Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
I, II, III i IV Róża Żywego Różańca Forum Sychar
Autor Wiadomość
Maga2
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-30, 14:52   

Jestem w lutym! Moja intencja, dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski, błagalna: o siną żywą wiarę dla mnie i bliskich, nawrócenie,przemianę serca męża, pojednanie w rodzinie i łaskę stałej, dobrej pracy dla mnie.
 
 
KAZIA
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-30, 18:10   

Proszę dla nie i dla syna o opiekę, ochronę, wszelkie i obfite błogosławieństwo w życiu osobisty, rodzinnym, zawodowym, o odsyłanie zła tam skąd pochodzi zawsze i pod każdą postacią. Oto moja intencja na luty 2017 II róża ŚW.Monika
 
 
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-30, 21:16   

Jestem w lutym. Przypadałyby mi tajemnice chwalebne, bo nikt się więcej nie zgłosił, ale mam dość ciężkie tygodnie przed sobą w pracy (bardzo stresujące, czasochłonne) i wolałabym dostać 1 tajemnicę (jak dam radę to będę modliła się całą cząstką, ale nie chcę się jednak zobowiązywać.
 
 
sakramentalna zona
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-30, 22:15   

II Roza Sw Moniki - jestem do dyspozycji
Modlitwa dziekczynna za okazane laski i blagalna o Dary Ducha Sw.
 
 
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-30, 23:13   

A ja tym razem też dopiszę intencje (w tym trudnym czasie) - proszę o dary Ducha Św. , opiekę Maryi w rozwiązaniu trudnych problemów zawodowych, by zwyciężyła prawda i dobro.
 
 
ewulek
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-31, 09:26   

I róża - o dar ducha św. dla mojego męża Grzegorza i uwolnienie z wszelkich zniewoleń
 
 
KAZIA
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-31, 15:38   

KAZIA napisał/a:
Proszę dla mnie i dla syna o opiekę, ochronę, wszelkie i obfite błogosławieństwo w życiu osobistym, rodzinnym, zawodowym, o odsyłanie zła tam skąd pochodzi zawsze i pod każdą postacią. Oto moja intencja na luty 2017 II róża ŚW.Monika
 
 
Jarosław
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-31, 17:44   

I Róża
Moja intencja na luty:
Prośba do Matki Bożej o opiekę i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw i o poprawę zdrowia.
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-31, 20:10   

Jestem
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-31, 20:24   

LUTY 2017 – Intencje Papieskie

Powszechna: Aby ludzie przeżywający próby, zwłaszcza ubodzy, uchodźcy i spychani na margines, spotykali się z przyjęciem i znajdowali wsparcie w naszych wspólnotach


Intencja wspólnotowa na luty 2017


Zwracajmy się, w codziennej modlitwie różańcowej, oddając nas samych, nasze małżeństwa i rodziny, za pośrednictwem Matki Jezusa do Miłosierdzia Pana i prośmy by błogosławił, cudownie uzdrowił i połączył na nowo, wobec ludzi, wszystkie małżeństwa wspólnoty SYCHAR.



Pierwsza Róża Żywego Różańca Forum Sychar
Patron: Św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Opiekun duchowy: ojciec Jerzy Karpiński SJ

Intencje modlitwy wstawienniczej

W tym miesiącu modlimy się szczególnie w intencjach:

Maga2 Moja intencja, dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski, błagalna: o siną żywą wiarę dla mnie i bliskich, nawrócenie,przemianę serca męża, pojednanie w rodzinie i łaskę stałej, dobrej pracy dla mnie.
ewulek o dar ducha św. dla mojego męża Grzegorza i uwolnienie z wszelkich zniewoleń Jarosław Prośba do Matki Bożej o opiekę i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw i o poprawę zdrowia.



Część I - tajemnice radosne
1.Zwiastowanie Maryi Pannie perła
2.Nawiedzenie św. Elżbiety zenia1780
3.Narodzenie Pana Jezusa TEOR
4.Ofiarowanie w świątyni ak70
5.Znalezienie Pana Jezusa Andrzej

Część II - tajemnice światła
1.Chrzest Pana Jezusa anuszka2011
2.Cud na weselu w Kanie dorotakm
3.Głoszenie królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia elzd1
4.Przemienienie Pańskie ewulek
5.Ustanowienie Eucharystii GosiaH

