Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
BÓG NIGDY NIE MRUGA
Autor Wiadomość
karkru19
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-28, 20:10   BÓG NIGDY NIE MRUGA

Czy czytał z Was ktoś ta ksiazke jak w temacie?? Własnie udało mi się ja wreszcie dostać ,jestem na 6stej lekcjii jak narazie bardzo mnie zaciekawiła! a zwłaszcza fragment o przebaczaniu- jesli chcesz przebaczyć cos komus módl sie za niego przez dwa tygodnie ,a jesli ciezko Ci się za Niego modlić popros Boga by nauczył Cie modlic za ta osobe... -musze wypróbować.
Jesli ktoś czytał czekam na Wasze wrazenia
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-28, 20:23   

Jak przeczytasz tą książkę, to czeka na Ciebie jeszcze dwie książki z tej serii, a na pewno druga z serii "Jesteś cudem".
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-28, 20:41   

karkru19, ja czytałam wszystkie
niosą przesłanie i dają moc

(dodatkowo: autorka prowadzi bloga - dla tych anglojęzycznych, polecam http://www.reginabrett.com/regina-brett-blog/)
 
 
karkru19
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-28, 20:41   

Tak wiem sa trzy czesci z tej serii
 
 
karkru19
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-28, 20:43   

GosiaH długo na nia czekałam,bo słyszałam ,ze jest bardzo dobra ksiązka z przesłaniami, ktore duzo daja i pomagaja
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-28, 20:54   

karkru19, ja czytałam po fragmencie, by się jakoś tak wzmacniać.
Najbardziej podobały mi się takie realne przykłady - Bóg jest tu i tu, działa tak i tak
przez ludzi i w ludziach

pamiętam, chyba najbardziej, opowieść o mężczyźnie "który mógł"
mógł jechać do pracy
mógł zawieźć dzieci na zajęcia
mógł komuś pomóc itp
bo to był jego wybór
bo przecież mógł a nie musiał !

no, mniej więcej o to chodziło
to Regina umie pisać, więc to ją warto czytać
 
 
kasia.g
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-22, 18:34   

W empiku można również kupić coś w stylu kalendarza tej autorki na 2016 rok pt. "Twój dziennik" 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień, przejrzałam i zastanawiał się nad zakupem :-)
 
 
Balley
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-01, 10:56   

Przeczytałam wszystkie trzy i ze szczerym sercem mogę polecić! Autorka w bardzo prosty i naturalny sposób ujmuje wszystkie ważne sprawy i pokazuje inny sposób patrzenia na życie ;)
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-01, 15:05   

Wypożyczyłam i ... nie przeczytałam, podchodziłam parę razy... do mnie nie przemawia.
 
 
gogol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-01, 20:17   

Danusiu dla mnie rewelacja :-P
 
 
lilu
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-08, 19:41   

Ja również czytam, zamierzałam zdobyć już spory czas temu, a akurat teraz w tym najtrudniejszym dla mnie okresie jest jak znalazł. Jak tylko czuję, że pogrążam się w rozpaczy, to prócz modlitwy sięgam właśnie po nią. I pewnie jeszcze wrócę do niektórych wątków, bo są jakby szyte na miarę dla mnie. Autorka z mojej perspektywy nie pisze rzeczy odkrywczych, a raczej dobitnie zwraca uwagę na pewne prawdy, z których doskonale zdajemy sobie sprawę, ale czasem, nie wiedzieć czemu, wolimy się do nich nie przyznawać i o nich nie myśleć.
 
 
Ania65
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-09, 06:47   

Czy to jest coś w stylu Jezus mówi do ciebie?
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-09, 15:27   

Ania65 napisał/a:
Czy to jest coś w stylu Jezus mówi do ciebie?
Aniu, nie wiem jak odpowiedzieć. Te opowieści w książkach Reginy Brett, dla mnie, to jak świadectwa zawierzenia , świadectwa działania Boga w życiu ludzi. Mogę ci pożyczyć jak się spotkamy :mrgreen:
 
 
Ania65
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-10, 06:50   

Dzięki Gosia ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9