Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
W 2016 ROK Z SYCHAREM
Autor Wiadomość
mgła1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-04, 15:50   

lustro napisał/a:

Mgła1
byłaś w Nysie ??? :shock: to czemu nic nie powiedziałaś?
napewno pomogło by to w naszych dalszych rozmowach :-/ a tak, to lipa...dalej bedziemy się na siebie rzucać z pazurami :-P



Hej, mów za siebie. :-P
Poza tym, tak zwanym przypadkiem, podczas noworocznej mszy usiadłaś z mężem przede mną i podałyśmy sobie dłonie- na znak pokoju. !!!
 
 
zuf
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-04, 23:28   

Dziękuję Wam za ten Nowy Rok.

To był również czas niespodzianek dla mnie:

Zbiorowe zamurowanie po przedstawieniu się oraz wymiana "postów online" z odległości 20 cm pomiędzy moderatorem a użytkownikiem - bezcenne.
Jak to określiła "współczytająca" na żywo ze mną ten "moment": super, nie muszę iść się zalogować co tam sobie napisali :mrgreen:

Ciesze się że poznałem tyle nowych, wartościowych osób, żałuję że mimo wszystko nie starczyło czasu, aby ze wszystkimi porozmawiać.

Ogromne ukłony za organizację, modlitwę i posługę składam w stronę ks. Pawła.

Organizatorom - dziękuję za, że tak powiem, "korektę" pokoju :mrgreen: oraz wspaniałą organizację - widziałem to zaangażowanie i determinację - i oczywiście potwierdzam, jesteśmy umówieniu na luty ze zdjęciami.

twardy napisał/a:
Po sylwestrze, wczoraj, 20 sycharków pojechało na wycieczkę do Pragi. Dziękuję Wam za super atmosferę podczas tej wycieczki, chociaż nie było to dla mnie żadna niespodzianką, bo to normalne podczas wszystkich spotkań z sycharkami.
Pozdrawiam wszystkich sycharków z ogniska wrocławskiego z o.Maciejem na czele :-D


Dołączam się do tych podziękowań, cieszę się że byliśmy tam razem z Wami.

mgła1 napisał/a:
kurde, ja byłam i dalej nie wiem, kto jest kto
no to się sfrajerowałam
czy nie da się następnym razem tak po szkolnemu łazić z nickami ?
głupio mi było pytać "a jaki masz nick?"

no, chociaż z dabo się rozpoznaliśmy :)


A mnie tam nie było głupio. :mrgreen: Dlatego Ciebie poznałem :lol: i wielu z Was tu piszących - mimo, że np. z dabo nie miałem okazji porozmawiać. Pewnie dlatego że gadałem z innymi. :-D

I w końcu:

awe59 napisał/a:

polecam - więcej na ten temat może powiedzieć Zuf i jego żona :-)


Kiedy Ojciec Jak Po Deszczu spowodował przy pierwszej Zgodzie z sobą i Tobą iż oczy zaczęły mi się pocić - to wiedziałem że coś jest na rzeczy.
Wiele dały mi te słowa - jak potrafi wybrzmiewać miłość małżeńska oraz prawdziwe błogosławieństwo. Nasze późniejsze spotkanie z Ojcem i żoną, i słowa, które usłyszałem pomimo, że ja nic o sobie nie powiedziałem - przekonały mnie iż mówił do mnie Bogiem, bo tak celnie tylko On trafia.

Chwała Panu za ten czas.
 
 
Dabo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-05, 01:15   

Balba
jesteś fantastyczną konspiratorką
dziękuję za dotrzymanie tajemnicy ;-)

Ja Was wszystkie trzy , pojedyńczo, z czasem wyłapie. Chyba nigdy, nikt mnie tak nie zamotał.
Ty się Lustro nie ciesz, bo mam dość widoku żony i jej durnowatego uśmiechu.
Miałaś rację, od teraz nie ruszam sie bez zapasowych worów pokutnych. Teraz min to 3, ale wezmę wiecej. :lol: :lol: :lol:
Jak wam zdjąc ten głupi usmiech z ust????????????????????
Twardy, następnym razem Lustro i moja musi zrobić rybkę, kiedy zobaczą swoich byłych na kolanach. Ale jak by co to nikt nic nie wie.
Ta zniewaga krwi wymaga!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
odnowa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-05, 23:55   

Aż żałuję, że nie byłam, choć nie mogłam z wielu powodów, nastrój też nie ten..


P.S. Kurczę, już kilka razy obiecywałam sobie zniknąć z forum, aby nie rozgrzebywać tego wszystkiego w sobie, nie wskrzeszać jakieś nadziei no i lipa :P. Ciągnie mnie tu ciągle do Was :).
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-06, 10:21   

Szanowna "odnowo" - nigdzie nam nie znikaj!!! :-D

odnowa napisał/a:
aby nie rozgrzebywać tego wszystkiego w sobie, nie wskrzeszać jakieś nadziei

widocznie to właśnie Twoja droga (Twój nick mówi sam za siebie) i ....nie będziesz na niej sama :-)

niedługo będą wiosenne rekolekcje, potem wakacje... - zapraszamy Cię, niezależnie od nastroju....

Z Bogiem.
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-21, 00:53   

Wspomnienia z Sylwestra ;-) :mrgreen:

https://youtu.be/xFAfNnsFumY?list=PLEjXq0TzHzblDvzCCz7opdUIFDp2p7B90

https://youtu.be/PZxZI4j6SBw?list=PLEjXq0TzHzblDvzCCz7opdUIFDp2p7B90

Tak sobie po nocach wspominam. :mrgreen:
Kiedy znowu będzie okazja tak zatańczyć?
 
 
mgła1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-21, 12:41   

Przefajne to było :)

Może na wakacjach?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 5