Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
:-)
Autor Wiadomość
mallgos
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-13, 21:04   :-)

Na wstępie zaznaczam - to nie świadectwo uratowanego małżeństwa, to wielkie DZIĘKUJĘ dla Sycharków. Dziękuję Wam za to, że byliście przy mnie w chwilach gdy nikt poza Wami nie chciał przy mnie być.
Lata 2010 - 2013 to piekło na ziemi, nie będę wchodzić w szczegóły, bo one dziś już nie mają dla mnie znaczenia. Trudny czas, dużo bólu, niechcianych emocji, których nie potrafiłam udźwignąć. Prawie 5 lat szarpało mną na różne strony, długo myślałam, że nie dam rady, ale żyję :-)
Małżeństwo po 2 latach kryzysu, 1 roku nieformalnej separacji zakończyło się rozwodem, mąż założył rodzinę z inną kobieta jeszcze przed rozwodem, mają 2 dzieci. Od długiego już czasu nie mamy ze sobą żadnego kontaktu. A ja ...
Przede wszystkim ochłonęłam, wykrzyczałam, wytupałam całą złość i nareszcie ku radości mojej i mojego otoczenia znormalniałam i zaczęłam żyć, funkcjonować jak przed kryzysem, tyle, że już z nowym bagażem doświadczeń. Mam nadzieję, że choć troszkę mądrzejsza, dojrzalsza.
Wyprowadziłam się z rodzinnego miasta, zmieniłam pracę, otoczenie, oswoiłam samotność, nawiązałam nowe relacje. Znowu mam marzenia, cele i cieszę się bardzo, że jestem już za tym zakrętem.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim Sycharkom (wiecie o kogo chodzi ;-) ) za serce, zrozumienie i cierpliwość. Pozdrawiam serdecznie.
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-13, 21:30   

Mallgos, niech Bóg będzie z Tobą, niech Cię prowadzi i ochrania!
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-13, 21:32   

Pozdrawiam mallgos.
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-13, 21:47   

z modlitwą :mrgreen:
 
 
bosa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-14, 13:21   

pozdrawiam i życzę takiego stanu ducha jak najczęściej :->
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10