Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
MODLITWA
Autor Wiadomość
sakramentalna zona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-11, 14:40   

karkru19 napisał/a:
Dziękuję bardzo potrzebuje modlitwy.


..naszymi prosbami racz nie gardzic w potrzebach naszych...
 
 
karkru19
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-11, 18:51   

Chce mi się krzyczeć i ryczec DLACZEGO???!!! Nasze maleństwo. Tak bbaaaardzo się boje. Psychika mi siada powoli a łzy same się cisna do oczu. Musze wierzyć i ufać , że będzie dobrze , musi być. Przytulam Was.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-12, 19:52   

karkru19 napisał/a:
Musze wierzyć i ufać , że będzie dobrze , musi być. Przytulam Was.



PSALM 23
1 Psalm. Dawidowy.
Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. 2 Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: 3 orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. 4 Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. 5 Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. 6 Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy.

Boże, pod sercem matki rozwija się nowe życie, skoro posłałeś je tam by rosło to otocz je teraz miłością i opieką, aby na Twoją chwałę mogło wraz z rodzicami śpiewać Ci po narodzeniu , proszę Cię o to pokornie,przez Jezusa Chrystusa. Amen
 
 
karkru19
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-12, 22:35   

Kinga2 bardzo Ci dziękuję i wszystkim. Piękna modlitwa dziękuję aż mi łzy poleciały. Tak bardzo bym się chciała do kogoś przytulic. Przytule męża ale nie wiem czy mój mąż się nie martwi czy nie umie tego okazać? ! W sobotę będę na spotkaniu w trójmieście może uda mi ssię się do kogoś przytulic i wyplakac. Niechce się uzalac tak bbardzo się martwię przez co pewnie nie pomagam a pogarszam.
 
 
karkru19
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-15, 19:43   

Dziś po kontroli u lekarza pytanie które mi zadał powaliło mnie na kolana- CZY ZDAJE PANI SOBIE SPRAWE ZE W TAKIEJ SYTUACJI W JAKIEJ PANI JEST MOZLIWE ZE BEDZIE MUSIALA PODJAC PANI DECYZJE CZY JESLI DONOSI PANI CIAZE DALEJ I BEDA JAKIES I KOMPLIKACJE TO CZY BEDZIEMY MIELI RATOWAC DZIECKO CZY PANIĄ?? Powiedział że mam się zastanowić i dać odpowiedź na kolejnej wizycie. Jak narazie jest bez zmian i modlę się by było dobrze musi być. Tym pytaniem poprostu mnie zwalił z nóg.
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-15, 19:50   

karkru19, otaczam modlitwą
 
 
karkru19
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-15, 20:04   

Chyba jeszcze jestem w małym szoku bo tym pytaniu i powoli zaczyna to do mnie docierać
 
 
karkru19
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-05, 14:07   

Niestety czuje się coraz gorzej mam straszne bóle brzucha. Proszę o modlitwę.
 
 
karkru19
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-09, 14:50   

Proszę Was o sztorm do nieba. Lekarze dają bardzo małe szanse że donoszę ale wierzę , że jest nadzieja , że będzie dobrze , musi być dobrze.
 
 
sakramentalna zona
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-09, 15:18   

Dla Jego bolesnej meki...
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-13, 18:20   

3 Niech miłość i wierność cię strzeże;
przymocuj je sobie do szyi,
na tablicy serca je zapisz,
4 a znajdziesz życzliwość i łaskę
w oczach Boga i ludzi.
5 Z całego serca Bogu zaufaj,
nie polegaj na swoim rozsądku,
6 myśl o Nim na każdej drodze,
a On twe ścieżki wyrówna.
Prz.3
 
 
karkru19
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-13, 21:50   

Faktycznie muszę zaufać Bogu i wierzyć, że będzie dobrze. Nie powinnam się załamywać , mimo iż to takie trudne jest. Bóg Zapłać za modlitwę Wam wszystkim i każdemu z osobna to naprawdę dla mnie DLA NAS baaaardzo ważne i potrzebne.
 
 
Sowa49
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-15, 20:11   

Karku, z całym szacunkiem do Ciebie, ale wcześniej przeczytałam, źe Twoja ciąża jest pozamaciczna. . Nie rozumiem wiec o czym teraz piszesz prosząc o modlitwę. Ciąża pozamaciczna czyli tzw ektopowa, jest ciążą patologiczną, niemożliwą do utrzymania, a wręcz zagrażającą życiu matki. Jest to wskazanie do natychmiastowej interwencji chirurgicznej. Nie wierzę, że lekarz pozwoli Ci na opuszczenie gabinetu i dał Ci wybór. Nie mówię tego ot tak, bo sama jestem lekarzem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8