Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
I, II, III i IV Róża Żywego Różańca Forum Sychar
Autor Wiadomość
katblo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-01, 10:42   

Moja intencja na listopad - za dusze śp. zmarłych z rodziny, za duszę śp. Kasi i śp. Magdy ze wspólnoty Sychar
 
 
marzenie
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-01, 16:59   

# Moja intencją

PROSZĘ o łaskę Spowiedzi Świętej i dobrego spowiednika dla mojego męża o uzdrowienie jego ciala i duszy oraz wzmocnienie naszych węzłów małżeńskich i pokonanie wszelkich trudności które nas spotkają. Amen
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-01, 19:53   

I Róża, intencja na listopad: o szczęście wieczne dla moich rodziców i teściowej, za dusze w czyśćcu cierpiące, za które nikt się nie modli
 
 
TEOR
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-01, 22:03   

II Róża. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o potrzebne łaski. Teor
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-02, 16:15   

TEOR, odbierz PW
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-02, 16:17   

intencje dopisałam
 
 
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-02, 20:41   

Usunęłam poprzedni post bo już wiem co się stało z Różami.
Szkoda że tak mało ludzi potwierdziło. Ale wiem że nie wszyscy zaglądają na forum, ja bywam tu raz na pół roku albo i rzadziej. Może trzeba było wysłać ludziom priva i zapytać o potwierdzenie, tak było pod koniec ubiegłego roku?
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-02, 22:06   

elzd1 napisał/a:
Może trzeba było wysłać ludziom priva i zapytać o potwierdzenie, tak było pod koniec ubiegłego roku?
wysyłałam tak co roku. Wiesz, że NIE odpowiada, mimo odebrania wiadomości, ok 40% ... Przyznaję, jestem zmęczona.

Czy chcesz nadal być w różach?
Jest miejsce - jedno słowo i jesteś!
 
 
Maga2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-02, 22:37   

Ja też bywam raz na jakiś czas ale pod koniec miesiąca -obowiązkowo :-)
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-03, 17:36   

Gosiu, czy mógłabyś mi wysłać na priv warunki uczestnictwa w różańcu forumowym? Czy jeszcze przyjmujecie chętnych?
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-03, 20:36   

Jestem
Ostatnio zmieniony przez 2016-11-03, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LK
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-05, 14:27   

Witajcie,
Cały czas modliłam się z Wami zmieniając co miesiąc tajemnice, choć nie zawsze co miesiąc zaglądałam tu. Żadne powiadomienia o nowych wiadomościach na skrzynkę nie przychodzą, jeśli nie są wysyłane na priva, więc niestety nie wiedziałam, że robicie ogólne potwierdzanie uczestnictwa. Pewnie nie tylko ja, więc rzeczywiście dobrym pomysłem jest wysłanie do ludzi indywidualnych wiadomości. Byłam od początku powstania tych róż, więc jakoś dziwnie będzie bez, ale chyba faktycznie już czas na zmiany. Dziękuję z całego serca za kilka wspólnych lat. U nas owocem sycharowego wsparcia w kryzysie jest już piątka pociech ;-) Robicie kawał dobrej roboty i niech Bóg błogosławi wszystkim Waszym dziełom.
LK
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-05, 18:25   

LK, Wszyscy

jeśli ktokolwiek NIE odpowiedział w ciągu wyznaczonego czasu, nie ma sprawy, by teraz to ponadrabiać - piszecie, tworzymy kolejną różę. Miejsce jest bez liku - zapraszamy
 
 
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-05, 21:10   

[quote="GosiaH"]
elzd1 napisał/a:
Wiesz, że NIE odpowiada, mimo odebrania wiadomości, ok 40% ... Przyznaję, jestem zmęczona.

Czy chcesz nadal być w różach?
Jest miejsce - jedno słowo i jesteś!


A to nie wiedziałam że nie odpowiadają.
Dużo siły życzę. :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10