Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA PIASECZNO!
Autor Wiadomość
call_ego
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-07, 01:15   UWAGA PIASECZNO!

Moi kochani :)

Trochę ponad rok temu Małgosia otwierała ognisko na Ursynowie. Troszkę się i ja zaangażowałem i wybrałem się do proboszcza mojej parafii z tą informacją (z ogniska na Ursynowie jest najbliżej do Piaseczna) aby może ogłosić w naszej parafii. I wiecie co usłyszałem? "Ja to bym chciał aby coś takiego było u nas". Zastrzelił mnie! Zacząłem myśleć o większym zaangażowaniu we wspólnotę dzięki której Bóg daje mi łaski pokoju i radości. Myślałem również o wygodzie, bo nie będę musiał dojeżdżać. Proboszcz delikatnie i z wielką cierpliwością tylko dwa razy w ciągu roku dał mi znać, że pamięta o sprawie. Raz zadał mi pytanie " co tam z naszą sprawą?", drugim razem w krótkiej rozmowie dał mi do zrozumienia, że nie chodzi tylko o mnie.

Dnia 2 stycznia br byłem po raz pierwszy na zawierzeniu na Jasnej Górze. Zawierzyłem moją rodzinę, pracę znajomych. Następnego dnia, w niedzielę, wiedziałem, że to już czas na ognisko w Piasecznie. Po prostu obudziłem się i wiedziałem, że już dojrzałem. Po wieczornej mszy świętej poszedłem do proboszcza i porozmawiałem z nim o tym. Ucieszył się. Rozmawiałem również z liderem Sycharu.

Bardzo dużo otrzymałem znaków, że w Piasecznie moja posługa jest potrzebna. Proszę Was o modlitwę za mnie, za proboszcza, za parafię św. Anny i za wszystkich, których PAN przyprowadzi na nasze spotkania.

Piotr
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-07, 01:18   

Piotr lecę z modlitwą :mrgreen:
 
 
call_ego
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-07, 15:49   

Mirakulum napisał/a:
Piotr lecę z modlitwą :mrgreen:


Bóg zapłać dobra kobieto!
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-07, 15:52   

Modlitwą wspieram! :-D

... zwłaszcza, że to poniekąd moje rodzinne strony ;-)
 
 
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-07, 16:37   

Piotr - niech Was Pan Bóg - prowadzi w Swoim dziele.

:-D
 
 
Karolina12
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-07, 20:11   

Piotr- Tarnów dołącza do modlitwy niech nasz Zbawca Wam Błogosławi
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-08, 10:59   

i Lublin, i Lublin!!! niech Was Bóg prowadzi!

znam parę osób z Piaseczna - może się ucieszą... ;-)

z Bogiem.
 
 
awe
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-13, 19:29   

polecam Waszej modlitwie Bełchatów
planujemy rozpocząć na wiosnę .....ksiądz po "kolędzie" też " dojrzał" tzn widzi ogromne spustoszenie jakie sieje :evil:
 
 
administrator 
Administrator


Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 602
Wysłany: 2016-03-19, 18:57   

ZAPRASZAMY serdecznie wszystkich Sycharków i wszystkich, którym sprawa ratowania małżeństw leży na sercu o odmówienie Nowenny do Ducha Świętego w intencji powstającego Ogniska w Piasecznie (planowane otwarcie w środę 20 kwietnia br.).

Link do Nowenny: http://mtrojnar.rzeszow.o...ha/porzadek.htm .

Można się dołączyć do grup modlitewnych na Skype, które ją odmawiają: www.skype.sychar.org .
_________________
A powiadam wam: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych. Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone. Kiedy was ciągać będą do synagog, urzędów i władz, nie martwcie się, w jaki sposób albo czym macie się bronić lub co mówić, bo Duch Święty nauczy was w tej właśnie godzinie, co należy powiedzieć. (Łk 12:8-12)
Przeczytaj...
1. tradycja 12 kroków dla chrześcijan:
"Nasze wspólne dobro jest najważniejsze, indywidualny rozwój zależy od jedności grupy".
 
 
to ja
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-13, 22:38   Nowa w temacie

Witajcie,
Ostatnio byłam na mszy Św. w Piasecznie u Św. Anny. i Dowiedziałam się o tej wspólnocie. Ja nie jestem przekonana, że jest dla wszyskich..... Pomyślałam, że potrzebuję dialogu z moim mężem i weszłam na tę stronę ale odstrasza mnie fanatyzm. Wierzę i wspieram w wierze każdą osobę, ale idąc z duchem czasu chiałabym mieć kontakt z ludźmi takimi, jak ja. Nie mam potrzeby pisania w każdym poście szczęść Boże, albo chwała Panu albo modlę się za Was... No proszę... Tak normalnie nie można pogadać? Mając Boga w sercu i dobre słowo dla bliźnich...
pozdrawiam Was serdecznie :)
M.
 
 
utka2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-13, 23:47   

Można, to ja, można oczywiście pogadać normalnie, pożartować, zwrócić uwagę, nawet odciąć się intelygentnie na zaczepkę.

Co wg Ciebie jest fanatyzmem na tym, bądź co bądź, katolickim forum?

A jacy to ludzie jak ty?
 
 
sanolia
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-17, 18:27   

Dziś na mszy usłyszałam o spotkaniu w środę. Teraz odnalazłam ten wątek.
To cudownie, że będziecie, będziemy ;) w Piasecznie. Cieszę się ogromnie i mam nadzieję zdążyć na spotkanie.
Aż się wzruszyłam :)
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-19, 18:52   Cieszę sie Piotrze,

Szatan robi tak straszne spustoszenia w małżeństwach ,ze potrzebne jest ognisko i w Piasecznie.No to masz wyzwanie.Twoje / wasze doswiadczenia w ratowaniu małżeństwa pomogą innym w kryzysie.
Chciałbym by moja zona Renata tam trafiła.Nie wiem jeszcze jak.Moze dam info proboszczowi w Zalesiu G.?
Pozdrawiam ciepło z Warszawy Piotr A.
Ale Cię odsadziłem na Ekstremalneh Drodze Krzyzowej :) 1,5h przed Tobą :) ważne,ze dotarlismy.
hey
 
 
sanolia
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-20, 21:44   

Dziękuję za dzisiejsze spotkanie, brakowało mi tego, kiedy byłam w kryzysie, a teraz kiedy uczę się na nowo życia z mężem, mam nadzieję odnaleźć tu pomoc.
Bóg zapłać Piotrowi, księdzu Pawłowi oraz uczestnikom, że byliście :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9