Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
LOKALNE ODDZIAŁY PSYCHOLOGÓW CHRZEŚCIJAŃSKICH
Autor Wiadomość
kinga2
[Usunięty]

  Wysłany: 2011-01-22, 01:29   LOKALNE ODDZIAŁY PSYCHOLOGÓW CHRZEŚCIJAŃSKICH

TELEFONY I ADRESY DO LOKALNYCH ODDZIAŁÓW PSYCHOLOGÓW CHRZEŚCIJAŃSKICH

Poznań

Renata Topolska – przewodnicząca – tel.061 822 04 57

Aleksandra Kulczyńska – sekretarz – tel. 0604 794 472
Kontakt mailowy: spch@archpoznan.org.pl


Kraków

Alicja Furmanik – przewodniczący – tel.0661 234 651

Beata Wójtowicz – sekretarz – tel.0503 348 185


Gdańsk

Ewa Kohnke – przewodniczący –tel.0501 128 539

Joanna Cherek – sekretarz – tel. 0502 329 949
Kontakt mailowy: spchgdansk@wp.pl



Gdynia

D.O.M. Kultury Chrześcijańskiej Gdynia-Wiczlino, ul. Żaglowa 22,

tel. 058-624 92 42, fax. 058-624-95-00

kontakt mailowy: dom@olimp.edu.pl

Katowice

Teresa Melich – przewodniczący

Oddział prowdzi Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Terapii mieszczący się w Katowicach przy ul.ks.E.Szranka 4. Informacje i zapisy odponiedziałku do piątku w godzinach 8-10 pod numerem tel. 253 05 01
Kontakt mailowy: spch.katowice@interia.pl



Warszawa

Oddział prowadzi wraz z Caritas A.W. Ośrodek Pomocy Psychologicznej na ul. Bednarskiej 28/30 w Warszawie. Można tam uzyskać pomoc psychologów, psychoterapeutów, doradców, psychiatrów i kapłanów.
Szersze informacje o możliwości uzyskania pomocy oraz zapisy telefoniczne w godz. 16.30-20 od poniedziałku do piątku pod numerem 022 828 54 83
Kontakt mailowy: owspch@wp.pl



Poznań

SPch, ul.Konarskiego 6/2, tel. 0-61-877 42 11, czynne pn-pt 10-12 i 16-18
Kontakt mailowy: spch@archpoznan.org.pl



Łódź

Anna Stelmaszczyk – psycholog + psychiatra, tel. 042 633 37 31 godz. 10-18, tel. 042 679 18 17 godz. 20-22

Toruń

Przewodnicząca zarządu Oddziału: Anna Wiśniewska

Oddział prowadzi Katolicki Ośrodek Psychologiczno-Pastoralny "Cyrenejczyk" mieszczący się przy Starym Rynku 30/6 , tel. 621 14 12 w godz.16-19
Kontakt mailowy: poradnia@diecezja.torun.pl

==========================================================

źródło:
http://www.cpp-metanoia.c...id=52&Itemid=54

==========================================================
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-04, 14:07   

Porady lekarskie: Psychoterapia
dr Urszula Krupa

http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=26867
 
 
nagarek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-05, 13:32   

Dzwoniłam aż pod 3 podane tutaj numery, ale pod jednym zgłosiła mi się jakaś pani, która powiedziała, że to pomyłka, pod drugim miałam komunikat, że wybrany numer nie istnieje, a pod trzecim (komórkowym) ktoś zamiast odebrać mój tel, po prostu nieelegancko odrzuca próby dodzwonienia się...
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-07, 21:03   

nagarek,
wszelkie zmiany numerów telefonicznych powinny być korygowane na stronie źródłowej, ale zawsze w sytuacji trudnej można zweryfikować numer i w necie i np. przez ośrodek na Bednarskiej w W-wie, bo psycholodzy też czasem odchodzą z pracy. Bywa,że podają telefony slużbowe i przy zmianie pracy zmienia się też przeznaczenie tychże numerów, powinna być jednak o tym informacja bieżąca.
 
