Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-14, 22:44   

Z dużym opóźnieniem, za które przepraszam, przedstawiam liste osób, za które modlimy sie w tym tygodniu:

z enbe

enbe napisał/a:
Modlitwa w mojej intencji w tygodniu, kiedy Córka ma już termin porodu (taki szeroki - dwa tygodnie przed, dwa tygodnie po - to wszystko w terminie). Już leży w szpitalu, wnuk owinięty pępowiną, zapętlił się, dotychczas przebieg ciąży podręcznikowy, końcówka już nie taka prosta, modlitewne wsparcie konieczne. Bóg zapłać.


za Adama86

Cytat:
O uzdrowienie mojego małżeństwa, wszelkie Łaski Boże, Dary Ducha Św.
do tego potrzebne, dla mojej żony Anny i dla mnie. Aby Jezus wlał
Swoją Miłość w serca nasze.

Moja żona toczy teraz wewnętrzną walkę, czuję że szatan chce ją
usilnie przeciągnąć na swoją stronę. Proszę dla Niej szczególnie o
opiekę Matki Bożej i Łaskę dobrej spowiedzi.

Ja, proszę Ducha Świętego, o Jego Dary, abym nie doświadczał chwil
zwątpienia i w wytrwał cierpienie odrzucenia, a moja miłość do żony
nie osłabła.


za ewękrystynę

Cytat:
Proszę o modlitwę w intencji całej mojej rodziny. O zdrowie dla męża, siły dla nas, aby sobie z jego chorobą poradzić. O dar mądrości, roztropności i cierpliwość. O zachowanie spokoju nawet w najtrudniejszych momentach.



MonikęMarię3

Cytat:
Dziekuję za modlitwę i proszę znowu o kolejkę. Dołaczę się do Was. Moja intencja:
Proszę o nawrócenie mojego męża Tomasza i zgodę i zrozumienie w naszej rodzinie. Proszę o Łaskę rozeznania dla mnie jak mam postępowac by było to zgodne z Wolą Bożą i o łaskę mądrości dla mojego męża. Proszę by Bóg postawił na jego drodze zdarzenia i ludzi, którzy pomogą mu w jego nawróceniu.


Nirwannę

Cytat:
Dziękuję Wam za modlitwę, i proszę nieustająco o dopisanie mnie w kolejce - intencja "o dary Ducha Świętego". Tam jest wszystko.



miazię
Cytat:
Ponownie ustawiam się w kolejkę, tym razem jest to modlitwa dziękczynna.....wiadoma Bogu.....dziękuje za wszelkie łaski otrzymywane każdego dnia, których nie sposób opisać słowami więc chociaż modlitwą......



Basię23

Cytat:
Z całego serca proszę o modlitwę za miłości mojego męża do mnie oraz nawrócenie męża, błagam by odrodziła się moc sakramentu naszego małżeństwa i o jego uratowanie, żeby nasze małżeństwo było szczęśliwe.



Prosimy Boże, w ten przedświąteczny tydzień
oczekiwania na przyjście Twojego Syna,
wysłuchaj naszych próśb
i daj nam nadzieję!!!
 
 
Elżbieta1974
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-14, 23:37   

Dopisuję się na koniec kolejki intencja niezmienna o uzdrowienie naszego małzęństwa, o łaski i opiekę Maryi dla naszydh dzieciaków. Bóg zapłać
 
 
MonikaMaria3
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-15, 22:02   

Dziekuję za modlitwę i proszę znowu o dopisanie do kolejki.
Intencja:
O Łaskę Bożą, Mądrośc i siłę dla mnie, bym umiała zapanowac nad emocjami i zazdroscią, bym umiała stawic czoła przeciwnościom losu, o pogodę ducha, optymizm, radośc z życia, oraz za prawdziwe pojednanie z moim mężem Tomaszem i szczerą rozmowę pomiędzy nami...
 
 
JN2006
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-15, 22:58   

Prosze o modlitwe w intecji odrodzenia naszego malzenstwa
 
 
Andzik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-17, 07:46   

Dziękuje bardzo i znów proszę o jeszcze;-). Intencja ta sama: niech bedzie wola Twoja. I moze jeszcze niech ja wiem co to ta wola Twoja ;-) .
W intencji dzieci, o blogoslawienstwo Boże dla nich. Dla na tez. O zdrowie. I niesmialo o nawrocenie męża .

Dziękuje raz jeszcze .
 
 
Basia23
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-18, 09:11   

Dziękuję za modlitwe.
Proszę ponownie o dopisuję się na koniec kolejki intencja niezmienna o pojawienie się miłości mojego męża do mnie i uratowanie małżeństwa. Bóg zapłać
 
 
lilia
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-18, 13:01   

dziekuje za modlitwe i prosze o dopisanie mnie na koniec kolejki, w intencji mojego męża
 
 
AnnaSylwia
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-18, 14:39   

Dziękuję za modlitwę i proszę o nią dalej.
Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca mojego męża, aby zaczął ratować nasze małżeństwo, o wiarę, nadzieję i miłość w naszej rodzinie. Proszę również o modlitwę za moją teściową i jej córkę, o przemianę ich serc - nawrócenie. Żeby zrozumiały, że jesteśmy małżeństwem sakramentalnym i pomogły w ratowaniu tego małżeństwa. Proszę też o modlitwę, abym jak najszybciej znalazła pracę i nie popadła w długi, abym mogła spłacać wszystkie kredyty i nie straciła domu.
 
