Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Wątek channach
Autor Wiadomość
channach
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-28, 04:45   

Jestem spokojna, bardzo spokojna, moze az za.
Tamta kobieta, wiedziała z kim się spotyka. I wie o decyzji męża, bo z moją wiedza i zgoda był u niej i powiedział podobno że to koniec.
Terapie małżeńską mamy juz umówioną, co będzie dalej....
 
 
marzenie
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-28, 08:06   

[. Zgodnie z zasada: tam gdzie jest grzech tam rozleje się łaska. I ta łaska jest mi dana by walczyć.

to co napisałaś mnie podbudowało. nigdy tego nie słyszałam . Ja tez modle się o nawrócenie męża ja ciągnę w górę o n nie bardzo do kościoła nie chce chodzić a jak już idzie to wychodzi i nie uczestniczy.
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-28, 08:27   

marzenie napisał/a:
[. Zgodnie z zasada: tam gdzie jest grzech tam rozleje się łaska. I ta łaska jest mi dana by walczyć.

to co napisałaś mnie podbudowało. nigdy tego nie słyszałam . Ja tez modle się o nawrócenie męża ja ciągnę w górę o n nie bardzo do kościoła nie chce chodzić a jak już idzie to wychodzi i nie uczestniczy.


Marzenie, a po co go ciągniesz???
 
 
marzenie
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-28, 09:28   

Metanoja1 napisał/a:
Marzenie, a po co go ciągniesz???


wiem nic na siłę, a co mam robić ?
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-28, 09:41   

marzenie napisał/a:
Metanoja1 napisał/a:
Marzenie, a po co go ciągniesz???


wiem nic na siłę, a co mam robić ?


NIC. Nie namawiać. Nie naciskać. Modlić się za Niego. I być samemu świadkiem.
 
 
marzenie
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-28, 11:50   

Metanoja1 napisał/a:
marzenie napisał/a:
Metanoja1 napisał/a:
Marzenie, a po co go ciągniesz???


wiem nic na siłę, a co mam robić ?


NIC. Nie namawiać. Nie naciskać. Modlić się za Niego. I być samemu świadkiem.


dobrze , tylko ksiądz powiedział że powinien isc do egzorcysty( za dużo pisania dlaczego) i co mam zrobić w takim wypadku, nie namawiać ?, ma żyć udręczony? nic mu nie ma gadać wypadku?, siedzieć cicho i słuchać ile w nim złości gniewu braku przebaczenia ojcu za dzieciństwo i wielu innych rzeczy.
 
 
channach
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-28, 13:11   

Pan Bóg go trzepnie sam.... Wizyta u egzorcysty bez jego wiary niewiele zmieni....
 
 
marzenie
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-28, 13:35   

channach napisał/a:
Pan Bóg go trzepnie sam.... Wizyta u egzorcysty bez jego wiary niewiele zmieni....


JUZ GO TRZEPNAŁ TYM ŻE MNIE ZDRADZIŁ I MA DZIECKO POZAMAŁŻEŃSKIE, ma chory kręgosłup i ma mieć operacje , ma wysokie ciśnienie, nerwicę miał tez depresje i cały czas mi mówi że kiedyś się modlił a ja go zdradziłam i mówi ze dlatego tak ma że Bóg go zdradził bo do tego dopuścił że jak mógł skoro byliśmy małżeństwem, ale nie patrzy na to kto teraz dopuścił do jego zdrady jeszcze do tego ma dziecko z tamta babą( całe szczęście jest ze mna i nie odszedł i nie chce być z nimi tylko ze mną)

Ma tyle sytuacji w zyciu i nadal nic nim nie rusza
jestem bezsilna
Ile razy mówił Bóg mi to zrobił że już woli wierzyć w szatana bo on go nie zdradzi( to mówił kiedyś w złości) różne ma gadki czasem przerażają
 
 
marzenie
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-28, 13:58   

tak jak napisałaś jeżeli zdrada i dziecko to droga do jego nawrócenia to ja się na to piszę
 
 
Natalka1991
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-28, 22:54   

marzenie wolisz żeby był z Tobą po zdradzie skoro ma dziecko z inną? gdybym była w takiej sytuacji to wolałabym, żeby mąż jednak odszedł do tamtej kobiety
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-28, 23:24   

Cytat:
marzenie wolisz żeby był z Tobą po zdradzie skoro ma dziecko z inną? gdybym była w takiej sytuacji to wolałabym, żeby mąż jednak odszedł do tamtej kobiety


Bo myślisz Natalka po ludzku, czyli wyłącznie egoistycznie o sobie.
A gdzie miłość bliźniego? Taką miłością nakazuje nam kierować się Bóg.
 
 
marzenie
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-29, 10:21   

Natalka1991 napisał/a:
marzenie wolisz żeby był z Tobą po zdradzie skoro ma dziecko z inną? gdybym była w takiej sytuacji to wolałabym, żeby mąż jednak odszedł do tamtej kobiety


WIESZ co stawie to bez komentarza, wolałabym tez tego komentarza nie czytać.
Masz szczęście ze nie jesteś w mojej sytuacji.
 
 
Natalka1991
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-29, 21:35   

marzenie nie jestem, ja piszę to na podstawie SWOJEGO małżeństwa, zapewne Ty byś też w mojej być nie chciała---zdana tylko na siebie w ciąży niechcianej- bez męża bez rodziców
 
 
marzenie
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-30, 00:27   

Natalka1991 napisał/a:
marzenie nie jestem, ja piszę to na podstawie SWOJEGO małżeństwa, zapewne Ty byś też w mojej być nie chciała---zdana tylko na siebie w ciąży niechcianej- bez męża bez rodziców


Dasz radę, jak możesz niechciec dziecka które nosisz pod sercem ja marzę o drugim i nie potrafię zajść w ciążę a ty go masz i go nie chcesz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10