby pomagającej Ireneuszowi w tym trudnym dla niego czasie


hiacynty

Cytat:
A ja proszę o modlitwę za synka mojej koleżanki, który ma 5 dni, ale zamiast być teraz w domu z mamą, tatą i braćmi, leży w inkubatorze i czeka na operację serduszka. Żeby wszystko się udało i malutki był zdrowy. I jednocześnie o siłę dla jego rodziców w tym trudnym czasie.



karkru19

Cytat:
O zdrowie dla dzieci i męza, za moje małżeństwo, o przemiane serca mojej teściowej


anityf

Cytat:
Bardzo prosze o modlitwę za uzdrowienie mojego małżeństwa,za szczera rozmowe z mężem,za jego nawrócenie i uwolnienie z różnych nalogow,za umocnienie mojej wiary by Pan przygotował mnie na te zle sytuacje w moim zyciu tak bym przyjela je ze spokojem w sercu i zgodnie z Jego wola,bym zawsze dziekowala mu i go wielbila.



kasi.g

Cytat:
Proszę o dopisanie mnie do kolejki
Proszę o modlitwę w intencji poprawy relacji z moim mężem i uzdrowienia naszego małżeństwa



BjD

Cytat:
Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i proszę o jeszcze......o nawrócenie się mojego męża, aby zakończył związek z inną kobietą i dał nam szansę uratowania i odrodzenia naszego małżeństwa sakramentalnego.



twardy

Cytat:
Dziękuję za modlitwę i ustawiam się w kolejce.
Moja intencja:
O łaskę Wiary, Nadziei i Miłości - dla mnie.



A gdy się modlił,
tworzyło się niebo
i Duch Święty zstąpił na Niego,
w postaci cielesnej niby gołębica,
a z nieba odezwał się głos:
Tyś jest mój Syn umiłowany,
w Tobie mam upodobanie.


Łk 3,22
 
 
JolantaElżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-10, 21:00   

Proszę o modlitwę za mnie, abym umiała pogodzić się z tym, czego nie mogę zmienić. I abym odzyskała pokój w sercu pomimo tego co się stało w moim życiu.
 
 
MKPINS
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-11, 09:32   Dziękuję za modlitwę

Dziękuje za modlitwę. Proszę dopisać mnie do kolejki.
Moja intencja:
Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Jezusa, aby uzdrowił i odrodził małżeństwo Agnieszki i Michała, które zostało rozwiązane przez Sąd, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, abyśmy odbudowali nasze małżeństwo.
Proszę również w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała przerzutów, nawrotów choroby.
 
 
dorotakm
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-11, 10:58   

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia i uzdrowienia ze zranień dla mojego męża Artura.
 
 
agusia1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-12, 14:25   

Witam. Bardzo proszę o modlitwę . Jestem ofiarą przemocy psychicznej i nie radze sobie. Jestem zdruzgotana chodź od długiego czasu walce o małżeństwo. Nie mam sił fizycznie i psychicznie. Proszę o modlitwę o umocnienie mnie i nawrócenie mojego męża. Wszystkim z serca dziękuje.
 
 
moc nadziei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-12, 15:00   

Witaj Agnieszka,
Wysyłam Ci PW. Modlitwa modlitwą, ale trzeba też działać (św. Ignacy Loyola: "Módl się jak gdyby wszystko zależało od Boga, działaj jak gdyby wszystko zależało od Ciebie")
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-17, 18:39   

Zaczynamy tydzień modlitwy w intencji Bladej

Blada napisał/a:
Dziękuję za modlitwy i znów ustawiam się w kolejce:
o prawdziwą przemianę mojego serca, żywą wiarę dla wszystkich w rodzinie oraz głębokie pojednanie.


LubięMielone

Cytat:
Witam wszystkich i w miarę możliwości proszę o dopisanie mnie do kolejki w modlitwie o uratowanie mojego małżeństwa oraz modlitwę za mojego męża Tomka - o czyste i otwarte serce.

Od 28.12 zacznę odmawiać nowennę pompejańską w intencji uratowania mojego małżeństwa i wierzę, że każde wsparcie się przyda.

Jestem tu od niedawna, ale w tym tygodniu przedświątecznym będę pamiętała w modlitwie o obecnych proszących.



Malłgoś1

Cytat:
Dziękuję wszystkim za modlitwę.

Proszę w intencji o uratowanie małżeństwa Małgorzaty i Igora przed rozwodem. Boże przemień serce mojego męża.



AleksandraEwa

Cytat:
Bardzo proszę o modlitwę o moje małżeństwo - Aleksandry i Michała, abyśmy znaleźli drogę odbudowy małżeństwa na chwałę Pana



Pastylka

Cytat:
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Piotra o Światło Ducha Świętego dla niego oraz o łaskę nawrócenia.



Maga2

Cytat:
Dziś dziękuje za modlitwę, nie było mnie troszkę ale ponownie ustawiam się i proszę o modlitwę w moich intencjach : o nawrócenia i pojednanie w rodzinie, postępy w nauce dla syna i Dary Ducha Świętego dla rodziny.Bym szczęśliwie zdała dla mnie bardzo ważny egzamin i o stałą prace dla mnie. Bóg zapłać.



kas.m

Cytat:
Bardzo proszę o modlitwę... w intencji szybkiego powrotu mojego Synka do domu.
Filipek ma rok i 10 miesięcy.. jego ojciec podstępnie go uprowadził i nie pozwala mi zobaczyć się z dzieckiem.
Ta sytuacja nieodwracalnie zdeterminowała dalsze zycie i rozwój mojego ukochanego dziecka.. bardzo proszę o modlitwę za Filipa aby konsekwencje tej tragedii były jak najmniej dotkliwe w przyszłości..



Wszystkim zaś objawia się Duch dla [wspólnego] dobra.
Jednemu dany jest przez Ducha dar mądrości słowa,
drugiemu umiejętność poznawania według tego samego Ducha,
innemu jeszcze dar wiary w tymże Duchu,
innemu łaska uzdrawiania w jednym Duchu,
innemu dar czynienia cudów,
innemu proroctwo,
innemu rozpoznawanie duchów,
innemu dar języków
i wreszcie innemu łaska tłumaczenia języków.
Wszystko zaś sprawia jeden i ten sam Duch,
udzielając każdemu tak, jak chce.


1 Kor 12,7-11


I nowa kolejka:

katalotka72
iwonkas
Bożena123
dorwdow
annmag
Dorota2
Mirakulum
magda422
GosiaH
Monika36
Jacek-sychar
hubcia576
elzd1
Oliwka
Nirwanna
JolantaElzbieta
MKPINS
dorotakm
agnieszka@
 
 
BjD
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-17, 21:30   

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia się mojego męża, aby zakończył związek z inną kobietą dając szansę dla uratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa sakramentalnego.
 
 
kasia.g
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-19, 21:40   

Dziękuje za modlitwę i proszę o ponowne dopisanie do kolejki.
Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca mojego męża i dary Ducha Świętego dla naszego małżeństwa.
 
 
Kropka50
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-25, 13:48   

Proszę o dopisanie mnie do kolejki.W intencji wypełnienia się woli Bożej w moim małżeństwie oraz o nawrócenie i wyzwolenie z grzechu mojego męża
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8