Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
WAKACJE Z SYCHAREM 2016
Autor Wiadomość
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-07, 11:18   

Sama_ja

Cena za osobę dorosłą będzie w okolicach 500 zł, za dzieci w zależności od wieku.
Ostateczne ceny podamy w najbliższym czasie. Właśnie są one ustalane.
Będą one obejmowały: nocleg, wyżywienie i ubezpieczenie.
Dojazd i atrakcje na miejscu we własnym zakresie. :-P
 
 
Leosia08
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-08, 10:34   

Chciałabym bardzo zapisac sie na rekolekcje do Ciechocinka 1-7 .07.16 ale nie wiem czy ryszyły juz zapisy? Czy ktos mogłby mi pomoc? Pozdrawiam
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-08, 10:35   

Nie ma jeszcze zapisów, ale już blisko ...
 
 
Leosia08
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-08, 10:38   

Dzieki za odpowiedz . Bede cierpliwie czekała.
 
 
joasia.p.
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-08, 11:07   

A jesli chodzi o tą Jastarnię to jak rozumiem to jest ten ośrodek rek.JPII z meteora ? czyli domki ?
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-08, 11:24   

Ten sam ośrodek co w zeszłym roku. Nie byłem tam, ale niedługo pojawi się informacja szczegółowa.
 
 
joasia.p.
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-08, 11:37   

ok. czekam na info.
napaliłam sie ale to będzie dla mnie wyzwanie taka podróż przez całą Polskę jak się zdecydujemy , bo dzieciaków zdanie - ważna rzecz :-)
 
 
Sama_ja
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-08, 11:58   

Ja chcę jechać z 7 latkiem i 1,5 roczna cora z Katowic.Boję się jak nie wiem co,ale jak nie zaryzykuję to nie będę wiedzieć czy się uda dojechać :-)
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-08, 12:00   

Czasami ktoś jedzie w taką samą trasę sam samochodem. Może Wam się dziewczyny uda do kogoś załapać? ;-)
 
 
joasia.p.
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-08, 13:01   

moje smyki trochę starsze, syn 12, a córka 6 lat więc myslę,że będzie ok choć nie mówię że się nie boję.. pociągi są , nawet jeden bez przesiadki bezpośrednio z Krakowa , 11,5 godziny... no cóż . damy radę jak będzie potrzeba i chęć. A ja powiedziałam sobie w końcu, że niech mój mąż wie, że potrafię sobie radzić bez niego , że jestem silna ;-)
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-08, 16:10   

W Jastarni są i domki i pokoje z łazienkami - staramy się, aby było jak najwięcej tych drugich....
Formularze "się robią", ale to trochę trwa.....
Dziewczęta - dacie radę :-D
z Bogiem.
 
 
spinka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-08, 21:36   

Wakacje :mrgreen: Juz się nie możemy doczekać :-D :-D :-D
 
 
utka2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-09, 09:37   

widze że skład do Jastarni sie szykuje :) Ja na 90% z dzieciakami jadę, chyba ze jakiś cud sie stanie i mąż zaplanuje wakacje dla nas wszystkich. Jeśli nie - to będziemy w Jastarni
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-14, 08:31   

Kochani,
kończymy kompletować formularze zgłoszeniowe tak, aby zapisy rozpocząć równocześnie na wszystkie turnusy - potrzebujemy jeszcze tygodnia - wytrzymajcie :-D
założymy także oddzielne tematy na każdy turnus ze szczegółowymi informacjami - bądźcie czujni ;-)

Bożego dnia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8