Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
pytanie o Wielowątek
Autor Wiadomość
lustro
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-10, 10:19   

Niech mnie ktos oświeci dlaczego w tym dziale nie mogę poprawić literówek w swoim poście, pomimo, że nie minęły jeszcze 3 minuty ??
 
 
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-10, 10:43   

Lustro - ja Cie nie oświecę, bo nie wiem dlaczego w tym dziale nie możesz poprawiać literówek w swoim poście przed upływem 3 minut od jego zatwierdzenie.

Jest jeszcze inny sposób, możesz przed wysłanie postu - go przeczytać, poprawić i wysłać dobrze. :-D

Mogę na Twoją prośbę poprawić te literówki - jeżeli napiszesz dokładnie, które.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Skoro wciąż oponujesz w sprawie poglądów jakie precyzowałaś w odesłanym do Ciebie poście to proszę zapoznaj się z zamieszczonymi tutaj artykułami http://pojdzzamna.org.pl/...pcjaawiara.html - może wtedy będzie dla Ciebie jasne co dostałaś w odpowiedzi na swojego e-maila.
 
 
lustro
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-10, 12:54   

Staram się tak robić Hubcia.
Szczególnie po prośbie Jacka, kiedyś tam, o staranne pisanie.
Ale nie zawsze wszystko dokładnie widać w tym okienku i czasem coś umknie.
Na każdym dziale i wątku można do 3 min poprawić post, ale nie tu.
Stąd moje, zupełnie techniczne, pytanie.
 
 
macko
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-10, 13:06   

To co mnie przeszkadza w sprawie zamkniętego wątku (poza małymi sprawami jak np zwykła ściema podana jako powód jego zamknięcia), to jest to, że nie puszczono argumentów, które były najprostszym możliwym odbiciem argumentów, które się w tym wątku pojawiły.
To, że te argumenty się nie pojawiły nie znaczy, że ich nie ma. Pojawiają się w głowie każdego kto ma podstawową umiejętność logicznego myślenia.
Nie pozwolenie na wyartykułowanie tych argumentów niczego nie rozwiązuje. Wręcz przeciwnie - daje podstawy do myślenia, że ktoś się tych argumentów boi, może, że nie ma na nie odpowiedzi, a więc ma się rację myśląc w ten sposób.
Zostawienie tego w tym stanie, z odpowiedziami które tak łatwo można podważyć, to nie jest dobra robota dla idei, których chce się bronić :(
 
 
lustro
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-10, 13:45   

Zapoznałam się z zalinkowanym artykułem.
Jakoś nie widzę w sobie nic sprzecznego z tym, co jest w nim napisane.

Poniżej zamieszczam swoją wypowiedź z zamkniętego wątku o antykoncepcji.

Wysłany: 2015-12-03, 14:18

Ale ja juz o tym pisałam :->
nie jestem eklspertem, ale myśle, że w tej kwestii zasadniczo sie nie mylę

Powstrzymywanie się od współżycia w okresie płodnym jest postępowaniem zgodnym z Bożym porządkiem rzeczy, uwzględniającym w sposób naturalny dzieło Stwórcy.
Wprowadzanie sztucznych metod ubezpładniający akt jest niezgodne z tym, co powyżej.
Jest nieposłuszeństwem, niezgodą, brakiem szacunku dla Stwórcy, arogancką pychą dążącą do złudnego pomijania Boga w naszych planach.

Tak ja to czuje i rozumiem.

Dla jasności - ten temat akurat mamj przemyslany dośc mocno, na swój osobisty uzytek.
Wiem i rozumiem dlaczego antykoncepcja jest złem w oczach Boga...a co za tym idzie KK.

Potrafić określić zło, a konsekwentnie go unikać to niestety dwie różne rzeczy :-/ :oops:
jesteśmy ludźmi...tylko i aż...upadek, słabość, błąd to nasi nieodłącznym towarzysze.
I to nie jest fajne :-/


Takie mam poglądy, rzecz jasne w pewnym skrócie, ale sedno jest.
I bardzo proszę mi nie wmawiać, że gdziekolwiek pisałam inaczej.
 
 
Bety
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-10, 14:21   

lustro dostajesz uczciwe odpowiedzi na swoje pytania, lecz z jakiegoś względu ich nie przyjmujesz, stąd moje sugestia (i nie tylko moja), byś spokojnie to przemyślała, w pokorze
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-10, 14:22   

lustro napisał/a:
Na każdym dziale i wątku można do 3 min poprawić post, ale nie tu.
Stąd moje, zupełnie techniczne, pytanie.

Sprawdzimy.
 
 
monis
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-10, 14:38   

Lustro, Hubcia, Jacek dajcie już spokój.....

