Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
I, II, III i IV Róża Żywego Różańca Forum Sychar
Autor Wiadomość
Agnieszka_ns1
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-06, 23:49   

III Róża Agnieszka_ns1
Intencja: o pełne nawrócenie mojego męża, o odwagę do przystąpienia do sakramentu pokuty; o nawrócenie mojego ojca; o uzdrowienie małżenstwa Magdy i Tomasza
 
 
shehzadi
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-30, 09:35   

IV Róża - intencja na grudzień: o nawrócenie męża, prowadzenie Ducha Świętego oraz za dar rodzicielstwa dla E. i A.
 
 
Maga2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-30, 10:23   

IV Róża
Intencja - o nawrócenie dla męża i dzieci, zgodę i pojednanie w rodzinie, trzeźwość dla syna.
 
 
Greta
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-30, 14:41   

IV Róża- intencja na grudzień-o uzdrowienie ran serca, o dary Ducha Świętego,o silną wiarę i zaufanie Bogu, dziękczynna za otrzymane łaski.
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-30, 14:55   

II róża
dziękczynna i błagalna w intencji wiadomej Bogu.
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-30, 15:38   

I Róza

Cytat:
Danka9 Bogu niech będą dzięki za otrzymane łaski, oraz o dar nawrócenia i rodzicielstwa dla nas
 
 
robert1973
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-30, 20:05   

I Róża grudzień- intencja:

Dziękuję za otrzymane łaski, proszę o nawrócenie żony, posłuszeństwo i wypełnianie woli Bożej w moim życiu, przebaczenie, opiekę nad synami, nawrócenie Bogu znanej osoby
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-30, 21:43   

I Róża - intencja na grudzień:

dziękczynna za Pogodę Ducha i Boże prowadzenie... błagalna o dalszą przemianę życia oraz Bożą opiekę nad moją rodziną
 
 
ewa b.
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-30, 22:15   

IV Róża

O przemianę naszych serc, mojego i męża Piotrka według woli Bożej, o dobro dla nas, dary Ducha Św., o odrodzenie naszego małżeństwa, aby Bóg oświecał każdego dnia drogi naszego życia, błogosławił nam i nas strzegł.
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-01, 08:20   

IV Róża.
Moja intencja na grudzień
O uleczenie serca mojego męża z wszelkich krzywd i zranień jakich doznał w życiu, zwłaszcza tych, które doznał ode mnie. Oraz dziękczynna za otrzymane łaski.
 
 
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-01, 11:25   

Moja intencja na grudzień - - dziękczynna - podziękowanie za odebrane łaski....:-)
 
 
katblo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-01, 19:53   

Potwierdzam udziął w modlitwie
III Róża, Tajemnica I Chwalebna

Intencja: o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie dla dzieci i dla całej rodziny
 
 
KAZIA
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-02, 20:58   

Błagam Najświętszą Panienkę o pomoc w tak trudnej sprawie
 
 
ewulek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-02, 21:41   

III róża
o Błogosławieństwo dla mojej rodziny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 4