Część III - tajemnice bolesne
1.Modlitwa w Ogrójcu Greta
2.Biczowanie Pana Jezusa JakubekKaz
3.Ukoronowanie cierniem Jarosław
4.Droga krzyżowa katblo
5.Śmierć Pana Jezusa na krzyżu Kecaj

Część IV - tajemnice chwalebne
1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa Maga2
2.Wniebowstąpienie Pana Jezusa marzenie
3.Zesłanie Ducha Świętego Mirakulum
4.Wniebowzięcie Matki Bożej Mirka5
5.Ukoronowanie Matki Bożej Mufinka


Osoba która odmawia 1 tajemnicę radosną w danym miesiącu odmawia również modlitwę wstępną- Wierzę w Boga, / Ojcze nasz/ 3 x Zdrowaś Maryjo / Chwała Ojcu

Osoba, która odmawia 5 tajemnicę chwalebną w danym miesiącu odmawia również modlitwę kończącą różaniec: "Pod Twoją obronę..." w intencji Ojca Świętego.


Tłumaczenie intencji papieskich: http://www.ampolska.co/ar...M-luty-2017.htm



Druga Róża Żywego Różańca Forum Sychar
Patron - św. Monika

Opiekun duchowy: ojciec Jerzy Karpiński SJ

Intencje modlitwy wstawienniczej

W tym miesiącu modlimy się szczególnie w intencjach:
KAZIA Proszę dla mnie i dla syna o opiekę, ochronę, wszelkie i obfite błogosławieństwo w życiu osobistym, rodzinnym, zawodowym, o odsyłanie zła tam skąd pochodzi zawsze i pod każdą postacią.
Dorota2 proszę o dary Ducha Św. , opiekę Maryi w rozwiązaniu trudnych problemów zawodowych, by zwyciężyła prawda i dobro.
sakramentalna zona Modlitwa dziekczynna za okazane laski i blagalna o Dary Ducha Sw.


Część I - tajemnice radosne
1.Zwiastowanie Maryi Pannie Dorota2
2.Nawiedzenie św. Elżbiety w.z.
3.Narodzenie Pana Jezusa basia_priv
4.Ofiarowanie w świątyni KAZIA
5.Znalezienie Pana Jezusa sakramentalna zona

Część II - tajemnice światła
1.Chrzest Pana Jezusa *
2.Cud na weselu w Kanie *
3.Głoszenie królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia *
4.Przemienienie Pańskie *
5.Ustanowienie Eucharystii *

Część III - tajemnice bolesne
1.Modlitwa w Ogrójcu *
2.Biczowanie Pana Jezusa *
3.Ukoronowanie cierniem *
4.Droga krzyżowa *
5.Śmierć Pana Jezusa na krzyżu *

Część IV - tajemnice chwalebne
1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa *
2.Wniebowstąpienie Pana Jezusa *
3.Zesłanie Ducha Świętego *
4.Wniebowzięcie Matki Bożej *
5.Ukoronowanie Matki Bożej *




Osoba która odmawia 1 tajemnicę radosną w danym miesiącu odmawia również modlitwę wstępną- Wierzę w Boga, / Ojcze nasz/ 3 x Zdrowaś Maryjo / Chwała Ojcu

Osoba, która odmawia 5 tajemnicę chwalebną w danym miesiącu odmawia również modlitwę kończącą różaniec: "Pod Twoją obronę..." w intencji Ojca Świętego.


Tłumaczenie intencji papieskich: http://www.ampolska.co/ar...M-luty-2017.htm
 
 
katblo
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-31, 20:44   

Potwierdzam udział w modlitwie
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-31, 20:50   

Kochani, skoro z dniem 4 lutego rusza nowe forum, bardzo proszę o logowanie się tam i deklarację uczestniczenia w różach różańcowych właśnie tam.

Marcowe (i kolejne) intencje i uczestnictwo w różach będą uwarunkowane potwierdzeniem uczestnictwa w różach właśnie tam, na nowym forum.
link tutaj: http://www.nowa.kryzys.or...c.php?f=22&t=66
 
 
Kecaj
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-01, 09:02   

I róża
Proszę dopisać intencję na luty

Panie Ty wiesz ile wokół mnie zawirowań,niesprawiedliwości ....
TY wiesz czego mi potrzeba i mojej rodzinie, moim dzieciom.

JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ!!!
 
 
TEOR
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-01, 15:15   

Potwierdzam udział w modlitwie - I Róża. Informuję o zmianie Nicku z Teor na Eva
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9