Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacje z Sycharem - Jastarnia 2016r.
Autor Wiadomość
Megi31
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-22, 10:08   Wakacje z Sycharem - Jastarnia 2016r.

Kochani zaczęły się zapisy na wakacje w Jastarni. Są do wyboru trzy turnusy:
I turnus - 9-16 lipiec
II turnus - 16-23 lipiec
I turnus - 23-30 lipiec


http://formularz.sychar.org/zgloszenie.php


Serdecznie zapraszamy!!! :-)
Ostatnio zmieniony przez 2016-04-23, 00:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bosa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-22, 12:00   

A jakieś ceny można prosić :->
 
 
groszek1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-22, 13:03   

Witajcie
Prosze o informacje czy jesli wysłałam swoje zgłoszenie podając w rubryce nazwiska i pesele pozostałych członków rodziny to powinnam jeszcze wyslac osobne zgłoszenia dla każdej z tych osób?
 
 
LDA
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-22, 16:43   

groszek1 napisał/a:
Witajcie
Prosze o informacje czy jesli wysłałam swoje zgłoszenie podając w rubryce nazwiska i pesele pozostałych członków rodziny to powinnam jeszcze wyslac osobne zgłoszenia dla każdej z tych osób?


Możesz, bo to troszkę ułatwi nam pracę, próbujemy tworzyć listy "półautomatycznie" i wtedy w odpowiednie rubryki przypisywane są dane w tabeli, a my mamy ciut mnej pracy. Także jeszcze przy tych zgłoszeniach jak ktoś może, to niech te dane wypełni podwójnie. A od jesieni korzystając z doświadczeń turnusów wakacyjnych, mamy nadzieję udoskonalić nasze formularze... :-)
 
 
joasia.p.
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-22, 18:39   

a coś więcej o Jastarni? jakieś ceny , pokoje czy domki? jak to wszystko wygląda już na miejscu, w sensie rozkład dnia , posiłki itp.itd.
Bo jestem "zielona " w tym wszystkim , a ochota na wyjazd ogromna. ;-)
 
 
bosa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-24, 17:02   

dalej nic o Jastarni :-(
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-24, 18:17   

zaraz popędzę organizatorów turnusów w Jastarni - a na razie poczytajcie sobie o Jastarni z 2015 roku - wielkich zmian nie będzie - poza liczbą miejsc na turnusach (po 60).
zdradzę, że najbardziej oblegany jest, na razie, turnus I - 9-16.07 - właściwie to zaraz powstanie lista rezerwowych....
z Bogiem.
 
 
LDA
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-24, 18:45   

bosa napisał/a:
dalej nic o Jastarni :-(


Kochani proszę Was jeszcze o chwilę cierpliwości.... i zrozumienia....
Osoby odpowiedzialne za Wakacje z Sycharem w Jastarni mają obecnie "na głowie" jeszcze organizację Rekolekcji Wiosennych w Laskowicach, które odbędą się w połowie maja 2016
Wiem również, że Ośrodek Duszpastersko-Rekolekcyjny w Jastarni podniósł w tym roku lekko ceny za pobyt... Jednak jeżeli, ktoś z Was ma zamiar tam się wybrać to niech się zapisuje... bo w tym roku turnusy liczą ok. 60 miejsc - tak jak napiasała powyżej "Balba", a jeżeli podane później ceny/warunki nie będą Was satysfakcjonować, możecie wysłać maila z informacją o rezygnacji.... na adres: wakacje@sychar.org
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-25, 09:55   

UWAGA:
ZAPEŁNIŁY SIĘ JUŻ LISTY NA WSZYSTKIE TURNUSY W JASTARNI!!!!!! kończymy zapisy!

jeszcze w tym tygodniu roześlemy nr konta do wpłaty zaliczek - 100 zł OD KAŻDEJ OSOBY (za dzieci także) - osobom z listy podstawowej. Pozostałe otrzymają informacje, że są na liście rezerwowych.
 
 
spinka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-25, 14:48   

Naciłam trzy razy wyslij formularz i przyszły mi 3 potwierdzenia zgłoszenia.Nie wiem co teraz zrobic czy to zrobiłam wielki kłopot :roll:
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-25, 15:08   

Spina zapiszemy raz a skasujemy potrójnie :mrgreen: :lol: żart

spoko damy radę
 
 
spinka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-25, 15:17   

Dziękujeeeee bardzo :-D Ale nam się ekipa Rychwałdzka szykuje :-D Już się nie możemy doczekać :-D
 
 
pyahoo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-25, 19:28   

Witam zapisałem siebie żonę i dzieci. Proszę powiedzieć gdzie i ile mam wpłacić?

Dominik
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-25, 19:39   

Dominiku
Niedługo dostaniesz list z numerem konta. Wpłacamy po 100 zł zaliczki od każdej zapisanej osoby.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 6