Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
JESIENNE REKOLEKCJE WTM SYCHAR 2016
Autor Wiadomość
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-19, 22:01   

Ożarów - program na piątek 21.10.2016

od 16:30 zakwaterowanie
18:30 kolacja
19:30€“ Eucharystia
20:30 Praca w grupach

dalszy program - dowiemy się na miejscu :-D
 
 
wabra
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-20, 06:57   

Kwiatuszek napisał/a:
Góra św. Anny i Ożarów Mazowiecki 14-16.10.2016 i 21 – 23.10.2016
PROGRAM REKOLEKCJI

Piątek 14.10.2016 i 21.10.2016
Od 16:00 zakwaterowanie
18:30 kolacja
19:30€“ Eucharystia
20:30 Praca w grupach

Sobota 15.10.2016 i 22.10.2016
8:00 Msza Święta
9:00 śniadanie
10:00 konferencja I
11:00 przerwa
11:30 konferencja II
13:00 obiad
14:00 - CZAS WOLNY
15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z ADORACJĄ
15:30 CZAS WOLNY
16:00 konferencja III
18:00 kolacja
19:00 praca w grupach
20:30 Pogodny Wieczór

Niedziela 16.10.2016 i 23.10.2016
8:00 – Msza Święta
9:00 śniadanie
10:00 konferencja IV
11:30 przerwa
12:00 świadectwa - dzielenie
13:00 obiad

:lol:
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-20, 08:31   

Uwaga:
zakwaterowanie jutro od g. 16.30!!!

Bożego dnia :-D
 
 
awe
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-23, 21:06   

dziękuję wszystkim; Panu Bogu, wykładowcy, organizatorom, kapłanom, uczestnikom
cudowny czas :-D
 
 
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-23, 21:35   

Kochani, byłam tylko jeden dzień, ale ogrzałam się w Waszym cieple, poczułam, jak dobrze być z Wami, jacy wszyscy jesteście kochani i cudowni.
I jaką wszyscy razem jesteśmy fantastyczną wspólnotą!!!
Dziękuję za Was wszystkich, za każdą chwilę i rozmowę, za wszystko!
Całuję mocno i do zobaczenia! :-) :mrgreen: :->
Małgosia
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-25, 09:30   

Bardzo dziękuję za wyjątkowy, cudny czas...
Bogu - że mogłam tam być...
Księdzu Sebastianowi i moim Przyjaciołom z ogniska kieleckiego - że zabrali mnie ze sobą i towarzyszyli przez cały pobyt...
Organizatorom - za wyjście naprzeciw naszym potrzebom, trud i wysiłek, poświęcony czas...
Księżom - za obecność i posługę...
wszystkim Sycharkom - za rozmowy, ciepłe słowa, powroty do wspomnień...
Ani, Ani, Małgosi, Robertowi - za wspólny śpiew i cierpliwą naukę nowych piosenek ;-)

i wreszcie... naszemu Prelegentowi... Księdzu Profesorowi... za pobudzenie mnie do myślenia trudnymi tematami, wystawienie na próbę mojej inteligencji przez zaproszenie na kolejny poziom rozwoju duchowego, poruszenie mojego serca niesamowitym entuzjazmem i widoczną radością z wykładów... za ważną i potrzebną lekcję patriotyzmu... bardzo, BARDZO dziękuję!!! Niech Dobry Bóg Księdza prowadzi w Jego posłudze przez długie lata i da zdrowie i dużo sił... jest Ksiądz ogromnie potrzebny Polakom i światu, aby nas obudzić!!!

Do zobaczenia na kolejnych rekolekcjach Kochani! :-D
 
 
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-25, 11:10   

ak70 napisał/a:
Bardzo dziękuję za wyjątkowy, cudny czas...
Bogu - że mogłam tam być...
Księdzu Sebastianowi i moim Przyjaciołom z ogniska kieleckiego - że zabrali mnie ze sobą i towarzyszyli przez cały pobyt...
Organizatorom - za wyjście naprzeciw naszym potrzebom, trud i wysiłek, poświęcony czas...
Księżom - za obecność i posługę...
wszystkim Sycharkom - za rozmowy, ciepłe słowa, powroty do wspomnień...
Ani, Ani, Małgosi, Robertowi - za wspólny śpiew i cierpliwą naukę nowych piosenek ;-)

i wreszcie... naszemu Prelegentowi... Księdzu Profesorowi... za pobudzenie mnie do myślenia trudnymi tematami, wystawienie na próbę mojej inteligencji przez zaproszenie na kolejny poziom rozwoju duchowego, poruszenie mojego serca niesamowitym entuzjazmem i widoczną radością z wykładów... za ważną i potrzebną lekcję patriotyzmu... bardzo, BARDZO dziękuję!!! Niech Dobry Bóg Księdza prowadzi w Jego posłudze przez długie lata i da zdrowie i dużo sił... jest Ksiądz ogromnie potrzebny Polakom i światu, aby nas obudzić!!!

Do zobaczenia na kolejnych rekolekcjach Kochani! :-D



.. ja byłam tylko na chwilę w sobotę i to co napisała Aga - to wszystko PRAWDA. :-D

Ks. prof Tadeusz Guz, niesamowicie podniósł mnie na duchu, szczególnie utkwiło we mnie jak przekładał nasze sytuacje małżeńskie, tj. prawdę o istnieniu małżeństwa sakramentalnego w Bycie Najwyższym - że to PRAWDA BOSKA - wieczna, bo zapisana w pamięci Boga!!!

...hę :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10