Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
techniczny dostep do wlasnych postow w schowanym watku.
Autor Wiadomość
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-19, 14:56   

GregAN napisał/a:
Przy okazji - gdzie jest Domibu?,
Sytuacja wręcz identyczna.


Na prosbe Domibu, z waznych powodow, jej watek zostal przesuniety na zamkniete forum, bez dostepu ogolnego. Dopoki sama zainteresowana nie wyrazi takiej checi dostep do jej watku nie bedzie mozliwy.
 
 
lustro
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-19, 15:03   

GregAn - wiedziałeś, że jest tu tajne forum niedostępne dla ogółu?


A czy ktoś mnie zapytał, czy może sobie usunąć moje posty z mojej historii ???

Niech sobie Domibu zamyka wątek w "cichym kątku" tego forum, ale proszę w takim razie o zwrot moich postów.
One nie należą do domibu, ani do moderatorów. Przynajmniej dla mnie moje własne posty powinny być dostępne.

Proszę więc o zwrot.


Swoją drogą piękna praktyka - tak cichaczem - myk i znikł...
czy moderatorzy nie nadużywają swoich możliwości?
Czy nie macie teraz wrażenia, że dzieje się tu coś dziwnego i być moze mamy do czynienia z tą sama panią psycholog, która działa...na szkodę ?
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-19, 15:11   

Cytat:
A czy ktoś mnie zapytał, czy może sobie usunąć moje posty z mojej historii ???


Nikt niczego nie usuwal, sa w tej chwili niedostepne, ale istnieja.

Cytat:
Niech sobie Domibu zamyka wątek w "cichym kątku" tego forum, ale proszę w takim razie o zwrot moich postów.
One nie należą do domibu, ani do moderatorów. Przynajmniej dla mnie moje własne posty powinny być dostępne.


Nie wiem czy to technicznie jest mozliwe, zapytam.

lustro napisał/a:
Swoją drogą piękna praktyka - tak cichaczem - myk i znikł...
czy moderatorzy nie nadużywają swoich możliwości?


Jak juz pisalam to nie decyzja moderatorow tylko wazny powod autorki watku. Poniewaz nie jestem upowazniona do ujawniania go na forum otwartym zachecam zainteresowanych do kontaktu z Domibu na pw w tej sprawie. Ona nie odeszla z forum tylko nie prowadzi chwilowo swojego kacika.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-19, 15:28   

lustro napisał/a:
GregAn - wiedziałeś, że jest tu tajne forum niedostępne dla ogółu?


Lustro przeciez wszyscy wiedza o podforach z ktorych sie sklada forum i ze nie do wszystkich jest dostep ogolny- np. forum 12 krokow, forum moderatorow... Sa to grupy zamkniete . Nawet modzi nie wszedzie maja dostep z uwagi na zachowanie intymnosci wypowiedzi np. w 12 krokach-tam wchodza tylko ci ktorzy sa w konkretnej grupie i osoby prowadzace ja. Tak funkcjonuje to forum.
 
 
lustro
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-19, 16:34   

Kinga2

Moze i wszyscy wiedzą
choc mam wątpliwości

To nie zmienia postaci rzeczy, że moje posty, które zostały ukryte i uniedostepnione mnie nawet w mojej własnej historii, należą do mnie, a nie do Domibu.

Dlatego proszę o zwrot ich na moją historię.

Podkreślam - te posty nalezą do mnie a nie do Domibu, moderatorów itp.
Nikt bez wiedzy i zgody Domibu nie przenosił by jej wątku w strefę zamkniętą.
Tak samo należy traktować wszystkich użytkowników forum - mnie nikt nie zapytał o zdanie.

Więc proszę o zwrot. To moja własność, można rzec - intelektualna.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-19, 18:09   

lustro napisał/a:

Dlatego proszę o zwrot ich na moją historię.


Juz pisalam , ze nie wiem czy jest taka mozliwosc techniczna.
Podalam info do admina jak sie wypowie- to posty wroca do twojej historii, jesli to mozliwe lub ci napisze , ze "nie mozna" jesli takiej mozliwosci nie ma.
 
 
lustro
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-19, 18:48   

Jak zwykle - spychologia stosowana.
Niewygodne teksty przenosi sie do działu technicznego, a co sie komu uwidzi, to sie kasuje.

Domagam sie zwrotu moich postów.
Zachowujecie się tak, jak byście mieli prawo dysponować wszystkim i wszystkimi.
Ciekawe, że nikt nie pytał tylko sobie zablokował.
To dlaczego nie blokuje bez pytania innych juz dopuszczonych postów innych uczestników forum?

Powiecie mi zaraz, ze to dla dobra Domibu.

Poczytajcie sobie wątek rafala...dowiecie się dla jakiego dobra.
Facet jest w rozsypce dzieki działaniom jakiejsc pani psycholog. Tu się go stawia na nogi i pociesza.
Ale równocześnie takiej Domibu mówi się, że dobrze robi...a najlepiej schowac cały jej wątek. Po co ma być kontrowersyjna sytuacja na forum?

A swoją drogą - nie przyszło wam do głowy, że to moze zona rafała ta cała domibu?

Proszę oddać mi moje teksty i przestać sobie przywłaszczać cudzą własność.
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-19, 22:25   

Droga Lustro

Na prośbę użytkowniczki "Domibu" jej wątek został z ważnych powodów schowany. Dzisiaj został ten wątek przywrócony również na jej prośbę. Tym samym zostały przywrócone również Twoje posty.

Tak, schowanie wątku Domibu było dla jej dobra i na jej wyraźną prośbę.
Tak, schowaliśmy wątek bez pytania wszystkich użytkowników o zgodę.

Jeżeli poczułaś się urażona, zniesmaczona, zdenerwowana, ...
tym, że staraliśmy się chronić jedną użytkowniczkę naszego forum z naruszeniem Twoich praw autorskich do Twoich postów, to Cię bardzo przepraszam. Gwarantuję jednocześnie, że następnym razem zrobimy tak samo i nie zważając na nic, będziemy starali się chronić naszych użytkowników.
Ty oczywiście masz prawo mieć do nas pretensje i je wyrażać. Ja już przyzwyczaiłem się, że chyba będę zmuszony zmienić nick na "łysa kobyła", bo co bym nie zrobił, to co chwila ktoś musi się po mnie "przejechać".
Niech to będzie moja lekcja pokory i służby dla dobra naszego forum.

Pozostaję nieustannie z wyrazami pokory
 
 
duzapanna
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-19, 22:37   

Pozwolę sobie się wtrącić w wątek, bo wydaje mi się że warto coś uporządkować.
Mamy na forum regulamin, na który wszyscy zgadzamy się przy rejestracji. A w nim punkt:
11. Moderatorzy mogą ingerować według uznania w temat na różne sposoby (zamknięcie, przeniesienie, podzielenie, usunięcie itd.).

Dodatkowo pamiętajmy że wypowiedzi na forach internetowych nie są dziełami w rozumieniu prawa autorskiego. Dlatego dysponować nimi (w sensie ukrywać, usuwać) ma prawo moderator. Z tego co wiem na naszym forum praktykuje się odsyłanie do autora jego postu, jeśeli nie został zatwierdzony. To jest duża uprzejmość ze strony moderatorów, bo nie mają oni takiego obowiązku. Jeżeli ktoś chce mieć pewność, że jego wypowiedzi nie odpłyną w niebyt, powinien je sobie kopiować przed wysłaniem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10