Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Jana cytaty i myśli - moja twórczośc poetycka
Autor Wiadomość
Johnas
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-19, 23:33   Jana cytaty i myśli - moja twórczośc poetycka

witajcie kochani chce z wami się podzielić moją twórczością poetycką to co pisze to pisze moje serce i życie poniżej przedstawiam wam kilka moich cytatów oraz myśli pozdrawiam was ciepło

Cytaty

" Modlitwa jest najpiękniejszym darem serca jaki można ofiarować drugiemu człowiekowi "

" Życie jest jak książka jest ciekawe i ma kilka rozdziałów a każda strona jest inną jego chwilą "

" Prawdziwe piękno Miłości ukryte jest w sercu człowieka bo ono jest po to by nim kochać "

" Miłość pozwala przebaczyć bo Miłość pozwala kochać "

" Nadzieja pozwala uwierzyć że to co niemożliwe może stać się możliwe "

" dobrem żyj i dobro głoś bo dobrem jest sam Bóg "

" zmienić się to znaczy pozwolić Bogu na działanie i obecność jego w swoim życiu "

" prawdziwym świadectwem Wiary jest życie człowieka bo tak jak żyje tak Wierzy "

" iść drogą swego Powołania to iść drogą Miłości i Krzyża oraz Przebaczenia "

" to nie czas leczy rany lecz rany leczy modlitwa "

" nie ma prawdziwej Miłości bez Krzyża bo tam gdzie jest Krzyż tam jest prawdziwa Miłość bo prawdziwa Miłość wiedzie poprzez Krzyż "

" gdy cierpisz chwytasz się Krzyża Chrystusowego i mówisz z twego Krzyża płynie Moc o Panie Moc która dodaje sił aby wytrwać w cierpieniu "

" pięknie żyć to pięknie się modlić "


Myśli

kiedyś zapytałem Chrystusa pokaż mi o Panie na czym polega prawdziwe życie na co Pan odpowiedział mi prawdziwe życie polega na kochaniu drugiego człowieka przebaczeniu i niesieniu mego Krzyża

niebem na Ziemi dla mnie jest życie we wspólnocie Kościoła pośród braci i sióstr którzy modlą się za mnie a ja za nich modlę się mając ich za swoich Przyjaciół w Chrystusie Jezusie Panu naszym którzy zawsze mnie pocieszą i weprą dobrym słowem i nigdy nie odrzucą

całe moje życie ma być tym co dla mnie przygotowałeś twoją koroną cierniową twoim Krzyżem z drogi twej a może kamieniami z Golgoty na którą szedłeś czy chcesz abym tak żył bo chcesz bym cię poznał i zobaczył czym jest prawdziwe życie w tobie

bo w życiu chodzi o to że Bóg doskonale wie o tym że każdy człowiek jest trudny nawet ja i każdy małżonek ma trudne małżeństwo każdy kapłan ma trudne kapłaństwo każdy samotnik ma trudną samotność i każdy konsekrowany ma trudne życie konsekrowane ale najpiękniejsze jest to że Bóg mówi ja kocham najbardziej właśnie tych trudnych ludzi którzy niosą ten krzyż którym ich doświadczam

nigdy nie byłem lepszy od innych o Panie raczej byłem ten gorszy od innych bo chory na nogi i modlący się za innych ale najważniejsze że wciąż twój i dziękuje ci że także kochasz takich ludzi jak ja
 
 
mare1966
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-20, 10:51   

Cześć.

Na poezji się nie znam , :mrgreen:
ale jak coś od serca
to trzeba docenić i podziękować .


napisałeś gdzieś :
Cytat:
jedyna osobą która może nas kochać i którą my możemy kochać jest nasz współmałżonek gdy odchodzi nie mamy już kogo kochać i być przez kogo kochani i to by było na tyle pozdrawiam


....... i błąd
Kochać możesz każdego i przez każdego być kochanym .
Przez każdego inaczej .
Wstań z kolan przed żoną ,
bo ci nie służy na nogi , sam pisałeś :mrgreen:
Oddal się od niej , aby ci świata nie przysłaniała i rozejrzyj wokół .
Nauczyć się radości , a nie cierpiętnictwa
wszak wybierasz się do raju , czyż nie ?
Pokaż SOBIE żeś chłop twardy , to i żona się zdziwi .
Córki nie odpuszczaj , takie kilkulatki kochają tatusiów ,
nie to co mamy ( które zazdroszczą ) .
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-20, 19:28   

Podobają mi się Twoje myśli. Fajnie, że się nimi podzieliłeś. :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10