Przez takie przepychanki ktoś nowy, zaglądający tu może tylko zobaczyć kilku kłócących się uczestników pomocowego forum. I może go to zniechęcić.

Po co się kłocić? I tak nikt nikogo nie przekona.
Podajcie sobie ręce na zgodę i zamknijcie ten wątek.

Jest bez sensu.....posty i tak wiszą.....są akceptowane lub nie po paru godzinach.....emocje opadają i się potem znowu niepotrzebnie wznoszą.

Pax miedzy chrześcijany i słuchać Szustaka:))
5 minutek!!!
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-10, 14:42   

Odnośnie braku możliwości poprawienia literówek przed upływem 3 minut.

Był błąd w ustawieniach tego miejsca forum. Poprawione, przepraszamy.
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-10, 14:46   

Monis

Ja jestem za.
Nie staram się niepotrzebnie dyskutować. Staram się jednak odpowiadać, gdy jestem "wywoływany do tablicy".
Ja nie mam siły i czasu na niepotrzebne rozmowy. Wolę pisać do naprawdę potrzebujących.

Lustro
Uważasz, że Ciebie nie puszczamy. Zobacz, ile postów napisałaś na naszym forum. Miej litość nad moderacją.
 
 
lustro
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-10, 15:15   

Bety napisał/a:
lustro dostajesz uczciwe odpowiedzi na swoje pytania, lecz z jakiegoś względu ich nie przyjmujesz, stąd moje sugestia (i nie tylko moja), byś spokojnie to przemyślała, w pokorze
\

Bety

nie jesteś wtajemniczona w temat, nie wiesz tak na prawdę o czym mowa, wiec się powstrzymaj

nie chcę być wobec Ciebie niemiła i bardzo Cie proszę nie prowokuje mnie
czasem lepiej nie zabierać głosu tam, gdzie nie ma się wiedzy w czym problem
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-10, 15:31   

macko, moderacja zamknęła wątek o antykoncepcji, bo przestały w nim być poruszane dylematy moralne z tym związane, lub problemy, które stosowanie lub nie stosowanie antykoncepcji wprowadza do małżeństw (ze szczególnym uwzględnieniem kryzysów), a wątek ten zaczął być omawianiem technicznych spraw antykoncepcji. Ponieważ antykoncepcja jest uznawana przez Kościół Katolicki za zło, tym samym uznaliśmy, że jest to (zgodnie z regulaminem) za sprzeczne z nauką kościoła i tym samym zakończyliśmy dyskusję w tym temacie. Nie my ustalamy naukę kościoła, jego dogmaty i przykazani. My tylko do tego się stosujemy.
 
 
macko
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-10, 16:23   

zenia1780 napisał/a:
macko, moderacja zamknęła wątek o antykoncepcji, bo przestały w nim być poruszane dylematy moralne z tym związane, lub problemy, które stosowanie lub nie stosowanie antykoncepcji wprowadza do małżeństw (ze szczególnym uwzględnieniem kryzysów), a wątek ten zaczął być omawianiem technicznych spraw antykoncepcji.


A nie dlatego, jak napisano, "gdyż zrobił się z niego wielowątek"? Po czym pozwolono na otwarcie nowego "wielowątku"? ;-)
W tym wątku nie przestały być poruszane dylematy moralne.
Sprawy techniczne? Np co? Chodzi o to, że ktoś wchodził w szczegóły działania jakiejś metody? To miał był argument przeciw, jak rozumiem pojawił się po to, żeby rozjaśnić dylematy moralne.
Co jest złego w szczegółach technicznych?

zenia1780 napisał/a:

Ponieważ antykoncepcja jest uznawana przez Kościół Katolicki za zło, tym samym uznaliśmy, że jest to (zgodnie z regulaminem) za sprzeczne z nauką kościoła i tym samym zakończyliśmy dyskusję w tym temacie. Nie my ustalamy naukę kościoła, jego dogmaty i przykazani. My tylko do tego się stosujemy.


Wiele rzeczy jest uznawane przez Kościół za zło. Np zdrada małżeńska. Czy to powoduje, że nie można pisać o zdradzie?
Zła jest też kradzież. Do zastanowienia się czy pisanie, zajmowanie się forum w czasie pracy nie jest okradaniem pracodawcy.
Itd, itd.
Nie wydaje mi się żeby zadawania pytań czy odbijanie słabych argumentów było czymś złym. Jeśli antykoncepcja to zło, to dyskutowanie o niej też :?:

Wasze działania powodują, że powstaje wrażenie, że antykoncepcja jest czymś przeciwko czemu nie ma argumentów, że lepiej to przemilczeć. Ja mówiłem, nie jest to dobra robota.
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-10, 17:04   

Dziękuje za podzielenie się swoimi odczuciami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8