Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
czy ognisko wspólnoty powstanie w Toruniu ( diec toruńska )
Autor Wiadomość
Johnas
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-08, 22:10   czy ognisko wspólnoty powstanie w Toruniu ( diec toruńska )

witajcie kochani mam jeszcze do was bardzo ważne pytanie a mianowicie czy w Toruniu powstanie ognisko wspólnoty bo bardzo mi zależy na nim chce do niego należeć i zaczynam się o to modlić aby powstało z tego co wiem w naszej diecezji toruńskiej wcale nie tak mało ludzi żyje z problemami małżeńsko - rodzinnymi jest tych ludzi nawet sporo jeśli ktoś wie coś o tym proszę o info bo wtedy także włączę się w działania jego założenia pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedz
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-09, 06:12   

Johnas, a moze ty będziesz tym, ktory rozpali ognisko w Toruniu ?
 
 
Johnas
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-09, 20:27   

otóż droga Małgorzato myślę że ja się do tego nie nadaje i nie mam doświadczenia aby je założyć myślę że to powinien być ktoś z większym stażem małżeńskim i o wiele od mnie starszy dlatego o to zapytałem a gdyby coś się zmieniło i było więcej chętnych oprócz mnie proszę o info a ja dalej będę trwał na modlitwie aby było więcej chętnych pozdrawiam serdecznie Jan
 
 
Mirka5
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-12, 20:26   Ognisko Toruń

Do naszego Ogniska w Bydgoszczy przyjeżdżają wciąż osoby z Torunia, na pewno Ognisko w Toruniu jest bardzo potrzebne. Jest psycholog, p. Maria Danielewska( Poradnia Rodzinna " Metanoia" w Toruniu), która chętnie Was wesprze, sama to proponowała.
Nasz Duszpasterz studiuje w Toruniu, też obiecywał pomoc, tylko działajcie!! :-)
Ja również chętnie pomogę, w razie potrzeby proszę o kontakt.

Wspieramy WAS modlitwą!
 
 
Johnas
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-14, 13:48   

droga Mirko tylko że ja nie mam zamiaru jeździć do Bydgoszczy na spotkania to za daleko panią Marię znam bardzo dobrze a jeśli jeżdżą tam osoby z Torunia niech się ze mną skontaktują bo ognisko SYCHARU musi powstać w Toruniu nasza diecezja jego potrzebuje modliłem się o nie w sanktuarium w SKĘPE aha i ja słyszałem też coś innego że osoby z Torunia to do WŁOCŁAWKA jedzą a nie Bydgoszczy więc totalnie się pogubiłem pozdrawiam serdecznie
 
 
Mirka5
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-14, 16:53   

Do Bydgoszczy też jeżdżą, na pw podam Ci numery telefonu osób z Torunia.
Czekamy zatem na Ognisko w Toruniu. :-D
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-14, 18:21   

Johnas napisał/a:
myślę że ja się do tego nie nadaje
- Pan Bóg nie powołuje uzdolnionych, lecz UZDALNIA POWOŁANYCH!!!!!
nie wmawiaj sobie, że to nie Ty - a może właśnie Ty masz założyć ognisko w Toruniu? - nie jesteś sam, cała Wspólnota Cię omodli, odwagi :-D
Z Panem Bogiem.
 
 
Myga
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-22, 18:05   

Jestem nowa... niestety na własne żądanie w kryzysie... Toruń - potrzebuję Was...
 
 
Johnas
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-23, 22:28   

droga Mygo Toruń na ciebie czeka i ciebie do naszej wspólnoty zaprasza dalsze info otrzymasz na priv tylko włącz je bo nie mogę wysłać ci wiadomości :)
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-24, 08:23   

Janku

1. Wszystkiego najlepszego z okazji imienin (jeżeli dzisiaj właśnie obchodzisz).
2. Nasz priv działa w ten sposób, że jak wyślesz wiadomość, to masz ją w skrzynce "Do wysłania". Dopiero gdy wiadomość odczyta adresat, przechodzi ona u Ciebie do skrzynki "Wysłane".
W ten sposób wiesz, czy wiadomość doszła do adresata.
 
 
Johnas
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-24, 08:33   

dokładnie mam dziś imieniny Bóg Zapłać drogi Jacku za życzenia i dzieki za info o priwie Pozdrawiam w Panu
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-24, 09:19   

Jan - wszelkich potrzebnych łask Bożych! :-D
 
 
Myga
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-24, 13:02   

Też życzę wszystkiego dobrego... I czekam na wiadomość...
 
 
Johnas
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-24, 22:14   

ojej jeszcze raz dziękuję kochani za życzonka że o mnie pamiętaliście otaczam was modlitwą myguniu droga wiadomość już do ciebie wysłałem pozdrawiam miło
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9