Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Wątek Natalka1991
Autor Wiadomość
Natalka1991
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-12, 18:39   

sakramentalna- nie jest. myśl co chcesz. nie wszystkie kobiety potrafią kochać i nadają się do roli matki, dla mnie to nie był magiczny moment i przypływu miłości nie poczułam. Moja wina? Wiesz jak to jest rodzić samej? Kiedy się do Ciebie personel odzywa jak do najgorszej bo wie że zostawiasz dziecko? Wiesz jak to jest przyjemnie?
 
 
kasedo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-12, 18:41   

sakramentalna zona napisał/a:
tez przez moment pomyslalam,
czy to nie jest Prowokacja
w ja przyjaciółka we wrześniu urodziła syneczka....4 tygodnie przed terminem...nie było mowy, żeby wyszła od razu, nie mówiąc o maleńkim. Wyszli razem po dlugasnych dwóch tygodniach, warunkowo bo następnego dnia nasze duże dzieci miały bierzmowanie...stąd to podejrzenie plus parę innych...
Co to liści kapusty :mrgreen: super
 
 
Natalka1991
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-12, 18:42   

Dziękuję Jacek. Piersią nie karmię, a na zahamowanie laktacji dostałam już odpowiednie leki.
 
 
kasedo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-12, 18:44   

Ale jeśli jesteś Natalko prawdziwa to możemy się za CB tylko modlić bo uwierz, ta decyzja będzie do ciebie zawsze wracać. Mówię ci to z doświadczenia. Im dalej w życie, tym gorzej. Sumienie nie odpuści.
 
 
Bożena123
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-12, 19:02   

Witajcie! Tak się przyglądam temu co piszecie. Przerabiam ODRZUCENIE-trudny temat,odrzucenie z dzieciństwa,odrzucenie przez męża,później w takie rany łatwo wchodzi zły i robi spustoszenie.Nie ważne czy masz 2 dni,czy 20 lat,ból jest i będzie.Niekochane dziecko ma skazę w sobie,gdy już jest niechciane w łonie i to się ciągnie przez życie.Może mając dwa dni,tego dziecko nie rozumie,ale rana w sercu będzie i z wiekiem będzie się powiększać.
Nikogo nie osądzam,bo to do Boga należy,ja tylko chciałam podzielić się tym co czuję po przeczytaniu tego.
 
 
kenya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-12, 19:14   

kasedo napisał/a:
ta decyzja będzie do ciebie zawsze wracać.

Niekoniecznie. A może wcale.

kasedo napisał/a:
Sumienie nie odpuści.

Pod warunkiem, że jest.
 
 
Natalka1991
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-12, 19:16   

kasedo, ja wyszłam na WŁASNE żadanie, bo lekarze mi się w czoło pukali. Nikt by mnie nie wypuścił tak od razu po porodzie a dziecko zostało. Bożena to co mam zrobić? Kochać na siłę? Wmówić sobie?
 
 
Bożena123
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-12, 19:33   

Cytat:
Bożena to co mam zrobić? Kochać na siłę? Wmówić sobie?

Oddać to Jezusowi.On powie co masz robić :-)
Ja Cię przytulam :-)
 
 
Natalka1991
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-12, 19:34   

Dziękuję że mnie przytulasz. Nie jestem wierząca niestety :(
 
 
Bożena123
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-12, 19:44   

Natalka1991 napisał/a:
Dziękuję że mnie przytulasz. Nie jestem wierząca niestety :(

To tym bardziej Cię przytulam,ale Mocą Jezusa :-)
Wiesz? On głównie przychodzi nie do zdrowych,ale do tych skopanych i poranionych przez życie a najbardziej lubi szukać tych,którzy w Niego nie wierzą.
Tak czuję,że to jest Twój czas,abyście się wzajemnie poznali :-)
 
 
Natalka1991
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-12, 20:23   

dzięki
 
 
STOPka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-13, 21:31   

Natalka1991, czy ktoś z sycharków był z Tobą przy porodzie?
 
 
Natalka1991
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-13, 22:58   

nie, bo rodziłam u siebie 6 tygodni przed czasem
 
 
Natalka1991
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-14, 13:14   

Proszę o zamknięcie. Dziecko się urodziło, decyzja zapadła.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 5