Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Niepłodność
Autor Wiadomość
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-23, 18:28   

hmmmmmm no jeśli miałabym wybierać 2 tygodnie na turnusie u niej, leczenie w tym czasie, diagnozowanie organizmu, pełne wyżywienie, nocleg - prawie wakacje ze zdrowiem w tle, a niekończące się złe samopoczucie, tony lekarstw, odżywek, badań, wizyt prywatnych u lekarzy itp.... to wybór byłby jeden i bardzo prosty - ratowanie siebie z pomocą Pani dr
na szczęście u mnie jest tylko alergia pokarmowa, którą opanowałam na podstawie książek i wskazówek osób jeżdżących do niej, leki odstawiłam i żyje mi się dobrze
ale są schorzenia, w których pod ścisłą kontrolą dr Dąbrowskiej są eliminowane leki lub jest znajdowana przyczyna np. niepłodności, leczona jest sarkoidoza, łuszczyca i wiele innych paskudnych chorów
są pary, które po in vitro - nieudanym trafiły do niej (o kasie nie będę tu wspominać), najważniejsze uleczenie organizmu i zdrowe zajście w ciążę, a nie pieniądze wrzucone w błoto, utrata zdrowia i brak wyczekiwanego efektu
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-23, 19:33   

Myślę że takie szczegóły to mogą iść na priv. :-P

Inaczej chyba potrącimy prowizję za lokowanie produktu. :-P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9