Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
JESIENNE REKOLEKCJE WTM SYCHAR 2016
Autor Wiadomość
Balba
[Usunięty]

  Wysłany: 2016-06-08, 22:48   JESIENNE REKOLEKCJE WTM SYCHAR 2016

Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolskie JESIENNE Rekolekcje Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR.

W związku z dużym zainteresowaniem i potrzebami, nasze rekolekcje odbędą się w dwóch turach.
W obu terminach i miejscach konferencje na temat „MAŁŻEŃSTWO JAKO WSPÓLNOTA DUCHA” wygłosi ks. prof. Tadeusz Guz.

I TERMIN:
GÓRA ŚWIĘTEJ ANNY 14-16 października 2016 - http://www.dompielgrzyma.pl/
ceny - dorośli w pokoju 2 osobowym - 170 zł, dorośli w pokojach 3,4,5 osobowych - 150 zł, dorośli w pokojach bez łazienki (sanitariaty na korytarzu) - 120 zł, dzieci do 2 lat gratis, dzieci od 3 do 10 lat - zniżka 50% (PROSZĘ dopisać w formularzu = w informacjach dodatkowych "rodzaj" rezerwowanego pokoju. Bez opisu = osoba automatycznie będzie
otrzymywała miejsce w dostępnym pokoju)

II TERMIN:
OŻARÓW MAZOWIECKI 21-23 października 2016 - http://www.ozarow.cpps.pl
Ceny; dorośli 150 zł, dzieci; 0-4 gratis, 5-10 50%, od 11 lat jak dorosły.

Zapisy przez formularz:
http://formularz.sychar.o...lnopolskie.html

Wymagana będzie zaliczka; informacje o terminie i nr konta roześlemy mailem.
UWAGA! poniższy formularz dotyczy obu miejsc i terminów:

Bądźcie uważni przy wypełnianiu formularza i wybierzcie odpowiednie miejsce z terminem rekolekcji.
Każda osoba (także dziecko) powinna zostać zgłoszona na oddzielnym formularzu!!!


UWAGA!!: Osoby dojeżdżające ponoszą koszty w wysokości 30 zł - muszą się przy tym zgłosić przez formularz, zaznaczając w informacjach dodatkowych, że nie korzystają z noclegów i wyżywienia!! Możemy przyjąć maksymalnie po 10 osób dojeżdżających.

Przypominamy, iż nasze spotkania są bezalkoholowe!

Serdecznie zapraszamy, z Bogiem.
Ostatnio zmieniony przez 2016-09-05, 09:56, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-10, 17:24   

Kochani,
ks. prof. Tadeusz Guz poznał już Sychar, po raz pierwszy w marcu 2015, gdy wygłosił konferencje na rekolekcjach ogniskowych lubelsko-puławskich w Nałęczowie.
Mówił na temat "Ważność sakramentu małżeństwa dla życia człowieka", oto nagrania:

http://www.naszdziennik.p...-czlowieka.html

z Bogiem.
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-09, 11:01   

i jeszcze podsyłam do posłuchania - ks. prof. Tadeusz Guz o Marcinie Lutrze i protestantyzmie podczas czuwania czytelników „Miłujcie się!” oraz członków Ruchu Czystych Serc, które odbyło się na Jasnej Górze dnia 25 czerwca 2016 roku.
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Bożego dnia.
 
 
Krzysztof123
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-17, 14:13   

Kiedy zapisy? czy już można się wstępnie zapisać, zakołonotować?
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-17, 16:24   

Zapisy zaczną się na samym początku września.
Teraz jest okres wakacyjny. Jak tylko wrócimy z urlopów, zaraz pojawią się formularze na rekolekcje.
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-17, 17:02   

Krzysztof123 napisał/a:
czy już można się wstępnie zapisać, zakołonotować?

nie, nie prowadzimy takich zapisów.
odsyłam do pierwszego postu: ZAPISY ROZPOCZNIEMY PO WAKACJACH - NA POCZĄTKU WRZEŚNIA.
z Bogiem.
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-05, 09:45   

UWAGA !!!

Rozpoczęliśmy zapisy na rekolekcje.
Wszystkie informacje dostępne w pierwszym poście tego wątku.
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-05, 19:47   

Uwaga!

Osoby, które zapominały podać danych w formularzu (np. dotyczących pokoju) a chcą uczestniczyć w rekolekcjach na Górze Św. Anny proszone są o przesyłanie wiadomości prywatnych na nick: Kwiatuszek

Zalecam jednak umiar, żeby nie zamęczyć koleżanki, żeby miał kto przygotowywać kolejne rekolekcje. :-P
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-06, 08:01   

Jacek-sychar napisał/a:
żeby miał kto przygotowywać kolejne rekolekcje.

a może znajdą się nowi chętni do pomocy w organizacji? 8-)

zapisy idą w takim tempie, że chyba już dziś uruchomimy listę rezerwowych :shock:

teraz czekamy cierpliwie na maile z nr konta, a osoby, które przyjadą ze współmałżonkiem i/lub dziećmi i nie zgłosiły Ich na oddzielnych formularzach, tak jak prosiliśmy, uzupełniają braki.

Bożego dnia :-D
 
 
helenast
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-06, 09:38   

Ja już dawno zgłosiłam chęć pomocy ( przez Leszka LDA) , ale pozostało bez odzewu ...
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-06, 10:02   

helenast napisał/a:
Ja już dawno zgłosiłam chęć pomocy

Kochana, nie martw się, z pewnością skorzystamy. Dziękujemy! czy wybierasz się na sylwestra do Nysy?
z Bogiem.
 
 
Kwiatuszek
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-06, 10:09   

helenast napisał/a:
Ja już dawno zgłosiłam chęć pomocy ( przez Leszka LDA) , ale pozostało bez odzewu ...
-proszę o kontakt na pw
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-06, 10:22   

Cytat:
Ja już dawno zgłosiłam chęć pomocy ( przez Leszka LDA) , ale pozostało bez odzewu ...


helenast, a może zgłoś się do Marzeny, albo przyjdź na następne spotkanie, będziemy ustalać kto się czym będzie zajmował w kwestii organizacyjnej rekolekcji :-)
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-07, 17:20   

Kochani,
Ożarów już pełny, lista rezerwowych w toku...
Na GŚA zostały ostatnie miejsca.
... ale nie traćcie ducha, gdyż wszystko zweryfikują zaliczki - naprawdę, zawsze tak się działo, że wszyscy, którzy chcieli i mogli docierali na rekolekcje :-D

z Bogiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11