Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Chce uratowac moje malzenstwo - prosze o pomoc
Autor Wiadomość
IS7
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-21, 23:59   

No to super, powodzenia!

...obym kiedyś ja mógł się podzielić taką wiadomością.
 
 
tiliana
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-22, 08:16   

Pavel napisał/a:

Nie wiem, gdzie zona byla, nie znam (chyba) wszystkich powodow dla ktorych postanowila wrocic, widocznie jeszcze nie czas na to, abym sie dowiedzial.



Niezła szkoła cierpliwości, co?
Ja czekałam dwa lata, aż mąż się znowu przede mną otworzy. Doczekałam się. Teraz uczę się czekać dalej i nie poganiać go w niczym. I to przynosi efekty. Więc trzymaj tak dalej :)
 
 
kenya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-22, 08:59   

Pavle,
uśmiecham się z radością ilekroć czytam co piszesz. Widzę jak wiele w sobie przerobiłeś, jak długą drogę przeszedłeś, z jak wielką determinacją pracowałeś nad sobą. Teraz kroczysz wyprostowany ale pełen pokory, wciąż pomny że jesteś tylko elementem tej "ukladanki".
Cóż powiedzieć....odkryłeś w sobie pięknego człowieka którym zawsze byłeś a który się ukazał gdy tylko w skutek cierpienia oraz włożonej pracy własnej zdarta została twarda skorupa ego. Myślę, że Twoja żona jest szczęściarą. Moje wyrazy uznania. :-)
 
 
Pavel
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-22, 09:34   

tiliana napisał/a:


Niezła szkoła cierpliwości, co?


Taak, a myslalem ze na rybach sie mozna cierpliwości nauczyć ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8