Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Sycharowskie warsztaty 12 krokowe - ZAPISY
Autor Wiadomość
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-19, 20:12   

Kochani forumowicze, na dniach wystartuje grupa tzw bydgoska.

Jeśli ktoś jeszcze się nie zapisał, a ten region Polski byłby dla niego odpowiedni, to serdecznie zapraszam do zapisów. Link tu: http://formularz.sychar.o...czestnikow.html

Jeśli ktoś, kto zadeklarował inny region Polski, chciałby teraz zmienić na Bydgoszcz, to proszę o taką informację (może być do mnie na PW, może być na adres 12krokow@sychar.org).

Jeśli ktoś, z zagranicy, kto zadeklarował udział w innym regionie Polski, a teraz chciałby zmienić, to proszę o pilną informację (może być do mnie na PW, może być na adres 12krokow@sychar.org).

Na ewentualne informacje czekam do najbliższej niedzieli, 24 stycznia włącznie.
 
 
neta1974
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-06, 23:01   

Droga Małgorzato!
Dostałam zaproszenie do uczestnictwa w internetowym programie 12 kroków w grupie bydgoskiej. Warunkiem jest wysłanie deklaracji. Niestety, od kilku dni próbuję po kilkanaście razy dziennie wysłać z różnych maili i za każdym razem dostaję maila zwrotnego, że wiadomość nie dotarła do adresata. Dodam, że wysyłam na adres 12krokow@sychar.org. Trochę jestem zdesperowana, że przez kłopoty techniczne stracę miejsce w grupie, będę więc wdzięczna za jakąkolwiek wiadomość.
Z Bogiem
Aneta
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-07, 14:16   

neta1974,
Twoja informacje przekazalam Malgosi :-D , zapewne sie do Ciebie odezwie.
 
 
neta1974
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-07, 15:27   

kinga2 napisał/a:
neta1974,
Twoja informacje przekazalam Malgosi :-D , zapewne sie do Ciebie odezwie.


Dziękuję bardzo!
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-07, 19:58   

moi kochani, ufam, że już każdy z was (bo nie tylko neta1974) pisała o kłopotach z pocztą, dostał wiadomość i może zacząć pracować w grupie

owocnego kroczenia

PS. byłam w pracy w weekend, normalnie nie miałam czasu na forum ...
 
 
neta1974
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-07, 22:59   

Już wszystko się wyklarowało, dziękuję za pomoc!
Z Bogiem!
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-25, 07:52   

Do wszystkich, gwoli przypomnienia

W formularzu zapisów jest wymagane pole "Nick na www.kryzys.org: "
Oznacza to, że trzeba przejść proces rejestracji tutaj, na forum kryzys.org, tym samym posiadać tutaj aktywnego użytkownika i dopiero potem ewentualnie można zapisywać się na kroki.

Stąd wszystkich, którzy nie podali nicku, proszę o uzupełnienie i ponowną rejestrację na kroki
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-25, 07:54   

Dla informacji - już niedługo ruszy kolejna grupa śląska. Jeśli są jeszcze osoby, które rozważają ewentualne uczestnictwo, zapraszam do zapisów.
 
 
LubięMielone
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-01, 13:15   

Mam do Was pytanie - wysłałam swoje zgłoszenie, podając miasta w których mogłabym uczestniczyć osobiście na spotkania/dojechać. Uzgodniłyśmy Warszawę i od tego momentu cisza ze strony Sycharu i warsztatów... Czy ja czegoś nie dostałam/nie zostałam zakwalifikowana?
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-01, 13:43   

LubięMielone, nadal czekamy na prowadzących z okolic Mazowsza.
Na razie wszyscy są zajęci, prowadzą warsztaty.

Generalnie ta wiadomość powinna trafić do wszystkich, niezależnie od rejonu.

Polecam modlitwę o prowadzących, za prowadzących, za uczestników itp - czyli za całość naszego przedsięwzięcia.
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-08, 14:58   

Cytat:
ZAWIADOMIENIE

GRUPA 27 3M -północ - w piątek 11 marca pierwszy miting zamknięty dla grupy internetowo-stacjonarnej

Gdańska kościół św Barbary ul Długie ogrody 19

18.00 Msza św

19.00 spotkanie w w salce na plebani

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA


 
 
sylwia24
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-30, 14:27   

Witam Was i zwracam się z prośbą - gdzie mogę znależć dla siebie wspólnotę 12 kroków, żeby żyć pełnią życia tak jak Wy? Chodzi mi o okolice Katowic. Mogę gdzieś niedaleko dojeżdżać. Nie wierzę, że nie macie problemów a jednak jesteście życzliwi, uśmiechnięci i OTWARCI czego mi najbardziej brakuje. Coś chcę z tym zrobić i potrzebuję pomocy. Może ktoś kto lepiej się porusza po tym forum wskaże mi jakiegoś linka? pozdrawiam.
Ktoś mi doradził Panią Beatę z Katowic, ale grupa już była skompletowana, dopiero w październiku, ale może coś podeślecie bliższego... nie ukrywam, że szukam pomocy dla siebie.
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-30, 16:50   

sylwia24, zapytaj w naszych ogniskach - Katowice, Żory, Rychwałd (to najbliższe tobie - link do ognisk na stronie sychar.org) jesli jesteś zainteresowana stacjonarnymi warsztatami

Jeśli rozważasz nasze, internetowe, to grupa śląska, mam nadzieję, ruszy w maju (moze czerwcu?).
Wtedy warto się zapisać...
 
 
sylwia24
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-30, 19:12   

Dzięki Gosia. U mnie czwórka dzieci więc internetowo nie da rady. Wolałabym wyjechać i mieć co innego w głowie niż kolacje, bóle brzucha, lekcje itp... W Katowicach już pytałam - masz rację zapytam jeszcze w pozostałych. Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9