Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Gorąca prośba o modlitwę w intencji małżeństwa
Autor Wiadomość
pini2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 15:20   Gorąca prośba o modlitwę w intencji małżeństwa

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego sakramentalnego małżeństwa. Od ośmiu miesięcy jesteśmy w głębokim kryzysie. Jeszcze mieszkamy razem, ale mąż bardzo poważnie rozważa odejście z domu (w tej chwili jeszcze się waha). Pomóc nam może tylko łaska Pana.
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 16:31   

Witaj na naszym forum

szukałaś gdzieś pomocy ???

wspomnę w modlitwie
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 16:54   

Witaj Pini2 na naszym forum.

Modlitwę możemy Ci obiecać. A może założyłabyś swój wątek i pamiętając, że internet nie jest anonimowy (więc nie podawaj danych, które mogłyby Ciebie zdradzić), napisałabyś trochę o swojej sytuacji?
Czasami spojrzenie z boku może pokazać coś, co Ty sama jeszcze nie widzisz?
 
 
pini2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 19:21   

Nie chcę chyba zakładać własnego wątku. Czytam Was od kilku miesięcy. Rady wynikające z doświadczeń uczestników tego forum bardzo mi pomagają wyciszać emocje. Próbowaliśmy terapii - mój mąż z niej zrezygnował. Wiem, że pozostała tylko modlitwa i o nią proszę. W tej chwili trwam - przestałam drążyć problemy, dałam mężowi czas na uporządkowanie siebie, nie wywieram presji. On sam musi zdecydować, bez moich nacisków. Czas pokaże ...
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 19:28   

Pini

Męża zmienić nie możesz. Możesz zmienić tylko siebie. Zastanów się, jaka zmiana Ciebie byłaby najbardziej pożądana przez Twojego męża.
Czytałaś "5 języków miłości"?
Może nie mówisz językiem miłości Twojego męża.
Mężczyźni często potrzebują afirmacji (docenienia ich i ich wysiłków). Jak tego nie mają, to "usychają emocjonalnie".

A o modlitwie będę pamiętał.
 
 
pini2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-30, 19:39   

Dziękuję.

Wiem, że męża nie zmienię. Zresztą jest dobrym człowiekiem i nie chcę go zmieniać. Po prostu bardzo się oddaliliśmy i oboje jesteśmy tego winni. Dodatkowo ostry kryzys wieku średniego.
 
 
Damian
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-02, 10:43   

Witaj Pini,

zapewniam Cie o swojej Modlitwie za wasze malzenstwo. Niech Pan okaze Wam Milosierdzie, w tym roku...Milosierdzia!

Niech Pan obdazy Cie Laska i pokojem!
 
 
pini2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-02, 17:34   

Bardzo dziękuję, tylko w modlitwie moja nadzieja.
 
 
Damian
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-15, 14:49   

Witaj Pini, chcialbym cie zapewnic, ze nadal modle sie za wasze malzenstwo. mam nadzieje, ze Pan Bog zsyla wam laski potrzebne do pokonania kryzysu. Z panem Bogiem
 
 
pini2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-16, 21:32   

Dziękuję za modlitwę. Z ludzkiego punktu widzenia jest źle. Wierzę jednak, że to wszystko jest "po coś", a Twój post dodał mi sił i napełnił optymizmem. Jeszcze raz dziękuję.
 
 
Damian
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-12, 11:51   

Witaj Pini, wciaz przy porannej modlitwie modle sie za Was i o powrot Twojego Meza do Ciebie. Trwaj na modlitwie!!! Niech Pan bedzie Z Toba a Duch Swiety Cie zawsze prowadzi!
 
 
pini2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-23, 00:39   

Damian, to bardzo wiele dla mnie znaczy. Mój mąż wyprowadził się z domu prawie dwa miesiące temu. Nie chciał widzieć innego rozwiązania kryzysu, swoje odejście określił jako jedyną szansę dla nas (?). Modlę się cały czas, ale teraz już inaczej, mniej rozpaczliwie, spokojniej, ... i oddałam ... Dziękuję. Wiem, że spokój, który zaczynam czuć jest wymodloną dla mnie Łaską. Sama bym sobie nie poradziła.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10