Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
jak mam sobie pomóc?
Autor Wiadomość
tiliana
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-28, 17:47   

Idź sama na terapię. Pomóż chociaż sobie.

Mogłabyś powalczyć o swoją przestrzeń, ale nie wiadomo, jak dużo by cię to kosztowało... Można spróbować... ale wiem, jak to może być trudno, więc nie namawiam specjalnie... Ale z drugiej strony, jakby się udało, to miałabyś trochę swobody i życia...
 
 
waanda
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-28, 19:40   

tiliana napisał/a:
Idź sama na terapię. Pomóż chociaż sobie.



zadzwonilam do p.Psycholog dzisiaj .termin na styczen . Tak więc od stycznia mam nadzieję na wsparcie , mam nadzieję na konstruktywne wskazanie błedów , ktore popelniam .
A największą mam nadzieję na pozyskanie nowej wiedzy jak żyć żeby mniej bolało....
przez wiele lat nie umiałam żyć ani z nim , ani bez niego .

Teraz już umiałabym żyć bez niego ....
 
 
tiliana
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-28, 20:16   

Skoro tak.... No to jest jeszcze szansa, że wyjdziesz z tego obronną ręką ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9