 
asienqa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-19, 08:47   

Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa (Asi i Mariusza)...o łaskę pojednania, o przemianę naszych serc...o łaskę wybaczenia....
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-20, 21:14   

W tym pięknym, świątecznym tygodniu modlimy się w intencjach AWS


AWS napisał/a:
Proszę o modlitwę w intencji Karola i jego żony o możliwość spotkania i rozmowy. Aby mogli sobie wyjaśnić wiele spraw.


jasminy44

Cytat:
Proszę o dopisanie do kolejki i o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa uleczenie naszych serc oraz o siłę wiarę nadzieje i miłość dla nas obojga. Dziękuję


awagi

Cytat:
Prośmy o nawrócenie, uzdrowienie i pojednanie małżeństwa z 37 letnim stażem Ewy i Bernarda z Wrocławia.


MPoli

Cytat:
Również bardzo proszę o modlitwę. Abym w tej trudnej sytuacji posiadane siły wykorzystywała jak najlepiej, na działania, które przyniosą najlepsze owoce.
Z Panem Bogiem



Aldy

Cytat:
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża.


ewulka

Cytat:
O rozeznanie woli Bożej i uzdrowienie wszelkich ran w moim małżeństwie



zuzi73

Cytat:
Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji. Proszę o zapisanie mnie na koniec kolejki intencja: o pokój serca, dary Ducha św dla całej rodziny. Zuzanna


Panie, który przychodzisz do nas,
do każdego z nas osobno, który dajesz nam miłość
i chcesz, byśmy sami uczyli się miłości
i przekazywali ją innym,
tak jak Ty, Panie, to robiłeś
- bądź z nami, udzielaj nam swojej nadziei i siły!
Przemieniaj nas Swoja obecnością!


Oto aktualna kolejka
(przypominam, że nie wpisuję na listę osób, które wpisują się dwa razy - można wpisywać się dopiero, gdy minie tydzień modlitwy w naszej intencji):

Aniołek5
Wiki
maryniaa
bunia1
iwonkas
Maga2
Dzolo
AnnaSylwia
Karmel
asiulka
mycha73
magdalena2013
Pastylka
Macadamia
Monika36
martusia_1970
MKPINS
Joanna0112
niezapominajka8
kesolk
Lida
JN2006
helenast
dorotakm
GosiaH
Mirakulum
teresa152
Bernadeta2
Elżbieta1974
Andzik
Basia23
lilia
asienqa
 
 
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-20, 21:42   

Panie dziekuje Ci za wszystko co dla mnie masz, przyjme z pokora, dziekuje Ci za to co we mnie zmieniles od odejscia meza, za wszystkie laski DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE !!!!! wielbie Ciebie w kazym moim dniu, w każdej trudności, która napotykam na drodze, wielbie Ciebie w sercu mojego meza !!!!!

proszę Cie o pomoc w znalezieniu jakiejkolwiek pracy.................
 
 
enbe
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-20, 21:59   

Zbliża się czas 2. rozprawy rozwodowej. Proszę o modlitwę w intencji mojej i męża, składu sędziowskiego i naszych prawników oraz świadków, o Dary Ducha Świętego dla wszystkich biorących udział w tym trudnym dla mnie procesie.
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-26, 21:47   

dzisiaj zaczynamy tydzień modlitwy w intencji Aniołka5


Aniołek5 napisał/a:
Ja też poproszę o modlitwę w mojej intencji:
o nawrócenie męża, łaski dla moich dzieci i o właściwe rozeznanie drogi, jaką muszę wybrać.

Dziękuję już z góry ;-)


Wiki

Cytat:
O nawrócenie męża i skuteczne błogosławieństwo dla naszych dzieci.



maryniaa

Cytat:
prosze o dopisanie na końcu kolejki w intencji

nawróceń w rodzinie i chrzest dla wnuczki


buni1

Cytat:
prosze o modlitwe o rozeznanie woli Bozej, za moje malzenstwo i dzieci



iwonkas

Cytat:
Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki. Intencja:"O Łaskę nawrócenia dla mojego męża Dawida".



Magi2

Cytat:
Jak to fajnie,że modlimy się teraz w intencji większej liczby osób :mrgreen: , bo częściej modlimy się też i w naszych osobistych intencjach. Ja należę też do Wspólnoty gdzie modlimy się za ponad 100 osób i dzieją się liczne CUDA i łaski. :mrgreen: Pozdrowienia dla Was wszystkich. Z Panem Bogiem :lol:



Dzolo

Cytat:
Proszę o modlitwę za odrodzenie mojego małżeństwa. Za przebaczenie wszystkich moich win i krzywd. Za łaskę przebaczenia mojemu mężowi. Panie, błagam o cud. Jezu prowadź mnie bo znowu ginę.



Panie, który przychodzisz do nas,
który nie boisz się być słaby i bezradny
- naucz nas, że tylko w Tobie jest nasza siła i odkupienie!
 
 
roman33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-26, 22:54   

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa (Moniki, Romana), o nawrócenie mojej żony Moniki, o dar pojednania, o dar przebaczenia. Bóg zapłać!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 5