Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
pytanie do modów o odrzucane bez slowa posty
Autor Wiadomość
lustro
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-21, 22:51   pytanie do modów o odrzucane bez slowa posty

Bardzo proszę, kogoś z modów rozsądnego, o zrobienie "czegoś" w temacie usuwania postów bez słowa.

Spotyka mnie to po raz juz któryś.
Żadna nauka z tego dla mnie nie płynie, poza coraz mniejszym szacunkiem do działalności modów na forum.

Jeżeli jakiś post nie moze byc dopuszczony, to moze dobrze by było napisac mi o tym?
Czasem wystarczyło by usunąć lub zmienić jedno zdanie...słowo...
A tak mam tylko wrażenie, że jest jedna złośliwa osoba, która wobec mnie ma taki "styl" działania. Bo mnie nie lubi.
A nie ma odwagi pokazać, że to ona, wiec robi jak robi. Mając wiele niezdrowej satysfakcji, że teraz ona tu rządzi. I nie musi się tłumaczyć..nawet innym modom, jak szybko post skasuje.

I pomimo moich postów z zapytaniem o usunięty post - trwa milczenie i dalsze usuwanie bez śladu.
Ktoś sie boi przyznać ?
Bo ja tu chyba nie rozumiem o co chodzi.
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-22, 12:46   

Lustro,
zgodnie z regulaminem forum moderatorzy mają prawo usuwać posty i nie mają obowiązku informować o powodach usunięcia postu.
Posty usuwane są wyłącznie z powodu łamania regulaminu. Może warto abyś sobie go przypomniała? My (moderatorzy) robimy to co jakiś czas.
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją moderatorów, to zgodnie z regulaminem masz prawo napisać do administratora forum.
I jeszcze jedno. Pisaliśmy o tym już wielokrotnie, że o usunięciu postu decyduje co najmniej 3 moderatorów, więc Twoje podejrzenia, że jeden z moderatorów sam usuwa Twoje posty bo Cię nie lubi są błędne.
Regulamin nie nakazuje moderacji odsyłania odrzuconych postów do ich autorów. Robimy to jednak w stosunku do użytkownikom, którym odrzucenie postu zdarza się wyjątkowo, o czym byłaś już informowana niejednokrotnie na PW.

pozdrawiam
 
 
lustro
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-22, 17:21   

Dziękuję zeniu

niestety wasze rozumienie łamania regulaminu bywa bardzo kontrowersyjne
wiec moze dobrze by było, zamias w trzy osoby delibrować nad wywaleniem czyjegoś postu w kosmos, odesłać go autorowi do ewentualnej korekty?
to się napewno da zrobić przy minimum dobrej woli obu stron
da się wskazać, co jest nie tak w poście
nie enigmatycznie - łamany regulamin, ale co nie moze sie ukazać na forum

regulamin rzecz nabyta - napewno da się go skorygować, jeżeli jest taka potrzeba
myślę o braku obowiązku odsyłania usuwanego postu, albo wyjaśnienia, dlaczego tak sie stało
takie traktowanie forumowiczów bardzo źle świadczy o stosunku adminów i modów do innych
naprawdę nie widzici tego?

tak się składa, że z działania takiego "sądu kapturowego" nie wynika dla ukaranego likwidacją postu farumowicza nic, poza własnymi domysłami

wiec się nie dziw/dziwcie, że i ja takie domysły snuję, bo nie dajecie mi innego wyboru
grupowo - jak sie okazuje
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-22, 22:50   

Dziękujemy za Twoje uwagi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9