Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Żona też mi powiedziała że chce rozwodu...
Autor Wiadomość
GregAN
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-10, 11:10   

Dlaczego nie zablokujesz wniosku rozwodowego żony przez dostarczenie sądowi dowodów jej zdrady?
 
 
kasedo
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-10, 12:02   

GregAN, czy dostarczenie przyznania się kochanki do romansu z moim mężem, a także jego wolą złożenia pozwu z jego winy wystarcza aby zablokować taki pozew?
 
 
4xAS
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-10, 12:03   

Wiesz, to tak zabrzmiało jakby sąd po zapoznaniu się z dowodami, natychmiast oddalił pozew. Tak to nie działa. Musi być sprawa, gdzie sąd przekona się, że zdrada była bezpośrednią przyczyną rozpadu małżeństwa i orzeknie winę zdradzającego i oddali jego pozew.
 
 
Krzysztof79
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-10, 17:25   

miał być rozwód za porozumieniem stron, ale coś mnie tknęło i powiedziałem to w sądzie, kocham żonę i chcę walczyć o nasze małżeństwo, sędzia w szoku, jak odnowiłem żonie przysięgę małżeńską to ona w płacz, rozprawa III dzisiaj się dowiedziałem jest 8 lutego cymes
 
 
Krzysztof79
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-10, 17:29   

nawet jakbym miał znieczulice do żony, to chyba w ten sposób tzn pokazująć "coś sądowi to wszystko niszczę prawda, a gdzie przebaczenie i miłość
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-10, 19:30   

Krzysztof, czy Ty wiesz co to miłość? Polecam do posłuchania o przysiędze małżeńskiej, w tym o miłości: www.sychar.org/przysiega - to bardzo ważne rekolekcje ks. Dziewieckiego.
 
 
Krzysztof79
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-10, 21:00   

myśle że wiem co to miłość, na mój rozum, ale najlepsze jest to że ta druga osoba tego nie wie
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-10, 21:07   

Czy przyjmiesz, że Twój rozum może się mylić? Spróbuj posłuchać tych rekolekcji.
To, że druga strona tego nie wie, to jest jej problem. Tej drugiej strony nie zmienisz, i innego myślenia do głowy jej nie wlejesz. Tę energię skierowaną na frustrację i walenie głową w mur warto przekierować na to, co naprawdę zależy od Ciebie. Np. włączenie nagrania ks. Dziewieckiego. Nikt inny tu nie decyduje. :-)
 
 
Krzysztof79
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-10, 21:37   

rozmawiałem z ojcem Markiem Drzewieckim, księdzem, radzi trwać na modlitwie i ignorować żonę. Żona mnie od roku ignoruję ja się za nią modlę. Wierność z mojej strony i oczekiwanie na nawrócenie serca mojej żony to mi zalecił ksiądz Marek, bym się nie wdał w romans i by miała po nawróceniu do kogo wrócić, skoro Sakrament Małżeństwa nic dla niej nie znaczy
 
 
Dabo
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-10, 22:10   

Kriss puki co, wedlog mnie robisz jaknajbardziej ok , ksiazkowo. Niestety albo stety zona twa piekna tez. Wynik jest nieprzswidywalny. Jest jednak radosc ze ty lapniesz poboznego zycia. Badz bez stresu bo kazdy twoj wysmiewany krok dzis , bedzie zapamietany przez wiele lat. Ty nie polegniesz oj nie. A inni??? Byc moze przyjdzie czas ze przytulisz w ciszy a cisza bedzie mowic za ciebie.
 
 
Krzysztof79
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-11, 10:10   

Wierzę że tylko Pan Bóg ze złego wprowadzi dobro i nawet za ten rok w którym po ludzku nie "żyłem" Panu Bogu dziękuję całym sercem bo myślę że się nawróciłem, chwała Bogu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9