Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
I, II, III i IV Róża Żywego Różańca Forum Sychar
Autor Wiadomość
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-08, 00:06   

agnicha,
piekna intencja wpisałam ją w nagłówek róż.
 
 
Maga2
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-09, 10:33   

A czy nie jest jeszcze za późno, by dołączyć intencje na styczeń?Tak bardzo potrzebuję modlitwy wstawienniczej. Nie mam pracy , jestem praktycznie bez środków do życia. Mój mąż - wiecznie z nim problemy. Chciałabym dołączyć do Róży Różańcowej. Może to nastąpić po 1 lutego, gdyż odmawiam aktualnie wiele modlitw, min. Nowennę Pompejańską, tajemnice bolesne za męża i syna, Różaniec za dzieci i inne i bałabym się, że nie dam rady. Jeszcze nie bardzo radzę sobie na tych stronkach, ale myślę ,że się wprawię. Pozdrawiam wszystkich. Proszę o odpowiedź.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-09, 20:11   

Maga2,
Witaj,
dołączyć do modlitwy zawsze możesz w dowolnym momencie. :mrgreen: A jeśli potrzebujesz wsparcia-szturmu do Nieba , proponuję zerknij tu i dopisz swoje intencje:
http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=4568
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-11, 17:53   

Potwierdzam mój udział w trzeciej róży na styczeń. Przepraszam że dopiero teraz.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-11, 19:05   

Kochani na patronkę czwartej Róży proponuję NMP Królową Różańca Świętego, bo widzę że zgłaszających swój akces jest coraz więcej i chyba czas pomyśleć o formowaniu nowej. :mrgreen:
Może uformujmy 1 dziesiątkę i dalej pójdzie samo....
 
 
agnicha
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-12, 02:43   

kinga2,
dzięki za propozycję patronki...właśnie miałam pytać na forum kogo wybierzemy...

Wszystkich oczekujących na utworzenie kolejnej róży proszę o jeszcze kilka dni cierpliwości....nie chcę na razie tworzyć IV róży, jako że nie wszyscy potwierdzili mi udział w trzech już istniejących....

w końcu nie o ilość a o jakość nam chodzi, czyż nie?

pozdrawiam Was serdecznie!
agnicha
 
 
Lylda
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-19, 22:38   potwierdzenie modlitwy

Szczęść Boże,

Potwierdzam modlitwę w II Róży- IV chwalebna
 
 
sofia
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-28, 08:17   

Pokój i dobro niech będzie z Wami .

Pokornie prosze o modlitwe , intencję na luty , w Pierwszej Rózy.
Proszę Cię Miłosierny Boże poprzez wstawiennictwo naszej najukochańszejMamusi Niebieskiej w Niebie za moim mężem , o wyrwanie go ze szponów złego,uwolnienie ze zniewolenia alkoholowego i o łaske przemiany serca.

Bóg zapłac .
 
 
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-28, 21:11   

Kinga. Bardzo mi się podoba wybór Patronki IV Róży. Zgłaszam się właśnie pod tę Patronkę, proszę o wpisanie.
NMP Królowa Różańca Świętego - lepszego patronatu być nie może :-)
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-28, 22:06   

Potwierdzam uczestnictwo w I Rózy na luty :-D ( ale zleciało)

Dziękuje Panu Bogu za wszystkie łaski i Jego opiekę nad naszym małżeństwiem i proszę o dalsze leczenie naszych serc. Szczegolnie o dar rozeznania w sprawach rodzicielstwa i o rozwiązanie ważnej dla nas sprawy zgodnie z wolą Bożą.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-28, 22:15   

Potwierdzam uczestnictwo w pierwszej róży na luty:
Dziękuję Ci Boże,że pozwoliłeś mi , przez ręce NM Panny , modlić się i prosić przez całe 20 miesięcy,pomyslnie zakończyć pełen cykl Żywego Różańca.



W lutym kochani rozpoczniemy nowy cykl modlitwy w Żywym Różańcu, mija 20 miesięcy czyli pełny rózaniec za nami. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez kinga2 2011-01-30, 17:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lylda
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-29, 23:47   

A ja proszę o modlitwę na luty- II Róża
za wszystkie nasze małżeństwa i rodziny o potrzebne łaski według intencji Matki Bożej dla nas wszystkich. Zawierzam nas Niepokalanemu Sercu Maryi. Żeby MB działała w nas i przez nas, była prawdziwą Królową naszych serc, rodzin, domów.
 
 
marzena0711
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-30, 13:13   

Potwierdzam III Róża.
Proszę o uzdrowienie małżeństwa i o nawrócenie męża o dar wzajemnego wybaczenia , uwolnienie od nałogów i wszelkie łaski potrzebne naszej rodzinie.
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-30, 13:45   

Potwierdzam udział w II róży

" O rozeznanie i spełnienie Woli Bożej w mojej rodzinie"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 4