Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
W 2017 rok Z SYCHAREM
Autor Wiadomość
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-03, 17:47   W 2017 rok Z SYCHAREM

Kochani,
zapraszamy na kolejny, trzeci już, wyjazd formacyjny, zakończony powitaniem Nowego Roku, do Nysy (woj. opolskie), do zabytkowych, eleganckich wnętrz Diecezjalnego Domu Formacyjnego - dzięki uprzejmości ks. Pawła :-D
informacje o Domu na stronie http://ddf.nysa.pl
Spotkanie przewidziane jest w terminie 27.12.2016 – 01.01.2017, z możliwością przedłużenia (lub skrócenia) pobytu
Program: w trakcie tworzenia.
Informacje dotyczące organizacji będziemy umieszczać na bieżąco, w kolejnych postach.
Podobnie jak rok i dwa lata temu - zapraszamy z całymi rodzinami.

KOSZTY: noclegi + wyżywienie + sylwester
noclegi i wyżywienie - dorośli - 55 zł/dobę
dzieci do 3 lat - gratis
dzieci 3-12 lat - 30 zł
młodzież 13-16 lat - 40 zł
sylwester (składka jednorazowa na jedzenie, napoje i wodzireja) - dorośli 50 zł, dzieci i młodzież 20 zł

ZALICZKI: 100 zł od osoby dorosłej oraz 50 zł od dziecka - PŁATNE DO 30 LISTOPADA - na konto, które wyślemy na adresy mailowe, które podacie nam w zgłoszeniach.

PRZYPOMINAMY, ŻE CAŁE SPOTKANIE JEST BEZALKOHOLOWE!!!

A OTO FORMULARZ:
http://formularz.sychar.o...z_sycharem.html

Prosimy, aby każdego (współmałżonka, dziecko) zgłaszać na oddzielnych formularzach, tak, aby każdy otrzymał swój numerek!!! :-D

Zapraszamy do zapisów i do Nysy!
Z Bogiem.
Ostatnio zmieniony przez 2016-11-03, 20:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LDA
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-03, 22:13   

:-)
 
 
marzenie
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-03, 22:31   

O czym mniej więcej będzie to spotkanie- jaki temat, czy to jest coś podobnego do rekolekcji. Nigdy nie byłam jestem tutaj od kilku miesięcy dlatego pytam?
 
 
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-03, 23:50   

no w tamtym roku było fffffajowo!!! ekipa zacna i wędrówki po górach cudne :mrgreen:
a piknik pod wiszącą skałą...................
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-04, 07:59   

marzenie napisał/a:
O czym mniej więcej będzie to spotkanie- jaki temat, czy to jest coś podobnego do rekolekcji. Nigdy nie byłam jestem tutaj od kilku miesięcy dlatego pytam?


To nie jest wyjazd rekolekcyjny, nie mamy sztywnego programu na wszystkie dni. Pewna jest codzienna Msza Św. Co roku zapraszamy Gości, którzy prowadzą dla nas jedną-dwie konferencje, najczęściej wieczorami. W ciągu dnia zwiedzamy, wędrujemy po górach (polskich i czeskich), jeździmy na nartach lub na łyżwach (w Nysie jest lodowisko), oglądamy wartościowe filmy, gramy w gry planszowe, rozmawiamy lub......leżymy do góry brzuchami i i nic nie robimy :mrgreen:
za to w sylwestra.....zaczynamy bal ok. g. 20, z prawdziwym wodzirejem, i tańczymy do....do kiedy nam Ks. Paweł pozwoli ;-)
ale wszystko w wolności, każdy wybiera, co Mu odpowiada :->

zapraszamy, zapisy idą błyskawicznie, a liczba miejsc jednak jest ograniczona...

Bożego dnia :-D
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-05, 13:58   

Nie można zrezygnować z balu? No zrozumiem, jak nie można, bo wtedy zajmuje się miejsce noclegowe płacącym balowiczom. Ale szkoda, bo w Nysie jest cudownie, a balów nie lubimy.
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-05, 14:05   

Ja też jadę do Nysy, a o balu nie zamierzam myśleć.
Jestem tam umówiony na piękne wycieczki górskie i nocne Polaków rozmowy. :mrgreen:
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-05, 14:49   

Kochani,
błagam - czytajcie wszystkie informacje :-D i to ze zrozumieniem ;-)
napisano przecież:
"wszystko w wolności, każdy wybiera, co Mu odpowiada"
oraz:
"lub......leżymy do góry brzuchami i i nic nie robimy"

Jacek-sychar napisał/a:
Jestem tam umówiony na piękne wycieczki górskie

z kim i gdzie? masz pomysły? zabierzesz mnie? :mrgreen:

Bożego dnia.
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-05, 15:10   

Cytat:
z kim i gdzie? masz pomysły? zabierzesz mnie?


A ja myślałem, że to ja za Tobą będę chodził jak za Panią Matką. :mrgreen:
 
 
marcinekstar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-05, 20:54   

Jacku czekam na Twoje pomysly,a nogi juz zaczynam trenowac w domowym zaciszu :-D
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-06, 08:46   

Biskupia Kopa odpada, byliśmy już dwa razy. Coś wyższego chcemy! Oby tylko nie było tak mroźnego wiatru jak w zeszłym roku.
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-06, 09:03   

To Śnieżnik? Nic wyższego w najbliższej okolicy nie ma.
Ale tam może ostro wiać i mrozić. :-P
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-06, 10:34   

Na Śnieżniku też już byliśmy :-D było cudnieeeeeeeeeeeeeeee.......
 
 
agata
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-06, 19:56   

A kiedy będzie opublikowany program? Są szanse na narty? A wycieczki w góry codziennie? Czy tylko raz?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11