Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
dla dusz informatycznych - półżartem ;)
Autor Wiadomość
moc nadziei
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-10, 19:25   dla dusz informatycznych - półżartem ;)

Czy macie już zainstalowany program Miłość 2015?

Jeśli nie, poniżej szczegółowo opisana instalacja ;-)

Miłość 2015 Install
Informatyk: Tak, proszę pani, w czym mogę pomóc?
Klientka: Otóż po długim zastanowieniu zdecydowałam się na zainstalowanie Miłości. Czy mógłby mnie pan poprowadzić przez cały proces instalowania?
Informatyk: Tak, mogę w tym pani pomóc. Czy możemy zaczynać? Jest pani gotowa?
Klientka: No cóż, nie za bardzo znam się na technice, ale myślę, ze jestem gotowa. Co mam zrobić najpierw?
Informatyk: Pierwszy krok to otwarcie serca. Czy zlokalizowała pani swoje serce?
Klientka: Tak, ale tam jest kilka innych programów, które są uruchomione. Czy można instalować miłość, kiedy one są czynne?
Informatyk: Jakie to są programy?
Klientka: Popatrzmy. Otóż mam Zadawnione Rany, Niską Samoocenę, Urazy i Żale – takie w tej chwili programy są czynne.
Informatyk: To nic takiego. Miłość stopniowo wykasuje Zadawnione Rany z systemu operacyjnego. Program ten może pozostać w pamięci na twardym dysku, lecz nie będzie więcej zakłócać innych programów. Miłość ostatecznie zastąpi Niską Samoocenę swoim własnym modułem o nazwie Wysoka Samoocena. Jednakże musi pani całkowicie wyłączyć Urazy i Żale. Te programy przeszkadzają Miłości w prawidłowym zainstalowaniu. Czy może je pani wyłączyć?
Klientka: Nie wiem jak je wyłączyć. Czy może mi pan powiedzieć, jak to zrobić?
Informatyk: Z przyjemnością. Proszę z menu Start wybrać Wybaczenie. Proszę robić to tyle razy, ile trzeba będzie, ażeby Urazy i Żale całkowicie zniknęły.
Klientka: OK, zrobione! Miłość zaczęła się instalować. Czy to normalne?
Informatyk: Tak, ale proszę pamiętać, że ma pani tylko podstawową wersję programu. Powinna pani rozpocząć łączenie się z innymi Sercami, ażeby ściągać nowsze, bardziej zaawansowane wersje programu.
Klientka: Ojej! Mam wiadomość o błędzie. Napisane jest tak: “Błąd – program nie może być uruchomiony na elementach zewnętrznych.” Co mam robić?
Informatyk: Proszę się nie martwić. To znaczy, że program Miłość jest ustawiony tak, żeby działać w obrębie Wewnętrznych Serc, ale jeszcze nie działa w pani sercu. Mówiąc mniej technicznie: to znaczy, że powinna pani najpierw pokochać siebie, zanim będzie pani mogła kochać innych.
Klientka: A więc, co mam zrobić?
Informatyk: Proszę otworzyć Akceptowanie Siebie; następnie proszę kliknąć następujące pliki: Wybaczenie Sobie, Poczucie Własnej Wartości, Uznanie Własnych Ograniczeń.
Klientka: OK, zrobione.
Informatyk: Teraz proszę je przekopiować do zbioru “Moje Serce”. System skoryguje sprzeczne pliki i zacznie naprawiać błędne zaprogramowanie. Musi pani także wykasować Nieustanną Samokrytykę ze wszystkich zbiorów i opróżnić z niej Kosz, żeby być pewną, że całkowicie zniknęła i nigdy nie wróci.
Klientka: Mam. Hej! Moje serce napełnia się nowymi plikami. Uśmiech pojawia się na monitorze, a Spokój i Zadowolenie przekopiowują się po całym Moim Sercu. Czy to normalne?
Informatyk: Czasami tak bywa. U innych trwa to nieco dłużej, ale w końcu wszystko dzieje się we właściwym czasie. Tak więc Miłość została zainstalowana i działa.
Jedna jeszcze rzecz, zanim się rozłączymy. Miłość jest Bezpłatna. Proszę nie zapominać dawać ją i jej rozmaite warianty każdemu, kogo pani napotka. Oni z kolei podzielą się nią z innymi i zwrócą jakieś jej ciekawe warianty pani.

źródło: dobrewiadomosci.net.pl
 
 
Blada
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-10, 20:20   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
maryniaa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-10, 21:40   

dobre :mrgreen:
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-11, 05:35   

:mrgreen:
 
 
bosa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-11, 06:51   

instaluję :-D ,ale mam jeszcze dużo wirusów...
 
 
arja76
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-15, 17:56   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-16, 22:54   

:mrgreen: ;-) :mrgreen:
 
 
benko
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-29, 20:30   

Świetne opowiadanie :) muszę je przesłać kilku osobom związanym z informatyką :)
 
 
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-01, 22:44   

Żeby to było takie proste :cry:
 
 
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-02, 15:11   

moc nadziei - czy mogę szczegółowa instalację Miłość 2015 Install przekazać dalej? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
moc nadziei
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-03, 16:28   

jasne, w jak najliczniejszych kopiach
!!!

tylko pamiętać należy, że okresy pomiędzy kolejnymi etapami instalacji są ustalane indywidualnie dla każdego Klienta

i pomiędzy jednym etapem a drugim może upłynąć do kilku lat 8-)
 
 
Magda1911
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-05, 13:56   

moc nadziei napisał/a:
i pomiędzy jednym etapem a drugim może upłynąć do kilku lat


aż kilka lat ? :-)
Ostatnio zmieniony przez 2015-10-05, 13:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
moc nadziei
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-05, 14:36   

no tak.
to dlatego, że hardware jest od pewnego czasu pełen usterek (Rdz 3, 1-24)
software jest ok
 
 
zuf
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-05, 19:37   

Tak więc wnioskuję, że ze względu na ogromną otwartość kodu źródłowego i "hakera" ciągle trzeba dogrywać nowe upgrade aby się ochronić przed trojanami i malware..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9