 
nagarek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-07, 21:20   

Kingo, dzięki za odpowiedź.
Ja dziś dzwoniłam tutaj:
http://www.zdrowie.chsch.pl/psycholog/
gdzie podobno jest psycholog online i to chrześcijański, co w moim przypadku wydało mi się wspaniałym rozwiązaniem, skoro z powodu agorafobii do żadnego psychologa poza swoim miastem dojechać nie mogę. A w moim małym mieście jest owszem kilku psychologów, ale (z tego co wiem) zatrudnionych tylko w jakimś gabinecie/ gabinetach szkolno-psychologicznych, czyli dla uczniów, a także w OREW, którego pani dyrektor pomimo kilku składanych przeze mnie wniosków nie pozwalała na mój kontakt z ich psychologami, a swoim pracownikom (psychologom) zagroziła utratą pracy z powodu umowy lojalnościowej, z której treścią się zapoznałam i nic takiego nie wynika z niej, co pani dyrektor uważa za ew. podstawę do zwolnienia psychologów, jeśli będą mieć przychód ode mnie. Bo gdybym była klientem (pacjentem?) OREWU, a mimo to któryś ich psycholog przychodziłby do mnie do mieszkania i zarabiałby poprzez kontakt prywatny ze mną, to ok, taka umowa uprawnia OREW do rozwiązania umowy z psychologiem. Ale skoro ja nie jestem i nie mogę być pacjentem OREW, gdyż - jak mi wyjaśniono - nie mam podchodzących pod opiekę tego Ośrodka schorzeń i mam już 35 lat, wobec tego umowa lojalnościowa jest tutaj tylko zwykłym straszakiem, nie mającym zastosowania w moim przypadku. Jednak żaden psycholog nie zdecyduje się na kontakt ze mną i każdy z nich ze mnie zrezygnował z powodu obawy przed utratą pracy.
Natomiast pod w/w numerem tel. do psychologa online powiedziano mi, że prezes jest w Afryce, pani psycholog nie ma i nie wiadomo czy i kiedy będzie. :shock:
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-07, 22:28   

Możesz jeszcze spróbować prosić o jakiś kontakt tu:
http://www.pomoc.lichen.pl/index.php?kategorie=45
sytuacja jest nietypowa, jak ją rzetelnie naświetlisz to stamtąd powinnaś uzyskać jakąś pomoc lub informację skąd ją otrzymać. Już kiedyś inna Sycharenka wyszukała tak pomoc dla siebie i to za granicą.
Ostatnio zmieniony przez kinga2 2011-12-07, 22:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nagarek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-07, 22:33   

Kingo, wielkie dzięki!
Ja nie wiem, jak Ty to robisz, ale zawsze umiesz pomóc i pomagasz. :-D
Oczywiście zadzwonię pod ten nr w wolnej chwili. Mam nadzieję, że ten nr będzie działać.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-07, 22:57   

nagarek,
w wolnej chwili wpisz do wyszukiwarki takie hasło:
psycholog on skype
wypada tyle linków , że powielić trudno, zapewne coś wybierzesz. Masz tam on line, by skype i gg.
 
 
nagarek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-07, 23:07   

Dzięki za poradę.
Muszę być bardzo ostrożna i szukać wyłącznie psychologa katolickiego, a nie zwykłego. Bo "zwykła" pani psycholog rozbiła mi małżeństwo i pogłębiła moje lęki, więc psychologów unikam teraz jak ognia.
 
 
Muzyka
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-07, 15:55   

Witam, polecam poczytać stronę; www.nest-terapia.eu
Można znaleźć pomoc w zakresie terapii.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-07, 21:25   

nagarek napisał/a:
"zwykła" pani psycholog rozbiła mi małżeństwo i pogłębiła moje lęki, więc psychologów unikam teraz jak ognia.


A może skorzystaj z Licheńskiego Centrum Pomocy Rodzinie?

Licheńskie Centrum Pomocy
Rodzinie i Osobom Uzależnionym
ul. Klasztorna 4
62-563 Licheń Stary
tel. zaufania: (063) 270 81 32
e-mail: pomoc@lichen.pl
http://www.pomoc.lichen.pl

Jakoś tam się kontaktują netem. :-D
 
 
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 22:46   

Witam ,
I ja dorzucę tutaj stronkę :
http://www.poradnia-metanoia.pl/o-mnie.html
może komuś się przyda ;) .
 
 
HalinaTeresa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-14, 18:59   

Witaj kinga2 :-)
Jeśli to możliwe, bardzo proszę o kontakty do psychologów chrześcijańskich w Szczecinie.
Pozdrawiam :-D
Halina
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-29, 14:12   

HalinaTeresa napisał/a:
Witaj kinga2 :-)
Jeśli to możliwe, bardzo proszę o kontakty do psychologów chrześcijańskich w Szczecinie.
Pozdrawiam :-D
Halina


Sorki, ze dopiero teraz, klopoty techniczne :-/
http://szczecin.kuria.pl/...chologiczne_237
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11