Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Wątek JMG
Autor Wiadomość
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-02, 18:51   

A co do dyktafonów nie ma? Dowody się gromadzi.
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-02, 18:51   

Zapraszamy do domu gości - mamy świadków. :mrgreen:
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-02, 18:52   

Prowadzimy dziennik zdarzeń.
 
 
parvati
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-02, 19:21   

Mała społeczność....
I co? I tak chcesz spędzić resztę życia - schowana przed opinią tej małej społeczności w domu, w którym mąż znęca się psychicznie nad Tobą (i niedługo pewnie dziećmi)?
 
 
kenya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-03, 10:12   

JMG piszesz:
Cytat:
Nie mam pewności co do własnej osoby, postępowania, czasem, CZĘSTO!


Skąd pochodzą te wątpliwości?

Cytat:
boję siē, że jestem psychopatką, ktöra krzywdzi bliskich.


psychopaci nie miewają ŻADNYCH rozterek typu: krzywdzę kogokolwiek - nie mając empatii nie rozpoznają czyichś uczuć, nie czytają ich, zatem nie czują się za nie odpowiedzialni.

To w skutek własnych przemyśleń tak się "tutułujesz" czy też ktoś zapodał Ci taką definicję Ciebie?

JMG- czy bierzesz jakieś leki?
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-03, 10:38   

To się nazywa skuteczne pranie mózgu. Wtedy można rzeczywiście mieć wątpliwości, czy ze mną jest coś nie tak. Przemocowiec atakuje, pierze mózg, a ofiara pomału zaczyna myśleć, że rzeczywiście jest z nią coś nie tak, bo przecież to ona nie daje rady tego znosić, jest słaba i potrzebuje pomocy, więc podejrzewa, że przemocowiec ma rację. I takie błędne koło. Z którego trzeba czym prędzej wyjść. Także polecam środki lekko psychotropowe na nabranie dystansu na jakiś czas.
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-03, 10:52   

Metanoja1 napisał/a:
Także polecam środki lekko psychotropowe na nabranie dystansu na jakiś czas.

Oczywiście brane po konsultacji z lekarzem.
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-03, 10:54   

No jasne, zresztą są chyba nie do kupienia bez recepty.
 
 
JMG
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-17, 18:40   

Metanoja1 napisał/a:
A co do dyktafonów nie ma? Dowody się gromadzi.

Jakoś to takie ..trudne...mam"polować" na własnego męża? Miłośc wiernośc i UCZCIWOŚĆ małżeńska...
 
 
JMG
[Usunięty]

  Wysłany: 2016-05-17, 18:44   

Metanoja1 napisał/a:
Zapraszamy do domu gości - mamy świadków. :mrgreen:

OOO, mąż potrafi tak odwrócić sytuację, że wolę się nie odzywać, bo stwarza totalnie odwrotne "interpretacje", ja w stosunku do metod manipulacyjnych jestem totalnie bezradna...Brzydko to brzmi, ale cytując pewien mem : on pokona mnie doświadczeniem...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9