Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacje z Sycharem 2016 - Rzepiska 20-28VIII
Autor Wiadomość
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-10, 14:50   

A ja wyjdę w góry prosto z kanapy. Ale co roku tak robię, więc mnie to nie martwi.
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-10, 16:42   

Jedna napisał/a:
A ja wyjdę w góry prosto z kanapy. Ale co roku tak robię, więc mnie to nie martwi.

Ty to się lepiej martw o chorobę wysokościową 8-) z tej Twojej płaskiej i nizinnej Wielkopolski w samiuśkie Tatry :-P
o, i dlatego masz obawy przed jazdą w górę i w dół - zapraszam na trening do Lublina, najlepiej w zimie, lub na serpentynki bieszczadzkie ;-)
 
 
marcinekstar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-10, 21:41   

TO ja zapraszam Was w''świetokrzyskie gorki i pagórki'' na lekkie przebiegi ,
a nie ukrywam , ze super zaprawa przed TaTRAMI,
osobiscie testowane :-)
 
 
Hipek
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-11, 21:01   

Witam, małe ogłoszenie, nasz kolega Leszek z Rydutów jedzie sam, może kogoś lub z kimś się zabrać
Rzepiska 20-28.08 tel.728 820 874
Ogłoszenie dla Śląska i okolic. :-)
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-15, 19:35   

Kochani,
jutro roześlemy informacje dotyczące pierwszego dnia - od której możemy przyjeżdżać, o której pierwszy posiłek - rozpoczniemy obiadokolacją - i o której, co najważniejsze, przeżyjemy pierwszą wspólną Mszę Św.
Prosimy Was o przywiezienie ze sobą gier planszowych, wartościowych filmów (mamy rzutnik, będzie kino :-D ) oraz piłek, rakietek itp.
Mamy do dyspozycji kuchenkę - czajnik, kubki, lodowkę - ale weźcie ze sobą kawy, herbaty, cukier, mleko, coś do kawy.... :->
i koniecznie peleryny od deszczu, czapki i kapelusze od słońca, plecaki, dobre buty, kijki (jak ktoś je ma), legitymacje szkolne dla dzieci (zniżki np. przy kupnie biletów do Tatrzańskiego Parku Narodowego).
Dobrej nocy, z Bogiem.
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-17, 08:27   

Kochani,
do Rzepisk możemy przyjeżdżać OD GODZINY 15!!! po obiedzie.
Rozpoczniemy obiadokolacją o g. 18 i Mszą Św. o g.20.
Roześlę wszystkim przydział do pokojów, aby nie było zamieszania na miejscu.
Do zobaczenia,
Z Bogiem.
 
 
gogol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-22, 10:58   

pozdrawiam odpoczywających w Rzepiskach.Wakacje w Zakrzowie -REWELACYJNE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-22, 18:27   

Rzepiska pozdrawiają :mrgreen:

A Zakrzów rzeczywiście był wspaniały. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-31, 14:32   

No i turnus w Rzepiskach też się skończył. :-(

Jeszcze nie zdążyłem uporządkować zdjęć, a tutaj już należało wrócić do pracy.
Przypominam, że kto chce się podzielić swoimi zdjęciami, to proszę o kontakt ze mną na priv lub telefonicznie. Chciałbym przygotować zdjęcia wszystkich dla wszystkich.

Jako wspomnienie turnusu zostały mi tylko różowe dziecięce spodenki (na mnie zdecydowanie nie pasują, nie mówiąc o kolorze). ;-)

Właściciela spodni (lub raczej jego rodzica) proszę o kontakt na priv.
Mi się takie spodnie do niczego nie nadadzą. :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-31, 16:27   

Jacek-sychar napisał/a:
Mi się takie spodnie do niczego nie nadadzą. :mrgreen:


A może Jacku do twarzy Ci w różowym? :lol:
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-31, 17:18   

twardy napisał/a:
A może Jacku do twarzy Ci w różowym?


Gdybym zrzucił z 50 kg i zmalał o 0,5 m, to może bym i nawet sprawdził, czy mi do twarzy w różowym. :-P
 
 
AWS
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-31, 19:30   

Ej tam, ej tam pięknemu we wszystkim do twarzy! :mrgreen:
 
 
marcinekstar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-31, 19:57   

Jacku ,a czemu tylko jako wspomnienie te gatki rozowe , a gdzie te piekne widoki, przeciez Krzyżne zaliczyles w asyscie :-D :-D :-D
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-31, 20:24   

marcinekstar napisał/a:
Jacku ,a czemu tylko jako wspomnienie te gatki rozowe , a gdzie te piekne widoki, przeciez Krzyżne zaliczyles w asyscie :-D :-D :-D


OK!
Zmieniam komunikat.
Ktoś zostawił w Rzepiskach różowe spodnie dziecięce. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na priv.
Czy taki komunikat nie jest nudny?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 4