Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA GOŁDAP!
Autor Wiadomość
WUJEKDD
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-28, 23:43   UWAGA GOŁDAP!

Kochani Sycharowicze, zapraszam was bardzo serdecznie na otwarcie Ogniska Sychar w Gołdapi w sobotę 9 maja 2015. Rozpoczynamy Mszą św. o godzinie 15.00 w kościele N.M.P Matki Kościoła, ul. Stefana Żeromskiego 2. Strona parafii: http://parafiagoldap.pl/ .
Zapraszam do modlitwy w intencji nowego Ogniska.
 
 
gogol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-28, 23:45   

szkoda ,że tak daleko a modlić się obiecuje :lol:
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-29, 06:33   

Chwała Panu, północno-wschodnia Polska rozpala Ogniska :-D Niech Was Bóg prowadzi! :-D
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-29, 07:28   

Pozdrawiam ścianę wschodnią, choć też baaardzo północną :-D
Niech Was Bóg prowadzi!
Chwała Panu.
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-29, 09:33   Re: UWAGA GOŁDAP!

WUJEKDD napisał/a:
Kochani Sycharowicze, zapraszam was bardzo serdecznie na otwarcie Ogniska Sychar w Gołdapi w sobotę 9 maja 2015. Rozpoczynamy Mszą św. o godzinie 15.00 w kościele N.M.P Matki Kościoła, ul. Stefana Żeromskiego 2. Strona parafii: http://parafiagoldap.pl/ .
Zapraszam do modlitwy w intencji nowego Ogniska.


Hej Hej,
czy to Ty byłeś kiedyś na odwiedzinach w Gdańsku na naszym spotkaniu ogniskowym? Mówiłeś, że będzie właśnie w Gołdapii zakładane ognisko :-) Bardzo miło Cię wspominam do dzisiaj. Więc pozdrawiam serdecznie. Na wojaże do Gołdapii się jednak nie wybieram, ale wesprę modlitwą. :-)
 
 
ponury
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-29, 12:21   

pięknie Dominik i na Chwałę Pana
będę się za Was modlił
 
 
WUJEKDD
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-29, 18:55   

Dziękuje za modlitwę z waszej strony. Prawda ż byłem w Gdańsku na spotkaniu Sychar , bardzo milo wspominam to spotkanie dało mi to dużo: Nadziej że to ma sens dziękuje za wasze świadectwa życia i walki o małżeństwo BOGU NIECH BENDO DZIENKI. Mam możliwość zapewnić noclegi jeśli kto przyjedzie nie musi wracać w nocy. Jeszcze ras zapraszam do Gołdapi
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-29, 19:24   

WUJEKDD napisał/a:
Mam możliwość zapewnić noclegi jeśli kto przyjedzie nie musi wracać w nocy. Jeszcze ras zapraszam do Gołdapi


nie kuś :-D . Z Lublina przez Białystok to ino ... 415 km, trasę znam i potem wycieczka do Stańczyków ;-) a w drodze powrotnej aż trzy nasze ogniska: Białystok, Siemiatycze i Łuków - jak się nieco pozygzakuje po naszej cudnej ścianie wschodniej :-D

taaaa..., ale trzeba wracać na wybory - pamiętacie?

Pozdrawiam ciepło :->
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-29, 19:40   

WUJEKDD napisał/a:
Dziękuje za modlitwę z waszej strony. Prawda ż byłem w Gdańsku na spotkaniu Sychar , bardzo milo wspominam to spotkanie dało mi to dużo: Nadziej że to ma sens dziękuje za wasze świadectwa życia i walki o małżeństwo BOGU NIECH BENDO DZIENKI. Mam możliwość zapewnić noclegi jeśli kto przyjedzie nie musi wracać w nocy. Jeszcze ras zapraszam do Gołdapi


Dominik, Ty masz w sobie dar :-) widzieliśmy się parę chwil, a dzięki Tobie była to dla mnie lekcja od Boga dana we właściwym czasie. Dziękuję. Fajnie, że się złożyło, że mogłam Ci podziękować :-) Pozdrawiam
 
 
WUJEKDD
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-01, 12:19   

Ja też mam wielko radość w sercu że mogłem poznać szaleńców Bożych takich jak sycharki. To światło w ciemności świeć .
 
 
Megi31
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-01, 22:08   

Małgosiu ściana wschodnia bardziej północna, a północna bardziej wschodnia ;-) Widzę, że kochasz podróże :mrgreen:
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-07, 11:08   

Kto jedzie na otwarcie?
z Bogiem.
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-11, 08:58   

i jak tam po otwarciu? - napiszcie coś :-D
 
 
WUJEKDD
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-14, 19:42   

W dniu 09.05.2015 roku Mszą Świętą o godz. 15.00 w Konkatedrze pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Gołdapi (ul. Żeromskiego 2) została zainaugurowana działalność pierwszego w Diecezji Ełckiej Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR. Mszy św. przewodniczył ksiądz proboszcz Marek Duba wraz z Krajowym Duszpasterzem WTM Sychar ks. Pawłem Dubowikiem.
Swoją obecnością na otwarciu ogniska zaszczycili nas goście z Warszawy, Nysy, Gdańska, Grajewa, Kowal Oleckich i Elbląga (łącznie 16 osób). Przybył również współzałożyciel Wspólnoty Trudnych Małżeństw – Andrzej Szczepaniak.
Po mszy świętej odbyło się na plebanii spotkanie, podczas którego mogliśmy lepiej się poznać, porozmawiać, podzielić się swoimi świadectwami życia w wierności sakramentowi małżeństwa. Spotkanie było też okazją do wymiany doświadczeń w codziennym funkcjonowaniu ognisk. Spotkanie przebiegło w przyjacielskiej, pogodnej atmosferze. Dziękujemy wszystkim braciom i siostrom, którzy pomogli nam w przygotowaniu uroczystej agapy.

Wszystkim bardzo dziękujemy za obecność i świadectwo.

ZAPRASZAMY na najbliższe spotkanie, które odbędzie się w ostatnią sobotę miesiąca tj. 30 maja 2015. Zaczynamy Mszą św. o godz. 18.00, a potem spotkanie w salce na plebanii.
:lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8