Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
JESIENNE REKOLEKCJE WTM "SYCHAR"
Autor Wiadomość
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-26, 21:40   

EL. napisał/a:
Jakiś podmuch popchnął nas , tak wielu, do zapisania się do tego Ruchu....ale czad !!


A ile tych osób się zapisało?
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-26, 21:43   

Zdziwisz się Twardy.....ale jak jak się wpisywałam, to byłam chyba 40.....a za mną jeszcze było sporo osób.....o Ty na to ??
A uroczyste, wspólne, przy świadkach , odczytywanie modlitwy ....było poruszające . Duże przeżycie! EL.
 
 
Krzysztof123
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-26, 21:45   

Hej Robert. . na stronie "Miłujcie się jest o tym mowa, że w dniu 24 października na rekolekcjach Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar zapisało się do RWS 35 osób :)
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-26, 21:52   

EL. napisał/a:
jak jak się wpisywałam


Popatrz, tyle lat musiało minąć zanim wstąpiłaś do RWS-u. To dokładne tak jak u mnie ;-)


Krzysztof123 napisał/a:
w dniu 24 października na rekolekcjach Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar zapisało się do RWS 35 osób :)


Plus 27 osób, które wstąpiło do RWS w Porszewicach = 62 osoby w trzy tygodnie. :mrgreen:
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-26, 22:00   

Noooo Twardy.....zapisałam się, bo przecież....przez wiele lat wypełniałam te zobowiązania RWS...
Super, ze i TY !!

Myślałam, że na Górze Św Anny przed ołtarzem było nas więcej niż 35 osób.
Ale czy to ma znaczenie ??....ważne, zę....i ja tam byłam ! Chwała Panu !! EL.
 
 
robot321
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-27, 07:24   

62 osoby nowe w RWS to wzrost o jakieś 30% , jakby to ujął nasz rekolekcjonista :mrgreen:

Dobrze było się spotkać z wami i popatrzeć jakie pozytywne zmiany zachodzą, widać to było na twarzy każdego Sychara ze stażem 2-3 letnim. Nowe Sycharki musicie się trochę uzbroić w cierpliwość, bo warto być cierpliwym :mrgreen:

No i ta jesień za oknami, cudna, a w górach jeszcze cudniejsza... euforia kolorów. Dziś idę do ogrodu ciąć i przycinać drzewka. Słońce znów świeci, nawet dla Sycharów :shock: dzięki ci Panie!!!
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-27, 10:43   

twardy napisał/a:
w trzy tygodnie

robot321 napisał/a:
62 osoby nowe w RWS to wzrost o jakieś 30% , jakby to ujął nasz rekolekcjonista

Pan Boh je nekonecnie dobry :mrgreen:

I już w grudniu możemy się znowu spotkać :idea: ...w Zakroczymiu na naszych rekolekcjach RWS. Zapisy u naszej Grażynki ;-)
Więcej INFO w temacie: http://www.milujciesie.or...zapraszamy.html

ZAPRASZAMY :!:
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-27, 10:56   

JakubekKaz napisał/a:
I już w grudniu możemy się znowu spotkać ...w Zakroczymiu na naszych rekolekcjach RWS. Zapisy u naszej Grażynki

a potem na sylwestra do Nysy - także z naszą Grażynką, mam nadzieję :-D
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-27, 11:00   

Balba napisał/a:
JakubekKaz napisał/a:
I już w grudniu możemy się znowu spotkać ...w Zakroczymiu na naszych rekolekcjach RWS. Zapisy u naszej Grażynki

a potem na sylwestra do Nysy - także z naszą Grażynką, mam nadzieję :-D


Wszyscy ciągną do siebie, a człowiek musi wybierać ;-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-27, 11:05   

twardy napisał/a:
człowiek musi wybierać

wiesz, terminy nie nakładają się na siebie.... daleko nie masz, a z gór dostałbyś zwolnienie :-D
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-27, 12:24   

Balba napisał/a:
wiesz, terminy nie nakładają się na siebie.... daleko nie masz


Ale oprócz Sycharu każdy ma jeszcze swoje prywatne życie, więc wszędzie nie da się być :-D
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-27, 16:28   

EL. napisał/a:
Świadectwa były dla tych, którzy tam byli....kto nie był...niech żałuje !

Były też inne świadectwa....i wszystkie MOCNE !! EL.


Mnie automobil posłuszenstwa na niedzielę odmówił
Ostatnio zmieniony przez zenia1780 2015-10-27, 16:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-27, 16:33   

Dabo napisał/a:
[Ha,Ha, Ha, chcieli by się ponabijać.


Skąd takie przypuszczenie :shock: ?
Zawsze dobrze słucha się świadectw. Wierzę, że osobom, które je usłyszały bardzo pomogło, zwłaszcza tym najbardziej w tej chwili potrzebującym świadectw ( a kilka takich poznałam na tych rekolekcjach).
Dziękuję Ci Dabo w ich imieniu.
 
 
Dabo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-27, 21:09   

Może namącę znowu w wątku lub podważę czyjąś euforię.
Pytanie dotyczy RWS . Sam bym na to nie wpadł, jednak żona mnie zapytała poco ludzie i tak wypełniający swoje zobowiazania jednej przysięgi, składają drógą identyczną?? Czy to nie jest już jakiś fanatyzm, albo przedobrzanie dobrego?? Kurcze sam kiedyś myślałem o tym, aleeeee
Przecierz napisane jest
Słyszeliście również, że powiedziano przodkom: Nie będziesz fałszywie przysięgał, lecz dotrzymasz Panu swej przysięgi. A Ja wam powiadam: Wcale nie przysięgajcie - ani na niebo, bo jest tronem Bożym; ani na ziemię, bo jest podnóżkiem stóp Jego; ani na Jerozolimę, bo jest miastem wielkiego Króla. Ani na swoją głowę nie przysięgaj, bo nie możesz nawet jednego włosa uczynić białym albo czarnym. Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi. (Mt 5:33-37)
A po przeczytaniu tego cytatu zastanawiam sie od kogo pochodzi przysięga małżeńska??????
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8