Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
WAKACJE Z SYCHAREM 2016
Autor Wiadomość
Balba
[Usunięty]

  Wysłany: 2016-01-28, 07:57   WAKACJE Z SYCHAREM 2016

W tym roku planujemy następujące wyjazdy wakacyjne:

- 1-3.07 - Białowieża
- 1-7.07 - Ciechocinek (dla małżonków powracających do siebie)
- I turnus 9-16 lipca 2016r. - Jastarnia
-II turnus 16-23 lipca 2016r. - Jastarnia
-III turnus 23-30 lipca 2016r. - Jastarnia
- http://odr-jastarnia.e-meteor.pl/
- 7.08 - 14.08 - Nysa - u Ks. Pawła - http://www.ddf.nysa.pl/
- 13-21.08 - Zakrzów - http://www.zakrzow2.caritas.pl/
- 20-28.08 - Rzepiska k/Bukowiny Tatrzańskiej - http://www.rzepiska.marianie.pl/

Na każdym turnusie będzie kapłan.
Mamy po ok. 60 miejsc na turnusach - oprócz Białowieży i Ciechocinka.
Staramy się organizować wakacje w bardzo przystępnych cenach - niedługo zamieścimy informacje o kosztach pobytu w poszczególnych ośrodkach.

Zapisy rozpoczniemy w marcu/kwietniu, wtedy też założymy oddzielne tematy dla każdego turnusu.
Czekajcie cierpliwie na dalsze informacje i planujcie urlopy :->

Z Bogiem.
Ostatnio zmieniony przez 2016-03-30, 22:16, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Sama_ja
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-29, 20:36   

Czy w marcu, kwietniu będzie wiadomo że są dodatkowe turnusy w Jastarnii?
 
 
LDA
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-29, 21:32   

Sama_ja napisał/a:
Czy w marcu, kwietniu będzie wiadomo że są dodatkowe turnusy w Jastarnii?


Mamy nadzieję, że taka informacja pojawi się wczęśniej czyli na przełomie lutego i marca.....
 
 
Sama_ja
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-30, 07:58   

Dziękuje za odpowiedź
 
 
Dorota 6
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-30, 14:23   

Mam pytanie, jestem tutaj nowa, ale już prawie od roku z Wami na forum
- czy ja mogę sama pojechać na ten turnus? jak to wygląda, jeżeli chodzi o nocleg? czy to są domki? czy pokoje? jak wygląda zakwaterowanie? czy trafiam do pokoju, gdzie też będzie ktoś sam? Pytam, bo nie wiem jak to wygląda, nie znam nikogo z Was osobiście, a chętnie poznam, dlatego chciałabym pojechać.
Myślę o Jastarni.
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-30, 15:35   

Doroto

Jechać może każdy. Jest wiele osób samotnych, zdażają się małżeństwa, są też samotni rodzice ze swoimi dziećmi. Po prostu Suchar w czystej postaci.
Standard mieszkania zależy od ośrodka. Na początku szczegółowych informacji o danym turnusie będzie podane, jakie są warunki mieszkaniowe. Z reguły pokoje są 2-5 osobowe. Najczęściej mieszkamy w ośrodkach rekolekcyjno-wakacyjnych Caritasu. Po jest tam po prostu najtaniej. Mamy zapewnione wyżywienie. Najczęściej 3 posiłki dziennie, choć czasami może być to zamienione na dwa posiłki (przy wycieczkach całodniowych).
Poczekaj jeszcze trochę na szczegółowe dane.
 
 
Bonaqua
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-30, 19:47   

Jacek-sychar napisał/a:
Po prostu Suchar w czystej postaci.


:mrgreen:



Ja bym do Nysy chciała. A mam pytanie - gdyby mąż nie mógł/nie chciał jechać - mogę sama? Przyjeżdżają kobiety bez dzieci, bo zastanawiam się, czy da radę skompletować pokój..
 
 
LucyN
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-30, 20:18   

Z jak małym dzieckiem można jechać na takie rekolekcje? I jak one wyglądają?
 
 
joasia.p.
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-30, 22:26   

Też może bym się wybrała ale mam dwoje dzieci . Czy to da rade ? dla mnie pożytek dla nich jakieś wakacje bo na inne na pewno nie będzie mnie stać .
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-30, 22:31   

Bonaqua napisał/a:
mam pytanie - gdyby mąż nie mógł/nie chciał jechać - mogę sama?

oczywiście, że tak! przyjeżdża wiele samotnych osób, a o pokoje się nie martw :-D

LucyN napisał/a:
Z jak małym dzieckiem można jechać na takie rekolekcje?

nie mamy żadnych ograniczeń wiekowych :->
to nie są rekolekcje, tylko wakacje! - codziennie mamy Msze Św., proponujemy różne aktywności - wycieczki, spacery, zajęcia sportowe, filmy, ogniska, śpiewogrania, gry planszowe itd. itp. - ale wszystko w wolności, każdy wybiera dla siebie to co Mu pasuje, albo....leży do góry brzuchem :-D
na każdym turnusie jest kapłan - zatem można skorzystać z możliwości spowiedzi i rozmowy...

gorąco polecam, jeżdżę na takie wakacje od dawna i zawsze mi tęskno do następnych ;-)

Z Bogiem.
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-30, 22:31   

joasia.p. napisał/a:
Też może bym się wybrała ale mam dwoje dzieci . Czy to da rade ? dla mnie pożytek dla nich jakieś wakacje bo na inne na pewno nie będzie mnie stać .


Jak najbardziej.
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-30, 22:34   

joasia.p. napisał/a:
Też może bym się wybrała ale mam dwoje dzieci . Czy to da rade ?

oczywiście, że da radę - ja też jeżdżę z dwójką dzieci, wiele jest takich Mam i dużo dzieci - będą miały towarzystwo - zapraszamy!
Dobrej nocy.
 
 
landis85
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-30, 23:27   

ja pierwszy raz na sycharowe wakacje pojechałam w góry pociągiem z dwójką dzieci w wieku niespełna 3 i 5 lat, jechaliśmy 12 godzin pociągiem (oczywiście nie sama a z sycharkowymi koleżankami i ich dziećmi) to była wyprawa :mrgreen: , najlepsza i do dziś z dziećmi ją wspominamy
oczywiście po tej wyprawie były jeszcze inne 8-)
 
 
marcinekstar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-31, 13:28   

Balba, o tym , ze wiele jest takich ''mam'' to ja wiem, a tatusiach cisza ,
przeciez chyba tez byli obecni na wakacjach i nie tylko z dziecmi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10